0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Kizlar bunu bı ben mi dusunuyoirm bilmiyorum beynim susmuyor , gerçekten kizlarima mektup yazmak istiyorum yaşları çok küçük zaten belki ilerleyen zamanlarda yanlarında olamazsam diye hayata dair öğüt gibi yapması gerekenler gibi özel şeyleri yazmak istiyorum ikisine ayrı ayrı öleceğimi hissettim oda korkumdan dolayı yani bsey olursa kızlarım kimsesiz kalırsa diye kendilerini yanlız hissetmesinler yaşarken diyemedigim dusunceleri soyleyim diye sadce bu bende mi var yoksa ruh sagligimmi bozuluyor bu ara çok strese girdim izinaldim işyerinden  evdeydim paso bide koltuk altım çok acıyor doktora gidicem sivilce gibi bsey çıktı batıyor dıştan 

Dün gece ağladım durdum zaten 

6 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Psikoloji yipratan bı olaymi olduu başından geçen kimse ne zmn öleceğini bilemez .Allah kalbine ferahlık versin.

İnşirah suresi dinle rahatlarsin
(2,368 puan) tarafından
Oluyor hep işyeri ev iş çocuklar yorucu hayat insanlarla mücadele edip güçlü görünmekten yildim ağladım çok dün eşime  ölürsem evlenme çocuklarımın eğitimini yaptır diye 4te yattım gece smdide gece nobetindeym kolumun altını takıyorum
Okucam cnm saol
Ben duygusallığa çok nadir girerim girersem cikamayacagmi bildiğim için hep poziitif bakıp gülerim herşeye. Yani bilemez evet ama ben onlara diyemedigim şeyleri acaba bilsinler mi
(3,767 puan) tarafından
Bilmiyorum psikoloji yipratack şeyler yazacaksın yoksa olumlu şeyler.mii
(2,368 puan) tarafından
Tabi ki olumlu şeyler kizlar hayat şöyle bunu yapın dik durun size bireysel actim o sizin alın gibi gibi
İnsanlar kötü guvenmeyin ben size sevgiyle baktım olurda bı gün yanınızda olmzsam dik durun beni anın ağlamayın dua edin bol bol o yeter gibi gibi
(3,767 puan) tarafından
Rahatlatır zaten yazmak yaz içindekileri anlat
(2,368 puan) tarafından
Yazcam bunları yaşarken de söyleyeceğim ama işte
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Durduk yere neden bu tür strese giriyorsun ki yani tamam öleceğiz ölüm hak elhamdülillah bence böyle düşüncegine daha nasıl güzel yetiştirebilirim düşüncesine gir çabala mektup fln düşünme başka şeylere ver ilgini

(27,352 puan) tarafından
Aşırı gereksiz stres yapmışsın sen zaten güzel yetiştiriyorsan yaptıkların söylediklerin onların beynine yazılıyor mektuba gerek yokki sağlığına bak dikkat et bu tür düşünme işten zmaan buldukça vakit geçir anlat öğüt ver için daha rahat olur mektuba gerek duymazssin
(2,368 puan) tarafından
Biri 5 yaşında diğeri 3.5 belki 20 30 yaşlarını gorcem bilemem ama haayata dair sıkıştıklarında bı yazı olsun istedim .ama bu mektup yazma işi baktim olumsuz etkiliyor beni öyle değil mi ölüm müs gibi etkiliyor çok ağladım dün ya çekip gidersen çocuklarımla kim ilgielnecek onları kim umursayacak diye
Doğru diyorsun onların beynine kazınır ins güçlü dururlar hayat çok zor çünkü .ben sağlığıma kizlarim için bakicak 34 yaşındayım her tarafım çürüdü iyi hissetmiyorum bedenen uyku düze im yok vardiyadan
(27,352 puan) tarafından
İse ara verip çocuklarına mi ilgilensen maddiyat zorlugunuz yok ise .
Yani böyle düşünmen normal iş ev stres zaman sağlık herşey etki eder ama mektup cart curt düşünme.
Onların beyni zaten yazılı bir mektup haline geliyor önce sağlığına sonra evlatlarina bak geçer bu düşünceler elbet
(2,368 puan) tarafından
Çocuklara verimli olamam diye korkuyorum küçük cocuklarim ve su 4gun boyunca mutfaktan çıkmadım ve yıprandım saç baş saldım uykudan gozumu açamadım dalan.maadi zorlugum yok
İama 14 yıl çalıştım ara verecek bı yıllık iznim var .
İnşallah geçer Allah razı olsun teselli için .mektup isi beni iyice strese sokacak gibi oyuzden onu şimdilik rafa kaldırdım ozmn ins geçer ama bu mektup uzun zamandır vardı vasiyet gibi fln
Etki ediyor iş ev koca stresi evi düzene koyma stresi evi sevmiyorum buara
(27,352 puan) tarafından
Namaz kıl dua et Rabbim kalbine inşirah ferahlığı versin insAllah güzel düşün güzel olsun
0 oy
(790 puan) tarafından
Kızların için bir video dizisi hazırlayabilirsin bunuda internete yüklersin herkese kapalı bir yere sadece sen ve çocukların bilir ama ben ölürsemle değilde hani güzel kelimelerle onlara nasihat verirsin hemde çocuklarına kendinden birşey bırakmış olursun bazen bende düşünüyorum senin gibi komplikasyon yada hayat bu belli  mi olur denizde ölümden dönen ben ölümün bizi ne zaman çağıracağı belli olmaz bende kızıma video dizileri oluşturmayı düşünüyorum sadece bir kağıt parçası değilde ona gözle görülebilir unutmayacağı şeyler vermek istiyorum mesela erkek arkadaşla ilgili telkinler her kendine ilgi gösteren erkeğe ağzı açık ayran budalası gibi koşmaması gerektiği eğitimin önemi eğitimin sadece okulda verilen fizik kimya değilde adabı muaşeret gibi şeyleri belki ilerde kızımıda katarım bu serinin içine hem o an onuda nasıl sevdiğimi görür hemde kendisinin ne kadar sevilen bir kız çocuğu olduğunu hisseder usb yada cd düşündüm ama onlar geçici internette hiçbirşey silinmez o yüzden ileriki dönemlerde kızıma ait gizli bir hesap oluşturucam
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ben bunu yıllardır yapıyorum zaten. Öyle bir gün ölürsem kızlar şöyle yapın böyle yapın değil de bir defterim var ayda yılda bir önemli olayları yazarım kızlarıma seslenirim yazarken de. Onlara karşı o gün hissettiklerimi yazarım beni üzdülerse yordularsa onları yazarım. Çok mutlu şeyler yaşadıysak güzel günler geçirdiysek onları yazarım hep seslenerek yazarım yani. İllaki arada demişimdir bir gün bensiz kalırsanız diye ama bu sürekli olan bir şey değil yani. Arada aklıma gelir onlara şiir yazarım güzel sözler söylerim o an yaş itibariyle neler yaptıklarını söylerim. Güzel bir his tavsiye ederim. 
0 oy
(1,889 puan) tarafından
Canım hiç böyle şeyler düşünme benimde kafamdan milyon tane şey geçer ama asla dile dökmem güzel şeyler konuşmak lazım ağızdan çıkan şeyler dua yerine geçebiliyo bazen yada konuştukça çekiyoruz bence
0 oy
(2,440 puan) tarafından
Psikolojik destek almalisin, kaygi bozuklugu durumu soz konusu olabilir. Benzer seyleri kiz kardesim dusunurdu. O yuzden vakit kaybetmeden destek alman snn icin daha iyi.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 360 göst.