0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar merhaba ben ev hanımıyım adım Esra bir kızım var ikinci kızıma hamileyim ve evden çalışmaya karar verdim karşıma çok güzel bı ekip çıktı,   satış zorunlu olmadan sosyal medyadan kolayca kazanç sağlayan bı firma  sosyal medyada çok fazla vakit geçiriyoruz o geçen zamani kazanca çeviriyorlar.  Tamamen bayanlardan oluşan bir whatsapp gurubumuz var dilerseniz katılmak isteyen varsa guruba alayım.   

Biliyorsunuz ki bu devirde geçim çok zor heleki çocuk oldu mu ordan gelen parayı en azından çocuklarımız için harcayalim  eşinizi çocuklarınızı ihmal etmeden kolayca kazanılan bı para gerçekten şöyle daha açıklayıcı olayım 

Ekiplerden oluşan bı takım liderlerimiz var  biz bu şansı tüm ev hanımlarına öğrencilerine ulaştırmaya çalışıyoruz sizde dilerseniz bana ulaşın bu şansı kaçırmayın ❤️  tekrar yazayım.

( evinizden çıkmadan eşinizi çocuklarınızı ihmal etmeden çalışma saatlerini sizin belirlediginiz bir iş) 

Ücretsiz toplantılarımız oluyor zoom dan ve orda nasıl kazanıyorsunuz fln hepsini anlatıyor liderlerimiz firma HOMM BİTKİSEL firması bakın ‼️ satış zorunlu değil ‼️ kendinize bı şans verin
notu ile kapatıldı: Reklam yasak

2 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Daha önce böyle kişilerden mesaj aldım baktım ve ürünler de çok pahalı puanida az veriyolar uğraştirici bişey bence
(0 puan) tarafından
Hicbirsey ugrasilmadan elde edilmez ki biliyorsunuz hangi marketten alınan birşey size aylık gelir kazandırıyor ki bakıyorum kadın 3 aydır gelmiş 4 5 bin alıyor   ve gurupta ki herkes emin olun coluklu  çocuklu deprem bölgesindeki depremzedeler çiftçilik ile uğraşan bayanlar var ben şahsen guvenmeseydim direk çıkar uğraşmadım ama emin olun ki uğraşmaya değer bir iş  ama tabi ki siz bilirsiniz  okuduğunuz için teşekkür ederim
tarafından
Uğraşmak istenilse neden homm? Mantık çerçevesinde yapın bari yorumu:) diğer firmaların kazancı da kârıda daha fazla
(0 puan) tarafından
Sizce mantıklı olamaya bilir size diğer firmalar ile bol bereketli kazançlar dilerim :⁠-⁠) istemeyen okuyup geçebilir
tarafından
Diğer firmalar ile de çalışmıyorum insanların zihnini açıyorum. Benim ihtiyacım yok ama ihtiyacı olanıda kaldırmanızı müsaade etmem :) işine gelmediği zaman okuyup geçebilir yazmaniz ayrı bir ironi tabi . Burada satış yapmak yasak reklam yapmak yasak . Fake hesap açıp buralarda dolanacaginiza asıl hesabınızla gelin
(0 puan) tarafından
İyi ihtiyacınız yoksa ne mutlu size emin olun fake hesap değil iki yıldır bu uygulamayı kullanıyorum ayrıca satış yapmaya çalışmıyorum düzgün okuduysaniz eğer ihtiyacı olanlar yazdım ayrıca kimseden para vesaire birşey  isdemedigim halde kimseye satış yapmadığım halde dolandırıcı diyemezsiniz herkesin özgür iradesi ben buraya yazmak istedim ztn sorum kapatılmış farkındaysanız  bu arada benim de ihtiyacım yok çok şükür genede yapıyorum herkesin fikrine de saygı duyuyorum  size iyi zihin açmalar
-Reklam-
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Canım satış zorunlu değil diyorlar ama satış yapmadan da kazanamıyorsun ki. Sponsorlar insanın boğazına çöküyor böyle tatlı tatlı konuşuyormuş gibi ama satış yapmak için de bir baskı yapılıyor yani. Ayrıca her şey çok pahalı. 
(0 puan) tarafından
Evet pahalı ama biz üyelere indirimli satış yapılıyor bana asla satış yap üye getir diyen olmadı gerçekten  ve üye getirmediğim halde benim üyeliğimin altında üye koyuyorlar:) okuduğunuz için teşekkür ederim yinede

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nesli54 (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 259 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 547 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Susambebek (102 puan) tarafından soruldu