0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından

Biliyorum çok saçma geliyor şu an soru ama açıklayayım :D

Evde oturdukça yemek yemek istiyor insan ister istemez. E bu da kilo olarak geri dönüyor. Ama bi işim olsa bir meşgalem olurdu ve yemeği ölçülü yerdim. Sürekli hareket ettikçe de zayıflardım. 22 yaşıma giricem yakında. Okuldayken falan 50 kilodaydım yemeği sınırlı yerdim e zaten hep hareket vardı. Ama evlendikten sonra kilo aldım bir de bebek oldu. Şu an 65 kiloyum. Ve asla veremiyorum. Aç kalamıyorum şekerim düşüyor. Tansiyonum düşüyor. Deli oluyorum yav fjdjd ama işe girsem düzenli şekilde çalışsam zayıflar mıyım acaba 

17 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından

Ben çalışırken daha çok kilo aldım nasıl olduysa :D ama düzenim yoktu bence o yüzden ne zaman fırsat bulsak o zamandi yemek zamanı hemde sürekli dışardan yediğimiz için oldu bence yeşil cay kahve falan da içemiyordum bu kadar su içemiyordum lavaboya çok giderim diye bence ev daha rahat düzen açısından kafada bitirdigin zaman yemiyorsun zaten

-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
65 kilo olmak için ne yaptın camim ya kilo almam lazım bende hep evdeyim alamıyorum ya 
(984 puan) tarafından
Bi şey yapmadım djdjdj hamile kaldım kilo ister istemez geliyor. 70 le doğuma girdim 65 le çıktım bir senedir aynı kilodayım
(214 puan) tarafından
65 hayalim canım baya kilolu mu duruyor yani etli butlu
(984 puan) tarafından
Uzun boyluysan öyle durmaz ama toplu gösterir. Ama benim gibi 155 civarıysan evet etli butlu olursun
0 oy
(10,048 puan) tarafından
Oturarak calisirsan zor. Tempolu bi iste calisirsan ven mesela ebebekte caliisyodum evlenmeden hic kilo almazdim 50 52 kilolardaydim hep
0 oy
(275 puan) tarafından
Canım ben değil ama görümcem öyle bir zayıfladı ki işe başlayınca ben genç kız ilen bile bu kadar zayıf değildim der 
0 oy
(832 puan) tarafından
Ben zayıflamştm öncesinde kendimde verdim işe girmeden 
0 oy
(303 puan) tarafından
Keşke bende 65 olsam
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Zayıflarsın yemek yemeye vaktin kalmıyor çünkü aklına bile gelmiyor ev iş çocuk derken
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Ben kilo verdim ve kolesterol vardı düştü sınıfım altıncı kattaydi inip çıka çıka vücudum bile sikilasmisti 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ben 4 sene mesai çalıştım hiç veremedim aksine devamlı aldım oturduğum için .. 9 aydır ambulansta çalışıyorum dur durak yok 10 kilo verdim :D
0 oy
(714 puan) tarafından
Yaptigin ise bağlı. Hareketli bir isse zayıflar sin cnm. Ama sürekli oturacaks an kilo aliyorsun
0 oy
(804 puan) tarafından
Ben zayıftim işe başladığım zaman ama işteyken biraz daha kilo verdim 5 erkek tek kız bendim yemekte Bi arada oluyoduk o yüzden rahat edemediğim için çok az yerdim hatta hep dalga geçerlerdi senin yediğini bizim kedi yese aç kalır diye 
0 oy
(7,067 puan) tarafından
Ben çalışırken kilo alıyorum aksine hızlı hızlı yiyim ise döneyim derken dünyayı yiyorum 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Evde daha iyi sağlayabilirsin aslında o düzeni dışarıda daha sağlıksız besleniliyor birde arkadaşlar arasında mutlaka tatlı,pasta türleri alınıyor gün içinde daha çok aklı çeliniyor insanın:)
0 oy
(2,092 puan) tarafından

Çalışırken bende zayiflarim iş ortaminda cekinmekten falanda yiyemem çok:D iki kırık yerim otomatikman zayıflarım 

0 oy
(1,062 puan) tarafından
Ben çalışırken kilo alıyorum evde oturunca kafamda kurmaktan zayıflıyorum. İş yerinde hareket edince karnım acıkıyor yemek saati ne varsa yiyorum bide ortam var farklı bir yer psikolojik olarak kendimi iyi hissediyorum ve yiyorum. Evde yalnızlıktan hiç yemek aklıma gelmiyor bide sürekli herşeyi kafama takan bir tipim zaten zor kilo alan biriyim yani bende normal insanlara göre tam tersi bir durum var. Evlenmeden önce 55 kilo idim bu benim maksimum kilom.. şuan 49 kiloyum. Hamileyken 60 kilo oldum doğumdan sonra eridim herkes çok zayıfsın yemek ye diyor. 
0 oy
(142 puan) tarafından
Ben 75 kiloydum o zaman 18 yaşındaydım bı fabrikaya girdim . Çok hareketli işler yapıyordum . Zaten sabah kahvaltı yapmıyordum . Öğlen yemeğe çıkıyordum . Aksam 7 de evde yemek yiyordum sonra direk uyumaya  . Tam böyle 7 ay çalıştım . Sonra kendimi tarttıgımda 62 kilo olduğumu gördüm o anki heyacan ve sevinç çok farklıydı . Sonra hamile kaldım düsük tehlikesi olduğu için işten çıktım . Doğuma giderken 73 kiloydum doğurduktan sonra 66 kiloya geldim . Kızım şuan 13 aylık ve  ben 69 kiloyum . Veremiyorum bı türlü vücudum kilo almaya çok  müsait 

Anlayacağın işe girmek lazım kilo vermem için onuda. Kızım 2 yaşında olsun diye bekliyorum
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Yaaa eskiden ben çalışırken yemek yemek aklıma gelmezdi. Ne zaman evlendim çalışmayı bıraktım sonra  anca kilo aldım. Çalışmak bence zayıflatır. Etrafımda da bi çok örneğini görüyorum bunun

İlgili bir soru bulunamadı

380,363 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...