0 oy
633 göst.
Aile kategorisinde (524 puan) tarafından
Gorumcemin kızı kızımın oyuncağını cantalarına koydu gördüm ve birşey diyemedim, kızımın iyi oyuncağıydı gitti artık nasıl gelicek veya gelicekmi bilmem artık. Siz olsanız ne yaparsınız

33 Cevaplar

+2 oy
(10,097 puan) tarafından

Siz oraya gitmiyomusunuz. Aa bizim bu de geri al :D

Ama ben gorumceme soylerim ya şu oyuncagi yok ariyo onu agliyo baksana sizdemi diye. Benim eltimin kucukte vardi cunku illa bisey alir giderdi cebinde. Soylerim hep bakar oda

-Reklam-
+2 oy
(2,170 puan) tarafından
Benim oğlan da öyle nereye gitse getirmek istiyo. Ev sahibi alsın götürsün diyo ama müsade etmiyorum alışmasın diye. Çok zapt olmazsa direk bi bakkala girip oyuncak alıyo babası. Yada ordan eve getirsekte ilk fırsatta veriyorum sahibine. 
+1 oy
tarafından
Göturemez ama canım o kızımın yada oğlumun derim kımse kımsenin evınden oyuncak goturemez derım kıbarca alırım 
+1 oy
(2,916 puan) tarafından
Anında alırım elinden

Güzel konuşarak

Baktı anlamıyor ağlıyor

Umrumda olmaz 

Anası söylesin bunun yanlış olduğunu

Ben hiç vermedim oğlum bunu çok seviyor diyip konuyu kapatıyorum
+1 oy
(3,107 puan) tarafından
Annesi uyarmıyor mu? Benim kızım da almak ister ben de burda oynadin bitti baska evden oyuncak alinmaz diyip yerine geri koyuyorum 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Alırdım net 
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Anında söylerim vermem. Çoçuğun eşyası bu 
0 oy
(804 puan) tarafından
Cocuk buyukmu annesi gorunce geri vermezmi sana ben olsam oyle yparim
(524 puan) tarafından
6 yaşında bilmiyorum verir heralde
(804 puan) tarafından
Cok kucuk degilmis annesinin onu uyarmasi lazim canim eve gdince gorcek.sonucta o oyuncagi tekrar sana geri versinki yapmasin oyle seyler annesiylede konus de sonra aliskanlik yapar.her yerden alir
(524 puan) tarafından
Görümcem çocuklarına laf söyletmez söylesem de suçlu ben olurum kendi sorunu artık verirse ne ala vermesse evlerinde görürsem alirim
(804 puan) tarafından
Yani iyi yaomiyo bu onun gelecegini etkiler cunku aynn karisma o zman onlar gelince kaldir iyi oyuncaklari valla alinmiyo dunya para oyuncakta
(524 puan) tarafından
Herzman kaldırırdım nasıl unuttum bilmiyorum ama bana ders oldu bi deha bir iğne bırakmam ortada
0 oy
(1,545 puan) tarafından

Habersiz mi koymaya çalıştı yanında sen görürken mi

Benim oğlumda arada bir yelteniyor gittiğimiz yerden tabi karşı çıkıyorum, ayni şekilde bizim evden de gidemez 
(524 puan) tarafından
Ben karşıdan ona bakar gibi yapiyorum ne yapıyor diye oda bana bakıyor bakıyormu diye koydu cantalarına habersiz
(1,545 puan) tarafından
Çocuğun yaşına 6 demişsiniz o yaşta oluyo galiba oğlumun arkadaşı gelmişti bize geçenlerde küçük arabalardan birini habersiz götürmüş sonra annesi mesaj atıp özür vs dilemişti, çocuk işte önemli değil felan dedim bende belki annesi fark edince gönderir
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Oğlum o oyuncağını çok seviyo ağlar görmezse der alırdım ya ben izinsiz alınan herşeye müdahale ederim 
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ayy kötü durum , hic sesimi cikarmam ben eger onlar da kendi mali gibi alip koymus ve fark edince soylemedilerse , oteki gelmelerine guzel iyi oyuncaklarinin hepsini saklarim net 
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Aslında suç annesinde çocuk herşeyi ister ben olsam çocuğum öyle birşey yapsa ondan alırdım bırakırdım 
(524 puan) tarafından
Herşeyi istediği için anneleri herşeyi alıyor sorun orda. Geçenlerde de oğlu götürmüştü
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ya bende bişey diyemezdin o an ama şöyle bişey yapıyorum çocuklar sanuçta iyi değerli oyuncakları misafir geleceği zaman kaldırıyorum hani alsada bişey olmayacak oyuncakları bırakıyorum 
0 oy
(8,404 puan) tarafından
Gördüğüm de direk söylerim canım o bizim Oyuncağımız burda kalsın sen gelince oynarsın yine diye. 
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Çocuk ağlıyor deyip sorardım 
0 oy
(6,171 puan) tarafından
Canım söyle, küçücük çocuk alışkanlık haline getirir. Her yerden bir şeyler toplar, hırsızlığa kadar gider. Uyarı almadığı için yaptığının yanlış olduğunu bilmez. Görümceni ara söyle. 
(524 puan) tarafından
Ararsan suçlu ben olurum çocuklarına çok düşkün hiç karısmam
(6,171 puan) tarafından
O zaman gördüğün an söyle
0 oy
(816 puan) tarafından
Valahi izin alması lazımdı annesi bsy demedi mi bde öyle bi ekonomideyiz oyuncak dahi alınmıyor cok pahalı hersey 
(524 puan) tarafından
Annesi görmeden koydu
0 oy
tarafından
Gördüğümde söylerdim acaba beyendinmi küçük ama birisinin  bı eşyasını aldığında söylemen lazım zaten sən istəsən ben veririm alırım sana oyuncak yani çocuk aklı ermiyor i yüzden tatlı dille uyarmak gerekir bence
0 oy
(1,411 puan) tarafından
O çocuğa şuan iyilik değil kötülük yaparsınız.her gittiği yerden alır böyle yapıyorsa .annesini uyar ve çocuğunun oyuncağını al ne munesabet hiç sevmem.istese verilir ama yani gizli gizli hoşlanmam 
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Valla bn mesala öle yapck giderim bi gün oturmaya derim aaa bizim değil mi bu o da der yani bnm olduğunu ki Allah'tan büyük kızları eltilerin var onlarda dikkat ederler kızım zaten kısknc hemen ellerinden alyr

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 265 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 349 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
0 oy
36 cevap 831 göst.

381,691 soru