0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (1,681 puan) tarafından
Sizi yok sayıp alıp kotırse tepkiniz ne olur

20 Cevaplar

+1 oy
(4,131 puan) tarafından
Dünyanın sonu değil. Halası ayrıca. Niye karışayım? 
(1,681 puan) tarafından
Son tartışma da bana hakaret etti kaynanamla bir olup ben 5 yıl alttan aldım diye ezerim sandı
(4,131 puan) tarafından
Tamam senin sorunun görümcenle. Bu hala yeğen ilişkisini bağlamaz.
(1,681 puan) tarafından
Çocuğumla olan herşeye had biliyor yemesinden içmesine kadar sanki o annesi brn bakıcısı gibi davranıyor oğlumu kendine benimsetmis çocuk benı resmen sevmiyorum senı hala mı seviyorum diye geziyordu ben neye yok hayır desem o olacak diyordu benim tam tersime şeyler yapıyordu sürekli onu istiyor hatta benı istemiyordu falan son tartışma da da böyle olunca nefret ettim o
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Hiç gormicek mi yeğenini
(1,681 puan) tarafından
Görmesinnn açıkçası hemde hiç
(7,673 puan) tarafından
Sen beğensen de beğenmesen de halası kan bağları var
(1,681 puan) tarafından
Farkındayım cnmm sadece son olaylar dan sonra tiksindim nefret ettim resmen
(7,673 puan) tarafından
Sen görüşme ama yeğeni görsün yani napcaksin
0 oy
(5,899 puan) tarafından
Annemin halalarımla arası kötüydü. Yıllarca görüşmediler ama bayramdır seyrandır babam bizi aldı götürdü halalarıma. Üstelik annem hep şunu derdi. Onlar benim için el ama sizin halanız onlara saygısızlık yapmayacaksınız, bayramlarda gideceksiniz el öpeceksiniz derdi. Babama da hiç niye götürüyorsun demezdi
(1,082 puan) tarafından
Ahhh eskiler.
Annem de öyle der hep asla izin vermezdi anneme çok kötü davranirlardi anliyorduk da sevemiyorduk ama annem müsade edtmezdi bişey dememize.
(1,681 puan) tarafından
Araları kötüydü ama neden?? Ben bir anda kötü olmadım 5 yıl alttan aldım her alttan almam da ezerim sandı son tartışma da kişiliğime kdar hakaret etti kaynanamla bir olup hemde
(5,899 puan) tarafından
Babaannem kaynanalık yapmamış anneme, halamlar hem görümcelik hem kaynanalık görevini üstlenmişler. Görüşmemesinin sebeplerinden biri de edilen hareketler falan. Öyle basit tripler değil. Ama hiç hayır onlar yeğenini göremez falan demedi. Ha biz gittiğimizde de halamlar, anneme laf söylemezdi. Bizim yanımızda senin annen şöyle, böyle demezlerdi Allah var. Arkasından demişlerse bilemem. Gel zaman git zaman sonra barıştılar, annem kalktı gitti yanlarına. Onlar da niye geldin demedi, hoş geldin dediler. Sanki o kadar sene küs kalmamışlar gibi. Araları iyi sayılmaz hatta birini hiç sevmez. Arada sırada görüşür yine
(1,681 puan) tarafından
Şuan annenin yaşadığını yaşıyorum cnmm
(5,899 puan) tarafından
Sen görüşmek zorunda değilsin ama insanları yeğenlerinden mahrum bırakma. Eşinle de aran bozulur. Çocuklar kendileri karar verir zaten sevip sevmeyeceklerine. Ha seni kötüleme olursa ona önlem alman gerekir. Onda da eşine çok iş düşüyor
0 oy
tarafından
Halası sonuçta 
(1,681 puan) tarafından
Olmasada olur açıkçası
tarafından
Ama yeğenine iyiyse seviyorsa görsün sonuçta senin sıkıntın var onunla çocukları katmayın hiç
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Ne kadar nefret ediyo olsamda karışmam halasına soğuk büyüsün istemem
0 oy
(3,644 puan) tarafından
Sen ben misin acaba? Aynı durum benim de başıma geldi. Eşim değil ama kaynanam götürmüş. Benim çocuğum o kapıdan birdaha girerse polisi arar yapmadık pislik bırakmam dedim. Tartıştık bağırıştık ama neticede benim dediğim oldu 
(1,681 puan) tarafından
Kocam hiç bir zaman arkamdan durmadı onlar laf söyleyip hakaret ettiyse yanlarına kâr kaldı çocuğumu beni yok sayar gibi götürdü şimdi gülüp eğleniyorlar
(3,644 puan) tarafından
Bende aynılarını yaşadım. Ayyy o günlerim aklıma geldi, Allah kimseye yaşatmasın. Ama Allah ın terazisi adildir, gör bak Allah onları sana muhtaç edecek. Doğru, sen doğru ol da eğri nasıl olsa belasını bulur
(1,681 puan) tarafından
Tmm cnmm çok saol içim rahatladı biraz da olsa
0 oy
tarafından
Cocugumu gelırken babamın evınden getırmedıgım için, kocamın da cocugu oldugu ve ablasına yada kardesıne goturmesı ıcın benden ızın alması gerekmedıgı ıcın bısey demem
(1,681 puan) tarafından
Hiç sevmesen bile mi? Çocuk resmen görümcemi annesi benimsemişti
tarafından
Cocugun sevmış demek ki ona cok ıyı davranıyor halası da onu cok sevıyor, kendısıyle ılgılenmeyen kımseyı sevmez cocuklar
(1,681 puan) tarafından
Sınırsız aburcubur sınırsız pis hareketler (vurmak tükürmek küfretmek) babannesini tekme tokat yanımda dövdü hahahaha gülüyorlar edemedim ben aldım elinden sonra gidip benim annemi de dövüyor benim çocuğum neymiş çocuk bu geçermiş
Kız çocuğunu sevmiyor mesela benim çocuğum neden çünkü evdeki kuzenlerini h. Ayhan döver gibi dövüyor b
****** demişken ben ****** beslemesem bile sokaktaki canlıların severim ve bunu çocuğuma da öğretmek istiyorum diye çocuğuma kedi görürsen taş at yaklaşma sevme demiş bir anda çocuk canavar oldu daha sayayım mı
tarafından
E gorumcenle kotu olana kadar bunlardan rahatsız degıl mıydın? O zaman neden gorusturmeyı kesmedın de sen kotu olunca kesıyosun
(1,681 puan) tarafından
Alt üst oturuyorum cnmm nasil gotustürmeyimmm bana kalsa kapıyı kapatır bunları da içeri almam ama eşim sorun işte hemen bişey olsa eşime benı şikayet ediyorlar çocuğu kıskandı indirmedi diye evde sürekli kavga tartışma var bunların yüzünden artık boşanma aşamasına kadar geldik sırf evliliğim bitmesin diye alttan alâ alâ artık karakterime kadar hakaret yedim
0 oy
(914 puan) tarafından
Bana saygısı olmayan çocuğumunda görmesin büyük olay çıkarırdım
(1,681 puan) tarafından
Kocan arkanda değilse kıçınıda yırtsan nafile en son aşamaya gelıp bir mal için boşanır kalırsın kuzu kocam öyle maalesef asla arkamda durmadı zâten onun yüzünden böyle olduk esimin yüzüne s*çsalar adam susup kenara çekiliyor bendr mecbur aman kötü olmayım diye 5 yıldır alttan aldım ama noldu bak kişiliğime kdar hakaret ettiler
0 oy
(12,963 puan) tarafından
Çocuk ilerde büyüyüp görüşmek istemezse ancak o zaman goremez yani düşünüyorum benim abimin çocuğu anası ile kanlı bıçaklı da olsam çocuktan vazgecmem
(1,681 puan) tarafından
Cnm tmm bende halayım ama o pisliğin yüzünden çocuğumuza annelik babalık yapamıyoruz çocuk evde sürekli vuruyor kırıyor tükürüyor çünkü onlar da yapıyor ben hayır dedım mi seni sevmiyorum halamı seviyorum diyor
(12,963 puan) tarafından
Canım bana kalsa şeytan görsün yüzünü ama evlilik sürdüğü müddetçe mecbur kalıyoruz
(1,681 puan) tarafından
(ू˃̣̣̣̣̣̣︿˂̣̣̣̣̣̣ ू) ağlıyorum zâten
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Benim olduğu kadar onunda cocugu yani ne sacma bisey
0 oy
(1,875 puan) tarafından
Benim iznim olmadan yapamaz bende eşimin istemediği bi şeyi yapmam. Ama çocuk için problem olacak bi durum yoksa da çok da engellemem diye düşünüyorum 
0 oy
(340 puan) tarafından
Aynı şeyi kayınvalidem yapıyor. Kızları beni görmek istemediği için gelemiyormuş evimiz dublex görmek istemiyosan benim katıma çıkıp çocuklarımı görme. Kayınvalidem de neymiş efendim halasiymis benim çocuklarım onun ciğeriymiş evi 10 dakika yürüme mesafesinde hangi hala çok sevdiği yegenlerini 1 ay görmeden durur ? En son kocasının memleketine gittiğinde güya çocuklarıma kıyafet almış geldiklerinden beri belki 10 defa geldi evimize fakat kıyafetler yok meydanda . 
(1,681 puan) tarafından
Gelmediği daha iyi emîn ol
(340 puan) tarafından
Tabiki daha iyi .  İlk oğluma üstünde canım halam yazan tulum yaptırmıştı geçen gün kayınvalidem niye ikincisine giydirmiyon diye sordu ailecek oturuyorduk eşim kayinbabam falan Yusuf'un o İslam'a yaptırmış olsaydı bişey giydirirdim dedim
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Senin görümcem benim görümcem olabilir mi acaba yaa :)))) 
(1,681 puan) tarafından
Pisliğinin tekı evlenmemiş ama sorsan herşeyi biliyor çocuğun annesi benim sanki bakıcısı gibi görüyor çocuk onun yüzünden evde yemek yemiyordu ne kadar pis şey var o alıştırdı tükürmeyi vurmayı hatta kızları sevmeyen bir çocuk oldu aşağıda ****** döver gibi bunları dövüyordu çocuğum sonra evde de bana vuruyordu deliricem artık az kaldı
(1,211 puan) tarafından
Benimki de bekâr canım. Bekarların işi gücü olmayınca bize sarıyor galiba. Benim kızıma da kaynanam bakıyor. O da bekar olunca kızımla benden daha çok muhattap oluyor. Çocuğa sürekli hareket çekmeyi, küfür etmeyi, nerde ne kadar pislik varsa onu ogretiyordu. Biz bakıyoruz işine geliyorsa böyle. Gelmiyorsa beğenmiyorsan otur kendin bak demeye başladı uyarinca. Sonra biz kavga ettik bana etmediği hakaret küfür kalmadı. O...pu bile dedi. Bide benden küçük bacaksız.  Hatta beni o kadar görmek istemiyormuş ki yeğenini görmemeye de raziymis :)) daha neler neler. Ama halası olunca mecbur görüyor yapacak bişey yok maalesef
(1,681 puan) tarafından
Pislik işte inşallah kendi gibi birini bulur da ettiğini bulsun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende görüşmüyorum çocuklarımıda göstermiyorum kimseninde haddine değil götürmek onları ben dogurdum ayrıca insan olana insanlık yaparsin öylesi olsa ne olmasa ne 
(1,681 puan) tarafından
Allah kahretsin kiiii alt üst oturuyorum cnmm malesef geldiğim güne lanet olsun
(5,240 puan) tarafından
Allah sabır versin oda dağa beter
0 oy
tarafından
Çocuğum 5 yaşından büyüse sorun olmaz benim için sonuçta görümce ile kus olan sensin çocuk değil 
(1,681 puan) tarafından
Küçük cnm 3 buçuk yaşında
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Benim görümcem benden 7 yaş küçük ve haksız olduğu bir konuda bana terbiyesiz dedi..bende olay çıkardım orası ayrı ama hiç yegenlerini görmesine karismadim komsuyuz her günde gördü çocuklarımj benle olan kavga benle onun arasında dedim
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Ben görümcem yüzünden boşandım.8 senelik yuvam dağıldı.ama gidiyorlar halasina.o halası.benimle olan derdi ayrı onlar yigeni.ha hala.olaydi yapmazdı ya .gene de çocuklar büyüyünce onların kararı olacak görüşüp gorusmemk
0 oy
(877 puan) tarafından
Doğdu doğalı gorusturmuyorum 3 sene oldu görmedi eşime dedim olay çıkarırım namusuma iftira atan biri  yalanci olan biri benim çocuğumu görmeyi haketmiyo 
(1,681 puan) tarafından
Allah o insanları bildiği gibi yapsın
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Beni yok sayıp götürmez öyle bi saygısızlık yapmaz bende karışmam açıkçası,yani onun sorunu benle veya benim sorunum onunla çocuğumu görebilir ki 10 senedir babam bi halam ve amcamla konuşmaz bizimde görmemize bise demezdi bizim sorunumuz ikimizin arasında o sizin amcanız istediğiniz zaman gidin görün derdi karışmadı hic bi zaman..yani bilmiyorum biz böyle gördük,bende günahım kadar sevmem cocuklarimin halalarını ama karışmam eşimde abileriyle konusmuyo ikisiyle de ayni binadayiz ama gördüğü zaman sever başlarını okşar harçlık verir abileri de ters tepmez hani sevme etme gibisinden çünkü sonuçta çocukların bi suçu yok  
0 oy
(1,548 puan) tarafından
Canım bende girumcemle kavgaliyim konuşmuyorum baya tartıştık ama eşimle kızımı gönderirim karışmam gitsin eşimin kardesi kızında halası sonuçta yok sayma değil ama goturmesinede izin veririm 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 646 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 539 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 548 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 633 göst.