0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
37+1 haftalık bugün sezeryan oldum kız ameliyathanede ağlaması iyiydi çocuk doktoru bır sorun yok dedi yalnız sonradan oksijenini tam alamadı şuan kuvezde burnundan hortum aracılığıyla nefes alıyor, 2 dk gorebildim sadece bebeğimi dua edin kızlar bizim gibi olan varmı ..

20 Cevaplar

0 oy
(1,098 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin büyüklerin duası üzerine olsun canım benim 
(105 puan) tarafından
Allah razı olsun duanızı eksik etmeyin lütfen
(105 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Allah tez firsatta şifa versin canım sağlıcakla büyutun inşallah 
(105 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Allah size bağışlasın yavrunuzu tez vakitte kavuşun inşallah 
(105 puan) tarafından
İnşallah cnm benim dua et
0 oy
(158 puan) tarafından
Allah'ım safi ismi ile şifa versin sağlikla kucağına almayı nasip etsin 
(105 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(905 puan) tarafından
37 haftada neden aldılar hemen bebeği sezaryenle zorunlumu oldu bir terslikmi oldu normali 38+4 39 a kadar yolu var sezaryenin Rabbim sana bağışlasın evladını 
(105 puan) tarafından
Evet ameliyat yerim incelmisti o yüzden cnm
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda kucağına almayı nasip etsin... 
(105 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda kavuşun canım. 
(105 puan) tarafından
Çok sağolun
0 oy
tarafından

Korkma bizde bu haftalar da doğum yaptık 1 gece tutup veriyor lar çoğunlukla cnm aynısı başımıza geldi 

(105 puan) tarafından
Yaaa burnundanmi peki oksijenini verdiler
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım ❤️
(105 puan) tarafından
Amin cnmm
0 oy
(886 puan) tarafından
Bende 37+1 de doğurdum ameliyathane de ağlamıştı sonra kuvoze almışlardı doğumumu yapan doktor bile şaşırmıştı çok sağlıklı görünüyordu diye 8 gün kaldı kuvozde Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(105 puan) tarafından
Bu süreçte neler yaptınız bnm durumumda sizin gibi oldu
(886 puan) tarafından
Canım benim ilk oksijen yetersizliği dediler dediğin gibi burnunda hortum vardı 3 gün sonra hortumu çıkardılar balonun içine aldılar kendi kendine nefes alabiliyor mu diye alıyordu ama sonrasinda ne hikmetse orada enfeksiyonda çıkmış antibiyotik tedavisi 7 gün sürdüğü için süreci tamamlamaları gerekiyormuş o yüzden 8 gün sürdü senin durumunda olup 3 gün de cikanda oluyormuş sut sagma makinasi aldım hergun 3 saatte bir sütümü sagdim sut saklama poşetine gunduz sütü gece sütu diye yazıp eşimle gönderdim hastaneye bu surecte bez mama islak mendil losyon istediler haftanın 3 günü görüş günü oluyordu hepsinde gittim gördüm bebeğimi çok zor Rabbım dayanma gücü versin
(105 puan) tarafından
Amin cnm enfeksiyon kötü olmuş
(886 puan) tarafından
Öyle canım geçti gitti çok şükür merak etme seninde geçecek sezeryan dogumlarin cogunda oluyormus emin ellerde surekli gozetim altinda olacak sarilik olur mu endişesi olmayacak öyle düşün Rabbım dermansız hastalık vermesin
(105 puan) tarafından
Amin bacım Allah razı olsun
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin hanımı doğum yaptı o da böyle oldu ertesi gün çıktılar. Allah şifa versin inşallah tez vakitte kavuşun
(105 puan) tarafından
Ayyyy inşallah ya
(2,041 puan) tarafından
İçini fersh tut. İnşallsh hemencecik yanına gelecek güxel düşün güzel olsun. Bana da haber ver olur mu?
(105 puan) tarafından
Tmm cnm m.etme duanı eksik etme
(2,041 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(2,157 puan) tarafından
Başıma bilmişler üşüşmeden bişey sorcam bebeğine aşı yaptılar mı erken doğum olduğu için hemen yapılmaması lazım. Sorun aşı olabilir 
(105 puan) tarafından
Hyr cnm yapılmadı
(2,157 puan) tarafından
İyi bari çok geçmiş olsun canım bian önce düzelir inşallah sen şuan lohusasın okuyamazsın ama bol boş ayetel kürsü fatiha okusun çevrendekiler yasini şerif en büyük kilitlerden biri ne niyetle okursan rabbim o niyetini kabul eder. Bebeğinin en hızlı şekilde sağlığına kavuşması için okuyabildikleri kadar okusunlar
(105 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnmmm
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Bizim yaşadığımızın aynısı  olmuş  canim..37+4 de doğduk  odaya geldiğiyle gittigi bir olmuştu  kuzumun. Malesefki  sezeryanla doğan bebeklerde sık  karşılaşılan  bir durummuş. Biz entube  bile edilmistik. Sukur rabbime 8 gunun sonunda çıkmıştı.  Simdi canavar gibi abisine ablasına  kök sökturuyor:) saka blr yana  toparlanir canim merak etme. Simdi sadeceviraz desteğe ihtiyaci var. Sen de o arda kendine iyi bak bol bol sütünü  sağ
(105 puan) tarafından
Haklısın cnm bnde 2 dk gorebildim sadece çok zoruma gidiyr
(3,903 puan) tarafından
Cok iyi bilirim o psikolojiyi. Ben karnıma bakip bakip ağlıyordum.  3 gün çıkmadik hastahaneden ama doktor kendinize eziyet etmeyin evnde dinlen yine istersen hergun gel dedi oyle çıktık . Entube edildigini gorunce de yıkılmıştım ama şükür  rabbime. Dedigim gibi simdi oraya ihtyaci var. Toparlanip gelecek annesi. Sen toparlanmaya bak. Misler gibi karşıla yavrunu. Uzulmemeye çalış ki sütun etkilenmesin
(105 puan) tarafından
İnşallah canım benim içimi rahatlattın
0 oy
tarafından
Ah canım korkma hayırlı olsun rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin iyi olur inşallah içini ferah tut dua et 
(105 puan) tarafından
Ediyorum valla aklımdan hiç çıkmıyor
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Hic korkma Allahım tez vakitte şifa versin 
(105 puan) tarafından
Aminnnnnm
0 oy
(20 puan) tarafından
26 Eylül de de ben doğum yaptım 39 haftalıktı solunum sıkıntısından yoğun bakıma aldılar direkt hiç kucağıma alamadım. Solunum sıkıntısı 2 günde düzeldi dediler ama yine de gözlem altında tuttular. Hortumlardan kurtuldu 2 gü  içinde sadece damardan ilaç veriyoruz dediler ve 2. Güm emzirmeye başladım. Gündüzleri hastanedeydik 11 ve 14 saatleri emzirme saatinde. Şu an yanımda çok şükür sağlığı da iyi Elhamdülillah darısı başına tez zamanda kavuşursun yavruna Allah İn izniyle 
(105 puan) tarafından
İnşallah canım benim dua et
0 oy
(887 puan) tarafından

Kıyamam ya :( üzülme kız tez zamanda çıkarırlar sen strese girme sütün çekilmesin doğuma yakın zamanda bebeğinin hareketleri nasıldı peki :(

(105 puan) tarafından
Azalma vardı tbi
(887 puan) tarafından
Yaa demek o yüzden solunum sorunu yaşamış bebiş ama o sağlıklı ben inanıyorum çok çabuk çıkar küvözden gelişimi tamamlamış sonuçta dimi kısacık bekletecek seni annesi :) gülümse ve bebeğine süt sağ o ilk süte ihtiyaç duyuyor çünkü kıyamam ona yaa bende suan 38 haftalık gebeyim yarın doktoruma yalvarıcam sezaryene alması için kaşıntı ve uyuşma var geceler haram oldu rabbim yardım etsin çok istiyorum kavuşmayı hemde bu rahatsızlıklarım son bulsun istiyorum tedirgin oldum bir tık ya benimkinde olursa diye ama 40 ı beklemekte istemiyorum bebeğimin hareketleri iyi rabbim senin bebeğini de tez zamanda kucağına almanı nasip etsin inşallah
0 oy
(334 puan) tarafından
Benim bebegımde 37+2de dogdu nefesini zor alıyordu fanusa koydular ilk sobra belki beni emince duzelir dedi doktor yine duzelmedi gözlem odasına koydular ilk sonra düzelmeyince küveze yani yogun bakıma koydular 3 gun kaldı haftasi iyi bebeginiz bence en fazla 1 haftaya çıkar sadece solunumda sıkıntı varsa 1 hafta bile sürmez
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Gecmis olsun bn 38.6da dogdu agladiginida duydum yinede kuveze grdi 9 gun bkledik 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Ayy inşallah hemen toparlar bir an önce. Sağlıcakla evinize gidersiniz beraber. Çok geçmiş olsun. Bebeğin de hayırlı olsun.
(105 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 404 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Sim (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 392 göst.
0 oy
14 cevap 175 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 384 göst.

380,255 soru

11,384,888 cevap

34,884 kullanıcı

...