0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (122 puan) tarafından
Üşüyor mu? Hasta oldu mu? Deneyimi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkür ederim. 

14 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Valla ben üşür die vermemiştim 
(122 puan) tarafından
Ben de tedirginim aslında hamile olduğum için versem mi dedim haziranda doğum yapacağım
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ben yaz günü bıraktırdım ikisinede sadece gece bezliyorum onuda bi bıraksalar mükemmel olacak 

(834 puan) tarafından
Yaşları kaç canım
(2,698 puan) tarafından
3_4_8 yaşı
(834 puan) tarafından
Allah bağışlasın erkek çocuğu zor olur bende de var iki tane ...Ama şükür iksiide erken öğrendiler tuvalleti
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Tavsiye etmem canım ya. Totoları beze alışmış ev ne kadar sıcak olsa da sürekli bir tuvalete gidip gelme durumu da oluyor. O süreç bol altına kaçırmalı oluyor sürekli bir yıkama var. Gece kaçırsa yine kaldıracaksın yıkayacağın zaman  üşüyorlar . En iyisi havanın sıcak olması . Bide hasta olursa tuvalete gitmeye başlayıp tekrar bezlemekte çocuğu şaşırtıyor. Bez kolay geliyor bırakmak istemiyor.
(122 puan) tarafından
Ben de aslında sicak havada vermek istiyorjm ama hamile olduğum için versem mi dedim haziranda doğum yapacağım
0 oy
(584 puan) tarafından
Yazın en doğru zaman. Ev ne kadar sıcak olsa da kış ayı sonuçta çok uygun değil.
(122 puan) tarafından
Ben de aslında yazin vermek istiyorum ama hamile olduğum için versem mi dedim haziranda doğum yapacağım
0 oy
(808 puan) tarafından
Ben mart ayında verdim avantaj ve dezavantaklari söyle şimdi dezavantajı kıs olduğu için eşyaları kurutması zor oluyor illa ki altına yatağına isiyo ve çok sık çamaşır yıkamak zorunda kaliyosun elbet soğukta var ama öyle üşütmedik biz hiç sık sık lazimliga oturtuyodum banyo da ve orda zaten petek var soğuk değildi orası avantajı ile yazın vermeye kalksam yazın çok sık dışarı parka vs çıkıyoruz düzeni bozulur ben kışın verdiğim için çocuk yaza hazır oldu zaten kışın Bi yere gidilmiyor bende 2 hafta hiç Bi yere çıkmadım kızım o süreçte iyice alışmış oldu yazın vermeye kalksam öyle uzunca Bi süre hep evde duramazdım 
(122 puan) tarafından
Evet doğru söylüyorsunuz kışın vermenin de avantajları var tabi
0 oy
tarafından
Kışın verilmez canım çamaşır kurutmak çok zor kurtma.makinan varsa bilemem yazın en sıcak ayında verdim yinede çamaşıra yetişemedim 
(122 puan) tarafından
Kalorifere asarım çabuk kurur diye düşünüyorum
tarafından
Asla yetişmez sinir kiriz geciririsin yazın tam üç balkonun olduğu halde çamaşır yetistiremedim inan ki
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ben kışın öğrettim çok kolay olmuştu tabi çocuktan çocuğa da değişir herkes üşür hasta olir dedi yok dedim kombiyi artırdım bezi çıktı diye külot aldım ve tek kat giydiriyorken iki kat giydirdim ara ara yaptığı oldu ama hiç bekletmedim hemen değiştirdim ve kaçırdıgi sadece üzerindeki elbisesinde oldu kalın giyindigi için hiç bir yere de yapmadı bir hafta da öğrendi şükür 
(122 puan) tarafından
Teşekkür ederim benim için çok faydalı bir yorum oldu. Kakasını ne zaman öğrendi peki, bizimki kakada zor olacak gibi
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Ben verdim ama deneyimliydi benimki yazın bıraktırmıştım tekrar takmak zorunda kalmıştım 10 gün oldu bırakalı gündüz kesin bıraktı gecede bezi kuru uyanıyordu dün gece beslemedim yapmamış altına gecede bıraktı galiba 
(122 puan) tarafından
Çok sevindim. Ben de aynı şekilde yazın 1,5 ay bırakmıştım ama başarısız oldu beze döndük. Ben de denerim olmazsa. Sizinki kaç aylık şimdi
(1,394 puan) tarafından
Biz tamamen bırakmıştık ta maalesef bazı sorunlardan dolayı tekrar taktım şuan 28 aylık inşallah bir sorun çıkmaz sa tamamen çıkarıcaz hayatımızdan bezi
Sizinki kaç aylık
(122 puan) tarafından
25 aylık şimdi
(122 puan) tarafından
İnşallah siz de kısa zamanda halledersiniz
(1,394 puan) tarafından
Biz haletik ya kız gündüzü gecede hal oldu gibi darısı bütün bebişlere
0 oy
(387 puan) tarafından
Cnm ev doğal gazıyla yaptırabilirsiniz dene ama ustelwmw yapmasa  çünkü üşüten bilir hasta olmasından iyidir  yani ben oğlumla kiizmi yazın öğrettim  oğlum 2 yaş 6 aylikti haziranda öğretti mayısta kızıma doğum ettim 40 im çıktığı gibi alıştırdım 
(122 puan) tarafından
Tamam canım sağol denerim belki olmazsa bırakırım
(387 puan) tarafından
Aynen zorlama cnm
0 oy
(814 puan) tarafından
Kışın saçma olur bence ben yazın verdirdim yine öyle yapıcam
(122 puan) tarafından
Haziranda doğum yapacağım ama
0 oy
(504 puan) tarafından
Kaç aylık kuzum ama yazı bekle çünkü yazın 2 saatte bir götürmen gerekirken kışın 10 dk da bir götürmen lazım sürekli kaçırıyorlar 
(122 puan) tarafından
25 aylık,  haziranda doğum yapacağım yoksa sıcak havada vermek istiyordum aslında
(504 puan) tarafından
40 lıyken verebilirsin ben öyle yapmıştım tabi bizimki biraz erken oldu 22 aylıktı tuvalet eğitimi verdiğimde sizinki biraz daha büyümüş ve herşeyi kavramış olacaktır
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bende hamileyim ama kışda zor olur canim bosver yazı bekle
(122 puan) tarafından
Bakalım düşünüyorum belki yaza bırakırım
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ben kışın bıraktırdim hiçte bı şey olmuyor kışın bı alakası yok ki tuvalet eğitiminin evimizde doğalgaz soba var sıcak su var sıcak suyla yıkıyoruz sonuçta

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde ozlem4141 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 236 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.