0 oy
966 göst.
Aile kategorisinde (276 puan) tarafından
Süpurge çalıstırsa ne düsünürdünüz

49 Cevaplar

0 oy
(7,268 puan) tarafından
Gecenin bı yarısı açsa bile bişey demem gerçi diyemem zaten ev sahibinin kızı üst katımdaki ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Birşey dökmüştür yada gündüz süpürememiştir. Ara sıra bende birşey döktüğümde çalıştırmak zorunda kalıyorum. 
0 oy
(16,085 puan) tarafından
Bişey düşünmem çünkü saat daha erken 
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Bence bu saat daha erken süpürebilir yani 
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Saat daha erken . 9 10 dan sonra ayıptır ama daha 7.30 bile olmadı şuan. 
0 oy
(13,326 puan) tarafından
Saat daha yedi bu saatte hiç bir şey diyemezsin de düşünemezsin de 
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben bardak faln kırılınca mecbur açıyorum canm çocuklar basmasin faln die ama süpürmek için açmam hiç bu satt uygun bir saat değil 
0 oy
(577 puan) tarafından
Gayet normal bi saat fesatlık yapmayın hemen
0 oy
(3,495 puan) tarafından

Benim de gece 12 de bile calistiriyodu cok şükür defolup gitti de kurtuldum hatta şu an Bi yerden süpürge sesi geliyo:D

0 oy
tarafından
Alt komsumda ust komsumsa calisan insanlar 12 kadar iznim var. Bende aksamm 8den sonra ses yapmam yatirmam 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Saat 19.30 da mi?

E bi sal insanlari yani daha neler.
(276 puan) tarafından
Ben çalıstırdım ş ü pürgeyi
(1,554 puan) tarafından
O zaman onlar seni salsin saat 19.30 da ne olacak ya calistirin anacim ne istiyosaniz
0 oy
(5,083 puan) tarafından
O saatte açsa bişey demezdim her gün olmuyorsa. Benim üst komşum da her sabah 8 de evi süpürüyor mesela :D uyuyor olsam çok rahatsız olurdum ama uyanık olduğumuz için rahatsız olmuyorum. 
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Çalıştırabilir saat 10 da sonrasinda çalıştırılmaz diye biliyorum 
0 oy
(600 puan) tarafından
Bu saatte uyuyan olmaz olmaz kadın illa öğlen vaktimi calistirsin belki birşey döküldü çocuklu ev biraz empati kurun ya çok rahatsız olan müstakil ev bulsun kendine kimse kimseyi kaldıramaz hale gelmiş 
0 oy
(3,362 puan) tarafından
Cocugu filan belki bisey dokti yere yada kendi bisi doktu gunduz temizleyemedi aksama kaldi saat gec degilki
0 oy
(214 puan) tarafından
Açabilir bazen idare etmek lazım belki yarın misafiri gelwcek belki kırıntı döküldü benimde küçük bebeğim var gece 12 de açıyorum komsularim şikayet etmiyor 
0 oy
(291 puan) tarafından
Bnm komşum çalıştırabilir bnm için problem yok . Aman aman rahatsız olmuyorsabiz problem etmeyin derim.  Belki vakti yoktur. Belki küçük çocuğu yemiyordur eline veriyor dokuyordur. İdare edebiliyorsunuz edin. 

Annemlerin komşusu iki kızı 2-3kez evlenip boşandılar evde hepte sürekli kavga aile arasında gece gündüz annemler aşağıdan dua ederlerdi birbirlerine bişey yapmasınlar işleri yoluna girsin diye
0 oy
(1,507 puan) tarafından
Valla ben süpürdüm bugün, misafirim vardı onlar gidince süpürmem gerekiyodu sonuçta. Akşam 7 çok geç değil, bebek bile olsa 8'den aşağı gece uykusuna yatmaz zaten. Bu kadar abartmayın
0 oy
(1,171 puan) tarafından
Bişey dökülmüştür belki açması gerekiyordur benim yerimde olsanız ne yapardınız acaba üst kat komşum temizlik hastası gece 3 te bile açar süpürgeyi
0 oy
(17,885 puan) tarafından
Bundan 4 saat once acilmis post saat 20 de yani ben 21 de bile supuriyorum bazen cocuklu evde surekli döküntü oluyo idareli olmamiz lazim ya bizim binada pek sorun olmuyo 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,041 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,032 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu

381,280 soru

11,414,092 cevap