0 oy
1,027 göst.
Diğer kategorisinde (13,610 puan) tarafından

Çalışıyor gündüz biliyorum ama akşam 7de geliyo sonuçta.  8 9 da şupur.. bu saatte anca oğlumu yatırıyorum ya :(

Almış eline makineyi vuuuuuuuuuuuuuuu
 Halısını kaldırıp yere vuruyo, 
Rak rak rak süpürgenin yere vuruşu ..
Arıyorum 
EFENDİM ŞEKERİM..

Dedim kız saat 11 i geçti oğlanı zor uyuttum. 5 dakika supurmem lazım falan dedi.
Hakikaten uzatması aradıktan sonra.
O makineyi kapatrken oglum uyandı ama ne çare :(

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
ne yapcan canım. o da öyle bir tip. 
(13,610 puan) tarafından
:/ çocuk  uyandı ya ufff :(
tarafından
tekinsiz midir nedir. geçen de matkapla deliyodu çocuk uyandı kaç defa sıçradı.
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Bende yaptım az önce mervos ya ama misafir vardı napiyim heryer kırıntı oldu :ermm:

(8,082 puan) tarafından
Ama benim zaten 1.kat apartmanda herkes tatilde zaten ne biliyim:/
tarafından
el süpürgesi de mi çok ses çıkarıyor kızlar
(8,082 puan) tarafından
El süpürgesi derken canım nasıl yani
tarafından
Küçük Elektrikli Süpürgeler var ya canım kırıntı vs için pratik
(8,082 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım benim süpürgem zaten sessiz ne biliyim çalıştırdım gitti :)
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Deseydin başlatma şekerine gecenin 12si kafayimi tirlattin ev süpürüyorsun.

(13,610 puan) tarafından
Ya şubattan beri bir bela geldi başlarına
Sabahlara kadar evlerinde hep kavgalar vardı.
Küfür, bağırış,çağırmış naklen dinledik sabahlara kadar resmen.
Ben kendim eşime dedim sakin sessiz olun deme sonuçta başlarına bela geldi anlaysli olcaz mecburuz komsuyuz diye..
Ama bu keyfi bişey ya :(
(27,330 puan) tarafından
Allah akik.fikir versin sizde iyi dayaniyorsunuz.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Benim üst komşunun bahanesi de onun üstündeki de çamaşır makinesi calistiriyirmus benim ne suçu m varsa artık gece matkap la bı yer yaptıklarını bilirim 
(13,610 puan) tarafından
Ya Allah akıl fikir versin gerçekten
0 oy
tarafından
Bu saate  yarn pazar tatil  isler yok yarn yapsin gece gece 
(13,610 puan) tarafından
Ya çocuk uyandi ya :/
0 oy
(333 puan) tarafından
Acikca soyle canim supurmen gerekiyorsa gelir gelmez süpür bu saatte süpürme olmaz sonucta apartmanda yaşıyoruz 9 dan sonra görgü kurali olarakda apartman kurali olarakda süpürme olmaz diye nirmalde 7 den sonra süpürmemeli.
(333 puan) tarafından
Herkes sen ben gibi olmuyor canim. Calisan var hasta olan var cocugu olan var düşünmek lazim. Bardak ozel bir durum istisnadir ama ekmek kırıntısı mi gırgırla ertesi gün süpür. Bizim binada da vardi biri sonra site yönetimi kural koydu. Ben gece o sesi cekmek zorundamiyim.
(13,610 puan) tarafından
Vallahi Van'da yaşıyordum sitede.
İnanır misin İstanbul'dan kat kat medeniydi herkes.
(333 puan) tarafından
Medeniyet bolgeyle egitimle alakali degil canim kişinin kendini yetistirmesiyle egitmesiyle alakali inan.
(13,610 puan) tarafından
Ben vana taşınınca tüm ailem diyordu hakettigibi buldun sen falan ( istememislerdi )
 Asıl burası cehennem :(
(333 puan) tarafından
Ön yargi iste canim malesef.
0 oy
(496 puan) tarafından
İşte bu yuzden hıç apartman seviyom aynı durumu yaşıyom valla elimde olsa müstakil Bı eve taşınırdım
(13,610 puan) tarafından
Ya dusuncesizlik edilmese  sıkıntı yok aslbda ama bu çok saçma ya bnm cocugum uyandı ya :(
(496 puan) tarafından
Düşüncesizlik valla geldiği gibi yapsaydı barı bılıyor bebek var rahatsız olur dıye duşunmesı gerek
0 oy
tarafından
Kız belki işlerini yetişmemiştir ondan açmıştır belli 
tarafından
Kuzu bir günlük duymamazlıktan gel sen anlayışlı karısın
(13,610 puan) tarafından
Snnki bı doğsun gorcem ben seni :D vallahi adam yatakta dönerken çarşafın sesinden uyanıyor diye adama vurdugumu biliyorum ben :D
tarafından
Çevremde bu yönde çok fazla tehdit alıyorum imdaaattrr :)))
(13,610 puan) tarafından
Sen göreceksin:D internette kadinin teki demişti dersin :D
Aha buraya yazıyorum.
 :D
Şubattan beri başlarında bi bela var sabahlara kadar aile büyükleri toplantılar yaptı.
Küfürler,bağırış cagiris,yas tutup ağıt yakmalar..
Eşime ben diyodum sakın ses çıkarma başlarında bela var, sabredicez komsuyux diye.
Ama süpürge keyfi bişey ya.:(
tarafından
Ya çalışan kadın demişsin ya ondan dedim sabırlı ol diye ama tabi kadını iç halini bilemeyiz
0 oy
tarafından

Mervooo acaba sen benim alt kataki komşumusun :woot:

(13,610 puan) tarafından
Valla yapma sakın gece gece ev supurme
tarafından
Yok kiz ama cocuk yeni doğduğu zamanlar mecbur açıyordum çocuk durmuyordu ama cok sukur komsum hic bisey demedi bugune kadar sen olsaydin saçımı başımı yolardın:-D
(6,739 puan) tarafından
:))))))))
0 oy
tarafından

Ya yemin ediyorum komşu yapsa bu kadar zoruma gitmez ama üst katta kaynanamgil oturuyor sofra cirparlar pis pis halı cirparlar kapının önüne gecenin bir yarısı ben hamileyken aynıydı doğum yaptım geldim yine aynı Allahindan bulsun ben temizlemekten bıktım o bikmadi silmiyorum artık mutfak camını :ermm:

(13,610 puan) tarafından
Bende silmiyorum ki.
O silkelemeleri saymiyorum bile inan
0 oy
tarafından
Sadece cam kırılırsa gecede olsa süpürürüm küçük kızım var nolur nolmaz ama onun dişinda atmam kesinlikle 
(13,610 puan) tarafından
Naber kız kankin nerde
tarafından
Hiç kankim yok arkadaşim var sadece :) iyi birZ sinirleri gergin engeli uzatmişlar bişeyler olmuş
0 oy
(924 puan) tarafından
Benim bebeler döküyor yediklerini mecburen supuruyorum a zemindeyim ben üst katimiz köyde kalıyor döküntü varken yatilmiyor canım çocuklar erken yatsa erken supururum ama yatana kadar yer içerler sofra örtü seriyorum.ama nafile ordan klakip ayakta yiyorlar 
0 oy
tarafından
Ben genelde aksama kaliyo süpürme işi bulaşık çamaşır odalar derken akşam oluyo öyle supuruyorhm ama altımda üstümde kimse yok
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ne şekeri bu saatte uyuyan olur hasta olur işe giden var sabah bu ne ya, yapma erken geldiğinde yap desene cnm ya 
0 oy
tarafından
Bazen bende açıyorum ama ya cam eşya kırılınca ya da bas etmesi zor kırıntı olursa çay dökülmesi gibi belki öyledir o da yani aslında olmaması lazım :/
0 oy
(947 puan) tarafından
Ee oha bu saatte.  Benimde üstümde ev sahibi var torunu burda saat sabah 8 de cocuk başlıyor koşmaya ay cok zor daha önce oturduğum evde de tepeme halı silkelerlerdi sabahin köründe bahçede hali yikarlardi ahh cok zor oluyor ya sinir bozucu valla susma ver ağzının payını bu saatte insan düşünür az ya 

Ayy sinir oldum 
0 oy
(7,899 puan) tarafından
Vala biz en alt kattaydik biliyordum üsteki kadın saat 10 oldu mu uyutuyo supurmezdim bazen misafir kızım bişey dokerdi derdim çocuk uyuyo bazende arardım oğlun uyanık mi süpürge açacam onun cvbina göre hareket ederdim ne düşünceliymisim megersem:)bide ben alt kat o üst kata olmasına rağmen
0 oy
(6,739 puan) tarafından

Üst kattakiler çocuğu evde kay kayla geziyor gece gece :D Allahım akıl fikir versin. 

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben de benim kızı ne zaman uyutsam (ki çok zor uyur) yan apartmandaki küçük çocuk ****** sesleri çıkarıyor bı gün havlıyor bir mölüyo, ses tonu da cırtlak böyle çok rahatsız edici. Ne zaman bağırsa kızım sıçrayarak uyaniyo ve onlar da biliyor evde bebek olduğunu. 1 sene olacak bu evde yaşıyoruz annesi oğlu falan hep küfür bağırış. Sustk konuşmadık en son oğlu öyle bağırınca çıktım balkona dedim anneni çağır, neyse çağırdı. Dedim insanları rahatsız etmeye ne hakkınız var oğlun gitsin başka bir yerde anirsin. Ya benim kızım yeni 2 aylık oldu gece uyanıp ağladığında balkon kapısını falan kapatırım oturma odasına geçerim sırf sesten kimse rahatsız olmasın diye. Ama bunlar da o düşünce yok. Hı bir de sabahın 7 sinde matkap çalıştırana da ayrı bir kıl oluyorum kafasını delesim geliyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 495 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 857 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,255 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 255 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 312 göst.