0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (11,505 puan) tarafından

Nasil degerlendirebilirim kizlar beyaz renge boyamayı düşünüyorum kiler dolabi gibi kullanmak istiyorum evin arasinda holde yer var oraya koysam diyorum nasil olur acaba saçma mi olur

6 Cevaplar

+1 oy
(2,301 puan) tarafından
Mutfak dolabı hol de bilemedim yaaa ben yapmazdım ama öyle. 
(11,505 puan) tarafından
Karsisina kitaplık yaptim tam hol degil koridorun ortasinda ara var bayaga buyuk oyle bir yer
(2,301 puan) tarafından
Hmm öyleyse olabilir rengini degistirip dizaynı güzel yaparsan.
(11,505 puan) tarafından
Beyaza boyarim diyorum kitaplik beyaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Neden sacma olsun insanlar boyayıp mutfaklarinda kullaniyor ya
(11,505 puan) tarafından
Koridorun arasina koymak saçma olur mu nasil olur onu bilemedim koridorun ortasinda ara var büyük oraya koysam diyorum kitaplik da yaptim o arayada bunu da koysam miki
tarafından
Gormeyince insan kafasinda kuramiyorki
+1 oy
(1,975 puan) tarafından
Aslında bir fotoğraf olsa güzel olurdu. Bir tane banyoya monte edilir bir tane tuvalete balkona çocuk odasına her şey olur yani. 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kahverengi vestiyerimizi esim once beyaz boyadi ama cok ciğ kaldi antrastit gri rengine boyadi ama baya mükk oldu cok yakisti cok begendik
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Satın annem yrni dolap yaptırdı 5500 e sattı kardeşim eskiyi sizin de iyiyse daha güzel fiyata gidebilir üzerine de biraz koyar kiler dolabı alırsınız 
0 oy
(252 puan) tarafından

image

tavanin yuksek olmasi ve ondeki sekilli sukullu duvarin faydasi koridora monte ettki kiler gibi gayet kullanisli benimki gorunmedigi icin boyamadim sizinki gorunecek yerdeyse hos bir renge boyayip uzerinede dekoratif birseyler koyarsaniz guzel olacaktir

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 161 göst.
4 saat önce Moda kategorisinde yvz (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmanur&kadir27 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.