0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Dünden beri ateşi var oğlumun halsiz ve dünden beri yatakta ve kalmıyor hep uyuyor bu kadar uyuması normalmi 

14 Cevaplar

0 oy
(2,698 puan) tarafından

Peki hastaneye götürdün mü bacım sen o çocuğu o kadar uyuması tabikide normal değil çünki büyük ihtimalle yaa enfeksiyon var yada başka birşey salgın var ortalıkta kaldıramaz bünyesi götürmediysen hiç durma acile git biran önce 

(2,698 puan) tarafından
Doğa bende böylelerini anlamakta çok güçlük çekiyorum inan bana ben bile onun yerine endişe duydum geçen aynısı oldu çocuğu babasından gönderdim aynıydı hatta ne yedi ne içdi bitki gibi yatıp durdu eşime dedim hemen götür çocuğu geldi işten bi hızla aldı gitti evden meğerse çocuk inflanza olmuş doktor demiş çok ağır bu hastalık iyiki getirdiniz demiş düşün yani
(33 puan) tarafından
Ben laf sokmadım buraya niye yazıyosun dedi iki defa üst üste bende niye rahatsız oldun buraya yazmadan dedim üstelik ben ambulans çagırdım ambulanstaki görevliler hasteneler dolup tasıyo salgın var yazık çocuğu oraya getirmeyin daha kötü olur eğer ateşini düsüremezzseniz arayın gene geliriz dediler bende bu kadar uyumanın ateşten mi kaynaklandığını ögrenmek istedim burda
(2,698 puan) tarafından
Sen anlamak istemiyorsan bizim bişey dememize gerek yok zaten sen böyle söylemedin götürdüm demedin ilaç versene içmiyor dedin seninle bu tartışmayı sürdüremiycem sen bilirsin ok
(3,398 puan) tarafından
Canım bak arkdslar doğru söylüo durma götr komşunun 3 yaşında oğlu ateşlendi bi türlü ateşi düşmüodu meğerse domuz gribi olmş hala hafif ateşi var dr götrmkte fayda var
(33 puan) tarafından
tartışmaya giricek bir durum yok sende duyarlı davranıyorsun sağol duş aldırdım ateşi düsmezse götürcem insallah
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Çocuğun uyanık tutun Allah' korusun havale geçirir duş aldırin mutlaka iki lokma çorba birşey yedirin takip edin yavrunuzu
0 oy
(3,587 puan) tarafından
ateşi varsa enfeksiyon da vardır  buda halsizlik yapar ilaç verdikerse iki üç gune toparlar inşallah geçmiş olsun 
(33 puan) tarafından
Hiç bir şekilde ilaç icmiyo icireniyorum
(3,587 puan) tarafından
Doktorun verdiği ilaçları muhakkak icirin ağlasa da eşinden yardım alarak zoraki içmesi gerekiyor
0 oy
tarafından
Ayaklarının altına limon sür çorap giyindir ayrıca ılık suyla duş aldır ateşi düşsün geçmiş olsun
(33 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Salgın var etrafta ya 
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Burdan okuduğum kadarıyla genelde bu kadar uyku hali rsv virüsü kaptiginda oluyor.Siz doktora götürün ilaç içmiyorsa serum igne birseyler yaparlar.Gecmis olsun
0 oy
(4,248 puan) tarafından
Benim bebegim de 26 aylik haftasonh cok atesi vardi. Evde ne yaptiysam bi turlu dusmedi. 38.5 indi en fazla. 39.8 i falan gorduk genelde 39 civariydi. İlac verdiler onun disinda asla dusmedi. Lutfen ihmal etmeyin. 3 gundur kullaniyoruz anca toparladi cocuk.
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Allah korusun havale geçirebilir. Nasıl böyle rahatsınız ? Kaldırın bi acile gidin en olmadı serum yapılır 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Normal değil zaten ateş uyku yapıyor ondan baygın yatıyor sen uyudu zannediyorsun, ilaçları varsa aksatma yoksa acile götür 
0 oy
(295 puan) tarafından
4 yaşındaki kızım hastalandı devletin aciline götürdük ilaç falan evde kullandık yok banamisin demedi bı uyuyordu asla uyanamiyirdu gücü bile yoktu gözünü açmaya  çok kotuydj hep uyku hali baygın gibi özele gittik çocuk domuz gribi olmuş serumlar ilaçlar anca kendine geldi yavrum  soz de geçmiş olsun uyku hali hiç normal değil 
0 oy
(457 puan) tarafından

Benim kızlarım influenza olmuş  3 gün yerinden kalkmadı sürekli uyudu doktora gittik ilk gittiğimizde ateş düşürücü antibiyotik verdi yolladı ateş dusmeyince çok halsiz olunca bı daha gittik bu sefer ablası için test yaptılar influenza çıktı serum taktılar yatış verdiler influenza daha ağır maalesef geçmiş olsun 

40 derece ateş olmuştu bizde
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Hastaneye neden götürmezsin onu anlamıyorum 
0 oy
(596 puan) tarafından
Çoraplarına limon sık giydir ılık bir banyo yapsın biz yetişkinler bile bu salgını zor atlatiyoruz kolay değil 
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım ateşli iken uyutma havale geçirir üstünü ince zıbın bırak ateşliyse ılık suyla yıka çocuğu ama doktora götürdün mu ateş Bi nedene bağlı çikar sebebini bulmak lazım çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu

380,762 soru

11,400,152 cevap

34,929 kullanıcı

...