0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 bcnxhcjcjckvkbkvkcjxystdhcjvkbkvjcj

5 Cevaplar

+1 oy
(7,197 puan) tarafından
Gelecek hakkında kavga etme yav he de gec boşver belki kocan yarına çıkamayacak belki de ailesi bilemezsin . Allah akıl fikir versin hepsine . Kimseyi kimseye yük etmesin 
(383 puan) tarafından
kafasindaki fikirleri gordukce icim daraliyor.insan.cocuklari nasil gecindirecegim derdine duser bu da seni aileme bakici edecegim.derdinde allah korusun
-Reklam-
0 oy
(5,334 puan) tarafından
Üzüldüm canım Allah yardımcın olsun :/
(383 puan) tarafından
amin.hepimizin
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Haklısın bakmak istemeye bilirsin ama ben olsam bakarım ya bu kadar eziyet görmüşsün günahına girilmiş o kadar zulme katlanmissin bi sürü Seva kazanmissin onlar ele ayağa düşünce de sen onlara bakmazsan onların yaptığın yaarsan ne o kadar çektiğini sevabı kalır ne mükafatı 
(383 puan) tarafından
insan ele dusunxe yapilacak sey belli bakilir allah korusun da.esim.bunu bana zulmederek yaptirmasi annesinin.lafina.gelip beni zora sokmasi.simdiden bana bakicilik mecburiyeti dayatmasi beni deli ediyor.hastalanmadan hastalanacagi dusunuyor cocuklari Umurunda bile degil
(7,054 puan) tarafından
Senin kocada iş yok bacım mecbur olmadinin farkında değil
(383 puan) tarafından
evet.allah korusun
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Allah bana da kimseyi kimseye de muhtac etmesin. Allahim ne benim ne de onun sınavını bakim diye bize verme. Ben böyle dua ediyorum. Allah kocana hidayet versin canim. Cok zor bi durum. 
(383 puan) tarafından
aynen.cocuklari ve ben hic degerimiz yok gozunde.en cok ona uzuluyorum.bi uyusalar ondan mutlusu yok.cocuk gozunde tuten ne babalar var.bunun babalikla alakasi yok.3 yasindaki cocuk seni sevmiyorum dediginde ciddiye alip cocuga kusenden ne bekliyorsun
(3,328 puan) tarafından
Insan olamayan baba olmamali..ne elin kızınin cani yansin ne evlatlarinin. Kiyamam ya sana acını anliyorum senin inan bak.
(383 puan) tarafından
evet de allahin isi oluyorlar iste cok ugrastim biraksinbeni diye de olmadi.allah buyuk ona emanetiz
0 oy
(354 puan) tarafından
Kimsenin zoruyla kimseye bakmam o insana eziyet olur bana da eziyet olur hele ki hastaya yaşlıya bakmak sevgi ister yoksa diğer türlü çok zor şimdiden pek kafana takma Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin eşine de eğer susuyorsan alttan alıp pek duymamazliga gel yoksa olan sana olur 
(383 puan) tarafından
oyle yapiyorum da anne babasiyla alakasi bile yok bana gelince ilgilenesi tutar.kendin ilgilensene beni mi dogurdular beni mi sahiplendiler.daha dune kadar ayrilalim diye yapmadiklarini birakmadilar

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 192 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 249 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 184 göst.