+1 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (779 puan) tarafından
Kaç haftalık oldunuz neler yiyorsunuz..hep sağlıklı mi besleniyorsunuz 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,480 puan) tarafından
16 haftalık hamileyim pek iştahım yok sabah ekmek peynir çay akşam da ne yemek yaparsam onu yiyorum yatarken de bir bardak portakal suyu içip yatıyorum 
-Reklam-
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Canım ben hamileyken dikkat ettim, öğle yemeği bazen yer bazen yemezdim ama ara öğün yapardım meyve falan. Ne kadar dikkat etsem de cips, çikolata, dondurma yedim.
(779 puan) tarafından
Bende yiyorum valla.her seferinde yemeyeyim diyorum yine yiyorum.:(
(5,980 puan) tarafından
Günde 2 paket dondurma yedim canım. Adana'da yaşıyorum ve yaz gebeliği yaşadım düşün. Ha kuruyemişimi eksik etmedim, süt içtim meyvemi de yedim. İşlenmiş gıda yemedim ama ayda 1 cips yedim. Çikolata yedim 2+3 güne bir. Allah'tan gebelik şekerim yoktu
0 oy
(169 puan) tarafından
Vallahi ne yediğimi bende bilmiyorum 16+5 olduk sabahları aç karnına 10 dk dan fazla ayakta kalınca fenalasma oluyor kahvaltı yapıyorum bulantı hapını içiyorum 1 bardak süt kaynamış yumurta bazen kavrulmuş öyle rutin kahvaltı öğlene ne bulursam akşama da yapilan yemeklerden arada acicikinca aşırı baş dönmesi yaşıyorum fenalasma gibi çikolata gazoz filan içiyorum gun de 3 4 öğün dolu yemeye çalışıyorum ki düşüp bayılmayayım diye bu sefer yiyorum midem bulanıyor kusasim geliyo berbat bir haldeyim bel ağrısı bulantı kusma fenalasma ne ararsan o var
(779 puan) tarafından
Ayni ben de öyleyim.. biraz yemeyeyim dikkat edeyim diyorum tansiyonum düşüyor ekmeksiz bir şey yiyemiyorum tatli tuzlu ne ararsan var menumde:)
0 oy
(1,496 puan) tarafından
17 haftalık oldum canım ne isterse öyle takılıyorum 
0 oy
tarafından
Her sabah keten tohumu ve Bal şerbeti içiyorum. Günlük en az 2 şişe gazı çıkarılmış maden suyu içiyorum. Onun haricinde kahvaltı ve akşam yemeği. Öğle yemeği bazen yer bazen yemem. Çok sağlıklı besleniyorum diyemem ama bunlara dikkat ediyorum.
0 oy
(2,675 puan) tarafından
9 ay boyunca ne kola ne abur cubur ne cips bana zararlı olan hiçbir şeyi yememiştim. Her sabah 2 haşlanmış yumurta yerdim ara öğün kuru yemiş ama çiğ kavrulmamış 2 3 kaşık pekmez her gece yatmadam bir kase yoğurt ( yoğurt bebeğe baya kilo aldırıyor ) annem kardeşime hamileykem her gün ballı yoğurt yerdi kardeşim 5800 doğmuştu. Ben bal sevmiyorum yoğurdu tel yerdim. 12 kilo almıştım sadece bebeğim de 3620 doğdu. Yoğurttan mı bilmiyorum kız bebek olmasına rağmen boyu uzundu 52 cm doğdu çiçeğim ♥️
(779 puan) tarafından
Maşallah ben ilk hamileligimde de her şeyi yedim sağlıklı da beslendim ama çikolata cips falan yedim yani..benimki de 3bucuk kilo dogdu

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 209 göst.
10 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ervam (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba42 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
3 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eylulll (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu

379,995 soru

11,375,197 cevap

34,858 kullanıcı

...