+1 oy
212 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (601 puan) tarafından
Ben çok acıkıyorum sizler nasılsınız kaç öğün yemek yiyorsunuz

16 Cevaplar

0 oy
(10,146 puan) tarafından
Valla bastan beri sıkı kahvalti birde aksam yemegi arada acikinca bikac kuruyemis meyve salatalik havuç falan. Aksamda yemekten sonra meyve genelde
(601 puan) tarafından
Emzirince halsiz kalmıyormusun
(10,146 puan) tarafından
Şuan 15 aylik ama oyle bi halsizlik olmadi hic canim bol bolda emiyor hala hatta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her fırsatta:D 
0 oy
tarafından
Bazen öyle oluyor ki kahvaltı tek akşama kadar atistiriyovum çerez meyve suyu meyve
0 oy
(2,443 puan) tarafından

Valla çok öğün yiyorum :D bi de tatlı falan gömüyorum arada. Ona rağmen 10 kilo hooop uçtu gitti çok şükür 

0 oy
tarafından

Emziren anneler içinde olsa 3 ana 3 ara öğün olmalı.  

0 oy
tarafından
Söylim miiiii :-)
tarafından
Az mı
(1,278 puan) tarafından
Kilo almıyor musunuz ben sabah kahvaltı akşama kadar hiç birşey yememe rağmen yine dört günde iki kilo almışım
tarafından
Canım benim kilo sorunum yok çok şükür hem almış olsaydım bile yine de yerdim çünkü çok güçsüz düşüyorum halim kalmıyor
(601 puan) tarafından
Bende öyle oluyorum yinede bu yemeye göre çok almıyorum
tarafından
Aynen canım bende
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Klasik 2 öğün 
0 oy
(968 puan) tarafından
Yorumlari okudumda  moralim bozuldu birtek istahi olmayan benim herhalde
(3,505 puan) tarafından
Yanliz değilsin kız bende baktım yorumlara da bende aklıma geldikçe yiyorum valla :p
(968 puan) tarafından
Bebeginiz kilo alimi nasil sutum var ama 2 aydir kilo alimi cok dusuk kilosu normal diyorlar ama kilosu dusuk reflusude var reflu mamasina basladim mama bile kilo aldirmamis
(3,505 puan) tarafından
Pazartesi aşısı var şuana kadar normal gitti bakalım ne dicek o zaman öğrenicem bende canım inşallah seninki de kilo alır
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ya bende sürekli acıkıyorum sürekli de yiyorum öğün kavramı yok :(

0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 yaşına girecek kızım ama 2 öğün yerim sadece. Bunyem böyle alıştı çünkü.
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Acıktıkça yiyorum günde öğün yetiyor sabah kahvaltısı öğle yemeği yok atıştırma veya meyve bide akşam yemeği 
0 oy
tarafından
3 kez yemek yiyorm ara öğün meyve yiyorm çay da kek tatlı falan yiyorm sutum icin kızım da doyuyor zaten ek gıda veriyom 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
3 öğün yiyorum ben

Sabah 8 öğle 1 gibi akşamda 6:30 civarı 
0 oy
tarafından
Yemegi 2 ögun yiyorum ama surekli acıkıyorum ve aşırı tatli krizim tutuyor. Her aksam yemezsem dayanamıyorum. Kendimi tutmaya çalışıyorum ama tutamıyorum. Hamilelik te bile bu kadar asermedim :D
0 oy
tarafından

Ne bulsam hop ağıza :D

0 oy
tarafından
Geç kalktigim için 2 öğün yiyorum akşam çayın yanında bişeyler. 2 öğün arasında da lokum, çikolata ne varsa atarım ağzıma. Bende çok acikiyorum

İlgili sorular

+2 oy
26 cevap 667 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 482 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 124578 (405 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 135 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345ebe (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tugba42 (8 puan) tarafından soruldu

382,863 soru

11,460,887 cevap

35,046 kullanıcı

...