0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (658 puan) tarafından
İlk doğumdan sonra basur oldum üç yıl once. Bı turlu geçmedi bugunlerde çok kötü oldu kanamamda oluyo ne onerirsiniz. Doktorda gitmek istemiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(214 puan) tarafından
Normal doğum mu oldu sezaryen mi oldu mutlaka git ilerlemeden ameliyat kesin çözüm diğer türlü krem vs boş iş 
(658 puan) tarafından
Normal dogumdan sonra oldu.
-Reklam-
0 oy
(2,129 puan) tarafından
Eczaneden krem al acı turşu yeme temiz tut kabız olma
(658 puan) tarafından
Bı krem kullanmaya  başladım acı yemiyorum ama baharatlı çok yiyorum oda etkiliyomu bilmiyorum
(2,129 puan) tarafından
Evet baharat da etkiler çözüm bu yoksa ameliyat filan çözüm değil
0 oy
(31 puan) tarafından
Beeeen iki yıldır çekiyordum bnde artk eczaneden krem de ise yaramiyordu hom bitkiselin üç kremi var tavsiye ile aldım ne ağrı ne kanama kaldı çok şükür iki haftaya yakındır da kullanmıyorum iyiyim 
(196 puan) tarafından
Kremin tam ismi nedir, linki falan var mı
(557 puan) tarafından
Bende şurada bekleyeyim kremi ismi ne acaba
(570 puan) tarafından
Bende  beklim :D
(5 puan) tarafından
Nereden bulabilirim acaba eczaneden alabilirmiyiim onu
(31 puan) tarafından
Yok üyeler var hom bitkisel e onlardan almıştım
0 oy
(214 puan) tarafından
Normal doğum rezillik benimde vardı iyiki sezaryen oldum şimdi halim ne olurdu Allah bilir 
(658 puan) tarafından
Bazı kişilerde sezeryan sonrası bile oluyo maalesef ama tabi normal doğumda risk fazladır
(266 puan) tarafından
Benim sezeryandan sonra oldu üç ay olacak öldüm resmen mahf oldum yeni yeni geçiyor
(570 puan) tarafından
Alakası yok ya sezeryanda oluyor çocuk büyüdükçe bağırsaklar eziliyor ondan
0 oy
(88 puan) tarafından
Yani kendimde uyguladigim seyleri soylemem gerekirse kurutulmus papatyayi cay gibi demliyorum poponun dayanacagi sicaklikta suyu bi kuvete veya legene koyuyorum icine de papatya cayini dokuyorum yarim saat 45 dk kadar oturuyorum asiri rahatlatiyor.veya eczane falan yakinda varsa procto glyvenol adli fitil var onu alabilirsin o da iyi geliyor.ben cok cektim acisini yine de eczaciya falan sorabilirsin gecmis olsun
(658 puan) tarafından
Sıcak suya oturuyorum bende o fitilide kullanmaya yeni başladım. Teşekkür ederim
0 oy
(1,249 puan) tarafından
Arkadaşım sülük yaptırdı .çok memnun 
(570 puan) tarafından
Evet hacamat da komple kayboluyormus ama duzelene kadar yaptırmak lazimmis
(1,249 puan) tarafından
2 kere yaptı kendi. Yine yapacam diyor çok rahatladım
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Yapabilirsen sülük tedavisi çok iyi ben bir kere yaptım çok faydasını gördüm bir kere daha yapmak istiyorum bakalım inşaAllah 
(658 puan) tarafından
Nasıl yapiliyo
(2,245 puan) tarafından
Basurlu bölgeye sülük vuruyor onlar çekince bırakıyorlar ben çok korkmuştum ama yapmıştım iyi geldi bana yapan kadın bir kere daha gelmen lazım dedi gidemedim maalesef çocuk olunca kaldı
0 oy
(337 puan) tarafından
Ne yaptığısan geçmiyorsa ameliyat olman lazım doktora git bayana rahat etmek için ha ben acı çekmek ve büyük tuvaletini yapamayacak duruma gelmek istiyorsan gitme karar senin 
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Hava soğudu kendini sıcak tut. Zeytinyağlı çorba iç yoğurt kefir sebze yemekleri ye. Kabız olursan kanar 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ona kuyruk yağı eritip  iyi geliyormuş da bilmiyorum deneyin isterseniz fitil gibi  yapıp ılık ılık deneyin araştırın bir tanıdık onda bulmuştu çaresini 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Doktora gideceksin çaresiz kan gelen damarı lazerle yakacaklar eşimde öyle malesef gene gidecek yarın halsiz düştü iyice herif balık gibi oldu dün ped takdım kıçına kanaması var diyd

(570 puan) tarafından
Hacamat kesin tedavi canım ama duzelene kadar yaptırmak gerekiyor benim bacaklarım ağrıyordu çok ben bir kere yaptırdım bekarken bacaklarımın ağrısı vücut yorgunluğun kesildi hatta yapan abla demişti kanın çok köpürüyor aşırı nazar var demişti bende hatta ondan sonra vücut yorgunluğu bacak ağrısı kalmadi
0 oy
(570 puan) tarafından
Canım hacamat yaptır kayboluyormus hacamat yaptırınca ama kuyruk sokumunun biraz üstünden yapiliyormus

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 222 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 474 göst.
22 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Kızınınannesi❤ (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
24 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu

380,767 soru

11,400,292 cevap

34,929 kullanıcı

...