0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Başlığı okuduğunuz gibi geçen postumda anlatmıştım az buçuk. 2 gün önce instagramda paylastigim bir postta içimi döktüm hala var herzaman hala hala var onun bunun yanında yeğenine bir dondurma alıp sahtecikten gülüp arkasindan fitnelik yapan. Kızım nezaman hala sana gelebilirmiyim dediyse yok olmaz kızım yatacak yok olmaz işim var! Yarın gel fln da değil direk yok olmaz, hayır! Kızımın yüzündeki acı gulumseme hep aynı onun kızı hep bizde ben hep onları gezdirmezlerde. Biz de gelelim sizinle parka dediğimde hayır olmaz! Canıma tak etti postu paylaşınca eşime mesaj geldi. ABİ KARINA SÖYLE TERSIM TERSTIR SÖYLE YAPARIM BÖYLE YAPARIM ONU TERBIYESIZI DERDİ VARSA BANA GELSİN BİLMEM NEYİN NEYİ. Bende ona iki yüzlü seytansin falan. Cocuğum hala yegenini soruyor. Cok üzgünüm bunu çocuğuma nasıl yaptım?? Ama yapmasaydim kendini öyle kullanilmis hissediyordum ki. Haksizlik gibi hissediyordum kendim için. Hep ben hep ben nasıl bir halalik bu. Herkesi öğlen 3 te doğum gününe cagirir bizi akşam 7 de baslicak der gideriz millet kalkıyoruz der hayırdır nereye derim biz ta öğlen geldik siz nerdeydiniz derler. Insanların yanına üstüme yurur corona zamanı çocuğu elimize vermedin elletmedin şimdide halası hissetmiyom ben diye. Kızım onun kızını seviyor çok suçlu hissediyorum bir yandan neden kendime sahip çıktım neden susup sineye çekmedim kızım için diye. Bir yandan ama bu beni hasta edecek dereceye gelmisti oyunları çok pis dayanamiyordum. Nasıl bisey bu yaa?

7 Cevaplar

+3 oy
(2,304 puan) tarafından
En güzeli mesafeli olmak ne haddini aşan olur ne canını sıkan 
(435 puan) tarafından
Aynen öyle kızına arkadaş çok unutur biraz zamanla en güzelini yapmışsın lafın altında kalma hiçbir zaman tepene binen olur
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
İyi yapmışsın demekki o da hatasını biliyor boşver konuşmayı da kes bence
0 oy
(875 puan) tarafından
Neden bu kadar takıyorsunuz ki ? Demek ki içi pis ve kıskanç veya gıcık bir insan. Ben de küçükken yengem elletmezdi hem ilk çocuğu acemilik hem biz biraz küçüktük 12 13 yaş ama şimdi büyüdük yeğenlerim bir yana dünya bir yana böyle bir bahane olamaz. İleride inşallah başka bir evladınız olur ve çocuğunuz onunla oynayıp büyür ya da kreşe başlar arkadaş ediniz ne kendiniz üzülün ne çocuğunuza yansıtın merak etmeyin o da alışır zamanla 
0 oy
(2,227 puan) tarafından
Ben olsam onun çocuğunu evime kendi cocugumuda onun evine almaz yollamazdım 
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Anlattıkların konusunda haksız bulduğum tek şey, instagramda direk ona laf paylaşman. Direk yüzüne söyleyip, mesafeni koyman gerekirdi. Bu tavır yanlış. Ama diğer bahsettiğin konularda haklısın. Görüşmeyin bana kalırsa.
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Ben görüşmem çocuğu da göndermem yeri geliyor insan kardeşini hayatından çıkarıyor kızında kuzeni ile mesafeli olsun ona iyi gelen iyi anlaşabildiği arkadaş sokakta da bulunur hiç gerek yok örümcek ile de yüz göz olmam sadece mesafe koyarım çocuğunu götürmem evine gidip gelmem 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Oh iyi yapmışsınız boşverin biraz da onun canı sıkılsın

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 329 göst.
0 oy
2 cevap 345 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
0 oy