0 oy
80 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (139 puan) tarafından
Daha 2 ay var digum gününe ama ben şimdiden almak istiyorum safari konsepti yapmak istiyorum ayriyetende resimli bir afiş yaptırmayı düşünüyorum instagramdanmi yoksa trendyoldanmi alsam bilemedim sizin bildiğiniz  güvenilir bir sayfa varmidir

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Ben bütün herşeyi bir parti dükkanından almıştım canım 
(139 puan) tarafından
Himm olabilir evet
tarafından
Bizim tanıdık olduğu için indirimlı aldım tabii herşeyi ama internetten bazen daha pahalı oluyor ya da aynı fiyata denk geliyor o zaman hesaplamıştım ben artık internette eskisi gibi ucuz değil maalesef
(139 puan) tarafından
Özellikle kargo ücretleri çok yüksek ya ürünü mesela 200 tl ye alıyorsam 100 tl de kargoya veriyorum
tarafından
Aynen öyle birde yok yırtık mı geldi eksik mi geldi derdi var başımıza geldi çünkü bunlar
(31 puan) tarafından
Kargolar baya uçmuş ya trendyoldan fln bı bak iyice yorum oku 150 TL üstü bedava oluyor ya birde mağazaya bakarsn
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Resimli afişi fotoğrafçıya gidipte yaptırabilirsin canım, arkadaşın cocuğuna ben öyle yaptırmıştım çokta birşey tutmamıştı kalın hafif kaygan bir kağıt var onunla çıkarıyorlar çok güzel oluyor
(139 puan) tarafından
A doğru bi sorayım fotografcilara

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 419 göst.
2 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
2 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sanzelize (30 puan) tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,270 cevap

34,968 kullanıcı

...