0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,030 puan) tarafından

Kızlar safari konseptli doğum günü yapanlar resim atabilir mi :) birde farklı ikramlar da hazırlamak istiyorum yapan varsa yazarsa sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

imageboyle yapmıştım ama ikramliklarim burda eksik henüz masaya gelmemiş Ken çektim 

(1,030 puan) tarafından
İkram olarak ne hazırlamıştin hatırlıyormusun canim
(7,036 puan) tarafından
Masalah kuzuya meltem çok tatlı bu pasa
(7,036 puan) tarafından
Merve canım ikram olarak tuzlu kurabiye börek şekerpare yapabilirsin
tarafından
Canım ben mercimek köfte Elmalı kurabiye cupkek sigara böreği çerez pasta meyve suyu falan yapmıştım
tarafından
Teşekür ederim canım benim
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Nedir tam.olarak safari konsept 
(6,724 puan) tarafından
Hayvanlar oluyor ya canim Madagaskar filmindeki ler gibi ☺️zebra aslan zürafa onlarin resminin oldugu bayrak balon ve susler oluyor. Benim oglanda dinozor istiyor
0 oy
(769 puan) tarafından

image

image

böyleydi canım. Pastayı kndim yaptım. Rus salatası kurabiye sarma. O tarz yaptm 

(84 puan) tarafından
Bakabilir miyim pastaya:)
(769 puan) tarafından
Paylştm canm aşagıds
0 oy
(769 puan) tarafından

image

bu canım pasta. Normlde pastaneye sipriş vermiştim uğur böceği. Unutmşlar. Düz pasta aldım böyle uydurmsyon yaptm bişeyler. 
0 oy
(2,161 puan) tarafından

image

benim aldığım sette bu balonlar falan vardı böyle bişey yapmıştım pastayı da oğlumun resmini bastırdım aslında düz pasta istemiştim ama pastane eşimin tanıdığıymış hediye olarak resimli yapmak istedi bende kabul ettim. 
(2,161 puan) tarafından
Rakamlı balonlar çok pahalı 50 60 dediler hep balona o parayı vermek mantıklı gelmedi bana :D simli eva aldım kestim böyle güzel oldu
0 oy
(34 puan) tarafından

Ben bi si

imageteden bu şekilde tam takım getirtmistim canım cokta güzel olmustu memnun kalmıştım 

0 oy
(1,042 puan) tarafından

image

Oğlumun 1 yaş doğum günü konseptıydı

Himage

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
18 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
2 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sanzelize (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 520 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,457 soru

11,391,281 cevap

34,899 kullanıcı

...