0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar dün bebeğim bacaklarımda iken uyuya kalmışım eşimde yanımızda uyuyordu uykuya dalacağım sırada birisi bana bilmediğim dilde bişeyler söylüyordu ama uyanamadım ardından hareket edememe bağıramama oldu hiç bela eşime dokundum eşimde bana dokunma bir daha o ellerini kırarım dedi ve parmaklarımı bükmeye başladi ama acımadı en son karnıma dikişlerime çok bastırdı o zaman ağladım ve o an uyandım çünkü yatar pozisyondan bir anda doğruldum çünkü o sırada simsiyah giyinin ki birinin bebeğimi kucağına doğru aldığını gördüm ayağından tuttum neyse sonra işte kalktım uyandım bir anda oturdum o an hemen ayak ucumda çarşaf gibi bişey bsna bakıyordu o an kalp krizi geçirecektim dilim tutuldu ve refleks olarak eşime vurdum uyandı bir daha ayak ucuma baktım bişey yoktu ama korkudan altıma sıçtım resmen 

1 cevap

0 oy
(5,147 puan) tarafından
Karabasan sanki 

Rabbim hayra çıkarsın 
(2,103 puan) tarafından
Olur canım ya bana çok karabasan uğrar ama ilk kez bu kadar görmeli bir durum oldu
(5,147 puan) tarafından
Türkçe karabasan olarak bilinen olay “uyku felci” olarak tarif edilmektedir. Bu, uyandıktan sonra bedenin geçici olarak hareket edememesi halidir. Bunun sırtüstü yatmak, düzensiz uyumak gibi fiziksel; stres gibi psikolojik sebepleri olabilir. (Bkz: Wikipedia) Karabasan denilen bu olay cinlerden de kaynaklanıyor olabilir. Zira cinlerin insanları çeşitli şekillerde etki altına soktukları bir gerçektir. Onlar da bizim gibi akıllı ve şuurlu varlıklardır. Bir bölümünün işi gücü kötülük yapmaktır. Fakat bu gibi durumlarda endişelenecek bir şey yoktur. Akşam yatarken İhlâs, Felak ve Nâs surelerini anlamları ile birlikte okursanız inşaallah bundan sonra tekrarlanmaz.
(5,147 puan) tarafından
Çok fazla ince bakamadim ama bu tarz bişey sanırım en iyisi dua cnm uyumadan bu duaları oku Allah'ın izniyle bişey olmaz
(2,103 puan) tarafından
Sağol canım sıet üstü yatıyordum bebeğim ayaklarımda diye birde son zamanlarda düzensiz uykularım var
(5,147 puan) tarafından
Ondan da olabilir sen yine uyumadan dua et bişey olmaz Allah'ın iziniyle
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.