0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından

Gunduz oğlumun yanında uyumsm aynı yatakta ablamı gördüm ve karabasinin geleceğini hissettim ablama.diyorum.beni.koru kurtar yüzü kapkara oldu sora nefesm kesildi üstüme.cöktu zaten .içimden dua okudum gitti bahadır gelmiyordu :(

13 Cevaplar

+4 oy
(1,486 puan) tarafından
Korkup ama yinede okuyanlara selam olsun
(4,221 puan) tarafından
Aleyküm selam ☺
(2,922 puan) tarafından
Aleyküm selam :)
-Reklam-
0 oy
(119,461 puan) tarafından
korkmadim ama oku kendinu
0 oy
tarafından
Bana bir günde kaç kez basıyordu Bayadır hiç görmedim 
0 oy
tarafından
Okuyarak yat cnm benim
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bol bol oku ayetel kürsi inşallah bişey olmaz birde bişeylerin üstüne çok gitmeyin hislerine dikkat et 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Onu hissetmek çok kötü bir his. Ben son zamanlarda bi kaç kere yaşadım aynı şeyi. Birinde öyle bir çığlıkla uyandım ki eşim kızım sesime uyandılar. 

Üç ihlas üç nas üç felak üç ayetel kürsi oku iki eline üfle elinin yettiği her yere değecek şekilde vücuduna sür. 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
felak nas oku surekli yatak altina makas veya bicak koy 
0 oy
(3 puan) tarafından
Karabasan  diye birşey yoktur. Uykuya geçiş anında bedenin uyuyup beynin uyumamasi durumu yaşadığınız :)
(923 puan) tarafından
Dinde var diyolar :/ doktorlar yok diyobaya baya kara adam görüyorum ya nefesm kesiliyo dua okuyom içimden ozaman kendime geliyom kafayı ycem
(3 puan) tarafından
Evet herkes farklı gördüğünü söyler bende yaşadım o durumu ama gerçeği öğrendiğimde korkum gitti ve bidaha yaşamadım. Bilimsel açıklama bu yönde ki bir din adamı da bu şekilde anlattı. Korkutma kendini insallah geçer bidaha yaşamazsın
0 oy
(4,390 puan) tarafından
korkarak girdim ama ;d gecmis olsun bana da oluyodu ondan 
0 oy
tarafından
Nas Felak Ayetel Kürsi oku banada baya sık gelir malesef. 
0 oy
(171 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Bende görüyordum bekarken tabi evlendim daha görmez oldum ilginç ama böyle oldu o zamanlar sürekli görüyordum  artık kafayı yiyecek duruma gelmiştim ki çok şükür daha görmez oldum.
0 oy
tarafından
Bende bir kere yaşadım. Korkmaktan ziyade o ses çikaramamak kıpırdayamamk deli etti beni. 
0 oy
tarafından
Senelerdir bende de yok ALLAH dilimizden dualarımızı esirgemesin geçmiş olsun canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde nur.99 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 459 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu