0 oy
733 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından
Kocasına kıyan kadinmi kıymetli kiymayan kadinmi

45 Cevaplar

+11 oy
(772 puan) tarafından
Kim ne derse desin harcayan daha tatlı. Yemeyenin malını yerler
tarafından
Bir yerde okumuştum erkekler para harcayıp masraf ettıgı her anlamda maddi olarak bır harcama yaptığı kadını kolay kolay gözden çıkaramazmış tabiri caizse yaptıgı yatırım boşa gitmesin gibi bir kafa :D yazıya sinir olmakla beraber hakta vermiştim
(772 puan) tarafından
Çok doğru valla . Çünkü etrafımda gordugum ve ders aldığım birşey bu. Yemediği zaman baskalarina yediriyo hep böyle o yüzden acimiyorum
(5,380 puan) tarafından
Bunu yazcaktim sen yazmissn artılyrm
-Reklam-
+5 oy
tarafından

Kesinlikle kıyan :D çünkü kıyamazsan harcamazsan ah canım ıhtiyacı olmasına rağmen nasıl da fedakar hadı şuna bır madalya takalım demıyor kımse ,ıhtıyacı yok demek kı oh ne masrafsız kadın dıyor. 

gün gelir eğer patlarsan ben senden ne ıstedım ne masrafım var vs dıye  o zaman da şunu derler yüzsüzce DESEYDIN O ZAMAN ,İSTESEYDİN O ZAMAN, DEDİNDE YAPMADIK MI derler o saatten sonra da istemedigıne mi yanarsın  boşa geçen zamana mı neye yanarsan yan

Bizzat kuzenım yasadı akıllandı ama geç oldu
+3 oy
(5,499 puan) tarafından
Adam değilse hiçbir kadın kıymetli olmaz ama genelde harcayan kıymetli canım
+2 oy
tarafından
düzenlendi

Pek harcamam çalıştığım halde ama eşim her seferinde sorar ihtiyacın var mı diye ve neye ihtiyacım varsa alır.. çoğu zaman eşim gosterir bunu istermisin diye...

Oyuzden erkekten erkeğe değişiyor... Olup yedirmeyende var olmayanı oldurmaya çalışanda..
+1 oy
(1,104 puan) tarafından
Tabi ki harcayan kadın daha kiymetli...vala geç anladım biraz ama çok şükür anladım ..Sen ne kadar kendinden kisarsan başkaları o kdr yer içer sende bakarsın...
0 oy
(3,690 puan) tarafından
Tabi ki kıyan.Anasini aglatacaksin ki kıymetin olsun
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Kıyan kesinlikle      
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Harcarm valla gözünü açmayacaksn adamn öyle daha kıymetli oluyorsun 
0 oy
(5,429 puan) tarafından
Kıyan tabiki kiymazsan sana kiyarlar neler gördüm cevremde yemeyenin malını yiyen birini bulurlar 
0 oy
(13,317 puan) tarafından

Her zaman harcayyyyyyan:ermm:

0 oy
(1,627 puan) tarafından
Valla ne yapsan kıymet bilinmiyor
0 oy
tarafından
Sevdiği adamın ağzının içine bakan kadınların hiçbir zaman kıymeti bilinmez. Ama nerde bi peşinden koşturan kocasını veya sevgilisini kendine köle etmiş kadın var hep onlar kıymetli olur hep onlar vazgeçilmez olur. Bunu bizzat yaşadım o yüzden yüzde bi milyon böyle olduğuna kanaat getirdim. 
0 oy
(1,729 puan) tarafından
Valla bence harcayan daha kıymetli kendinden ödün verdikçe erkek kıymetini bilmez kadının 
0 oy
(1,364 puan) tarafından

Ne kadar erkeklere sorarsan harcamayan deselerde harcayan daha kıymetli kim ne derse desin tıpkı kötülük yapanların iyi bilinip kıymet verildiği gibi ZALIM İNSANLAR :blink:

0 oy
(9,672 puan) tarafından
Ucuza gitme diye bir laf boşuna yok bence :) tabi bu insan olmayanlar için geçerli. Karşındaki insansa senin isteklerine bakmaz. İnsan olmayını da tabiri caizse sömürmek lazım 
0 oy
(470 puan) tarafından
Tabikide harcayan hakımız çünki canım kadın olmak sizce kolaymı ben bugun defalarca sinir krizi geçirdim çocuklar yüzünden nasıl bizden istiyolarsa bizimde eşlerimizden istememiz en doğlalı tabi aşırıya kaçmadan 
0 oy
(2,716 puan) tarafından
Harcayan daha tatlı harcamayan kıymet bilene kıymet verilmiyor 
0 oy
(2,204 puan) tarafından
Kocaşına kıyan kadın kiymetli
0 oy
tarafından
Net bir şekilde harcayan kadın …

Olur hallederiz ne olacak diyen insan hep ezilir .
0 oy
(186 puan) tarafından
Söylerim ama kanıtlayamam harcayan kadın harcama elinde tut bi işe yarar dersin ama o yaptığın fedakarlık gün gelir yapmasaydın benmi yap dedim ama iyiki  bir yaptın olur o yüzden yapmayın anam harcayın gıtsın damlaya damlaya göl olmuyor cinnet geçirip o gölün içinde sen boğuluyorsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 284 göst.
21 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 469 göst.
0 oy
53 cevap 892 göst.
18 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 444 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (7,612 puan) tarafından soruldu

398,220 soru

11,908,788 cevap

36,039 kullanıcı

...