0 oy
48 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
5+0 aile hekiminde kan verdim değerlerin düşük hem dış gebelik hemde düşük riskin var dedi randevu aldım kadın doğuma gitim kan verdim yeniden bana gebeliğin Yeni başladı dedi haftaya 24 Çarşamba günü gel keseyi görelim dedi bebekte görülür mü kizlar beta da 163.7 çıktı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Bacim gecmiş olsun
(3 puan) tarafından
Sağol herangi bir fikrin varmı canım
-Reklam-
0 oy
(13,297 puan) tarafından
Allah korktuğunuza uğratmasın canım beta 2000 üstü gözüküyor diye biliyorum biraz daha vakti var acele etmeyin bence 
(3 puan) tarafından
Sağol canım zaten gitim kadın doğuma doktor bana hamilelik yeni başlamış böyle bişey şuan mümkün değil haftaya gel keseye bakalım dedi
0 oy
(2,687 puan) tarafından
15.500 betayla ben karından bebeği göremedik kız keseyi gördük sadeece senin değerle belki karından kese bile gözükmez 
(3 puan) tarafından
Ben son adet tarihimden emin değilim ama doktor bana hamilelik yeni başlamış dedi şuan öyle bişey söylemek doğru olmaz dedi
0 oy
(2,109 puan) tarafından
Canım şimdi şöyle ben 531 ile öğrendim ilk 2 gün sonra tekrar lan verdim 1531 çikti bu sefer gittiğim zaman 4+2 ydi keseyim bebeği gördüm haftaya gel kalp atışı duy demişti doktor ama geç döllenme ya da Doktor'un kullandığı aletten alete değişiyor bence bu başka doktora gitme ihtimalin varsa git canım tek doktor ile kalma 
(3 puan) tarafından
Benim ilk kan sonuçlarıma aile hekimi baktı dedi hamilelik ne var ne yok bende direk kadın doğuma gitim tekrar kan verdim ve bana şuan dış gebelik olma ihtimali yok hamilelik yeni başlamış haftaya Çarşamba günü gel keseyi görelim dedi
(2,109 puan) tarafından
Süper canım onlar kesin bilet demiyor acil ve aile hekimleri bak benim 531 çıktı ona kesin bişey diyemem 2 gün sonra gel defi gittim 1531 çikti ona rağmen bişey demedi kadın doğuma git hamilesin ya da değilsin diyemem dedi en kesini kadın doğum
Allah gönlüne göre versin canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,288 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Merve_01 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 7,061 göst.