0 oy
1,871 göst.
Diğer kategorisinde (1,119 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar deminki İstismar postu kapandi ekran fotoğrafını da alamadim cimere şikayet edecektim nu kadın bişey yapmıyor bari biz yapalım ne olur o küçük çocuk için biz bişeyler yapalim herkes susuyormuş baksanıza off

23 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Yazıklar olsun bu ne okurken ağladım üzüntüden sinirden.Pisliğin derdine bak kızına bit bulaşmıs peki ya o yavrucak onun yaşadiklari umrunda değil mi?
-Reklam-
0 oy
(1,603 puan) tarafından
Ne yapabiliriz ki kız biz 
(1,119 puan) tarafından
Hepimiz cimere şikayet ettik canım sen de edebilirsin .Bu pislikler Enazindan bir nebze de olsun cezalandirilsın
(1,603 puan) tarafından
Tam cnm
0 oy
(434 puan) tarafından
Soyle kizlar ben baska sayfadaki postan bu posta gectim o bayanin yazdiklarini okudum cocuk kadina demis adam ayip seyler yapti bu olabilir birssy belkide o cocuga istismar yaoiyorlar bunu bilemeyiz ama kadin neden sikayetci olmamis yapanlardan benim cocuklugum aklima geldi 4 yada 5 yaslarindaydim daha okula bile baslamamistim (  ben 3 yasindaki halimi dahi hatirliyorum kimseyi inandiramadim buna ama hatirliyorum )  neyse yasli bi adam vardi koyumuzde hatri sayilir bi adamdi bu adam cok iyi hatirliyorumki arkdaslarimi cagirrdi onlarda giderdi bir sure o evden cikmazlardi geldiklerinde ellerinde sekerler vardi benimle paylasmazlardi bi kac gun boyle devam etti yasli adam ismi mehmetti bu yasli adamin saci sakali benbeyazdi skali gogos hizasindaydi esini yeni kaybetmisti bigun camdan beni gordu gel sana seker vereyim dedi bende merak ettim gitim cunku arkadaslarim hep sekerle donduler ben korkuyodum o evden die gidemiyirdum ama bi kac gun arakdslarim sekerke gelince bende gitim ve adam beni kucagina oturturdu yazarken bile tuylerim diken diken oluyir o kadin demis cocuk diyo ayio seyler yaoti bana enazindan cocuk kendini ifade etmis ben hic kimseye diyemedim saun ilk defa buraya yaziyorum cunku burdan kimse beni tanimiyir die bi nebze icim rahatlar yazdigimda ve yasli seytan Allah affetsin beni ama o adam gozumde bi seytan oldu giti hakimi helal etmicegim beni kucagina aldi elleriyle vajinamin dudaklarini oksadi bir sure boyle yapti elime seker koydu beni yoladi neyin ne oldugunu anlicak yasta deyildim bide ben kucuken sesiz icine kapanik bir cicuktun ve aradan bi kac sene gecti  6 li yada 7 li yaslardaydim yine koydeki bi kac oglanin tacizine ugradim kolarina aldilar sacma sapan seyler soykediler tecavuz deyil ama tacize ugradim o pidkolijiyi halan ustumden atamiyirum suan 34 yasinda evliyim 4 cocugun var esimle afedersiniz iliski sirasinda gunah iskedigimi dusunuyorum cunku cocukluktan gelen o tranvayi atlatamadim bunu sonunda icimden cikardim 30 yil icimde tutum inanin cok kez ailemle konusamk istedim ama huc bir ise yaramicakti  cunku adam olmustu o koyun gencleri buyuduler evlendiler ben genc kiz olmustum adimi cikartmaktan baska birsey olamzdi bu yuzdn hep icimde bi ofke ile o anilari buyuttum ilk kez size analtim 
tarafından
Artık geçmişe takılı kalmamalısın bence bak ne güzel 4 tane pırlanta gibi evladın var onlarla mutlu olmalısın artık . Herşeyin hesabı mahşerde sorulacak ondan dolayı bu travmayı artık hafizandan silmelisin veya destek almalısın
(1,119 puan) tarafından
Mor.Tekerlek evet kesinlikle katılıyorum sana .Canım ya bir psikolojik destek almalısın ya da unutmalısın.Takili kalma  o sapıkları Allah'a havale ediyorum
(434 puan) tarafından
Evet haklisin ama insanin elinde olmuyir cogu zann unutuyorum ama olmuyo tamamen unutamiyotum

İlgili sorular

+13 oy
28 cevap 1,110 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,121 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Doga_DVM (4,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 385 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 873 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...