0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar herkes aynı yorumu yazmış MasaAllah herkesin kaynanası melek mis herkes götürürmus ne diyim madem o kadar meraklisiniz kaynanaya inşaallah tez zamanda uzun yolculuk yaparsınız hemde sıkışık anlarsınız uzaktan konuşmak nasıl kolay ben kaynanam bana eziyet eder yazdıkça herkes bana göre değil kendine kaynanam yardım eder ne var diyip durmuş yazık valla bı kişide demedi ki hamilesin rahatsızsin tek gitmeniz daha iyi üstelik kaynanam düşkün değil diyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa kimseyi takma çoğu kişiye kalsa götürmemek için can atar ben yazdım ztn insan uzun yolu ailece geçirmek ister sonuç ne olacak peki konuştun mu eşinle 
(764 puan) tarafından
Evt bak arkadaşımız haklı kim istemez eşiyle yanlız kaldım
tarafından
Yani yol uzun insan eşiyle vakit geçirmek ister güzel bi yolculuk yapmak ister
(1,358 puan) tarafından
Aynen canım bide ilk defa bı seyehate gidiyoruz yani . Eşime söyledim sen aramiyorsan ben arayıp uygn bı dille soyliyim gizli gideriz duyulursa daha kötü olur diye
tarafından
Aynn öyle güzellikle konuşun konu kapansın
-Reklam-
0 oy
(764 puan) tarafından
Post okudum yorum yapmadım sana hak veriyorum hamilesin ama eşin için sorun yapma eşinin hatırına ver hamile seni anlıyorum insan eşiyle yanlız kalmak ister ama işte keşke aynı gün gitmeseydiniz
(1,358 puan) tarafından
Canım bizimki belliydi zaten o da o gün almış
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Ben görmedim postunu bilemedim ki 
(1,358 puan) tarafından
Araba küçük 18 saat yol gidicez çocuk var bide hamileyim kaynanamla gitmek istemiyorum bize eziyet ediyor yardımı olmuyor herkes yazmış giderim ne var yardımcı olur
tarafından
He he kesin giderler :D
(1,358 puan) tarafından
Katılıyorum keşke gitseler de görsek
(7,769 puan) tarafından
Ben de bilmiyordum. Durum tamamen böyleyse evet sen haklısın. Şahsen ben gitsem k.validem yardımcı olacağım diye tam tersine bana daha fazla iş çıkarıyor. O yüzden istemiyorum
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben de seni anlıyorum canım o götürürdüm diyenler kaynanamla çok değil bir saat yol gitse kapıdan kendini atar :))
(1,358 puan) tarafından
Bencede canım başkasına gelince söylemek kolay oluyor
(1,358 puan) tarafından
Hatta birisi yazmış senin gibi gelinim olmasın
(675 puan) tarafından
Herkes kınadığını yaşarmış boş ver takma kafana
(1,358 puan) tarafından
Aynen canım takmıyorum zaten ben ne cekecegimi biliyorum yolda
0 oy
(1,959 puan) tarafından
Kaynanam değil ama görümcem ve iki çocuğuyla on saatlik yol gittim cokta güzeldi. Çocuklar kızımla oynadi bizde sohbet muhabbet derken yol hemen bitti gibi geldi. Kaynanamlada giderim yani benim için ayni olur. Tabi sizin aranızdaki ilişkiye bağlı olarak gitmek istemeyebilirsin bizim aramız iyi cok şükür 
(1,358 puan) tarafından
Aramız iyi değil bize eziyet ediyor lafı sözü bitmiyor yardımı da olmaz aksine herşeyi bizden bekler böyle olunca da çocukla mi kendimle mi onla mi ilgileneyim
(1,959 puan) tarafından
Eğer öyleyse sende haklısın
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Giderim diyenler neye göre kime göre yorum yapıyor herkesin kaynanası veya şartları bir değil ki güzellikle konuşup söyleyin canım istemeyerek çıkma yola 
(1,358 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben açıklama yaptığım halde senin gibi gelinim olmasın yazmışlar bide
0 oy
(4,369 puan) tarafından
Bacım ben yorum yazmamıştım da yazayım geçen sene 8 saat yol yaptım. Allah'ım al canımı noktasına geldim. Tövbeler tövbesi gitmem bir daha
(1,358 puan) tarafından
İşte herkesin ki melekmis yardım edermis
(4,369 puan) tarafından
Hadi ordan ya :D herkesinki melekse hergün burada ne okuyoruz bacım. :D bıraksınlar bu işleri :D
0 oy
tarafından

Postu görmedim canım ama şöyle bir durum var 

Biz ne zaman uzun bir yola gitsek sürekli annemde gelmek istiyor ve darlaniyom.artik istemiyorum yad abize sürekli yük taşıtmak.derdine giriyor benimd kendime göre yüküm oluyor bıktım usandım artık haklısın canım vallahi insna ailesi ile gitmek istiyor ana baba kaynana da bir yere kadar
(1,358 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla abimin düğüne annem kardeşim hep gideck onlardan da kabul etmedim
tarafından
Şimdi yine bize yük vermeye çalışıyor diyorum ben hamileyim bak çocuklarla yüküm olcak önemli.olmasa gitmem ver otobuse götürsün yok diyor olurmu beleş ya hani arabanın qrkasinduruyor ayağımın altına koyyum.nrye koydun demez yoruldum tükendim artık kadından ban açık şey yapıyor annem olacak kadın artık tahammül seviyem ona karşı sıfır
(1,358 puan) tarafından
Maalesef canım insan annede olsa tahammül edemiyo
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Burada kötü söz söylenince herkesin kaynanası melek oluyor :) 
(1,358 puan) tarafından
Hahaha çok doğru dedin
0 oy
(288 puan) tarafından
cnm 20 saatlik yol düşün esim araba sürüyor kayananm yanında ben eltim kaynım 10 yaşında kizlari 2 yaşına yeni girmis oğlum üstelik kendim hamile gittik kaynanamın saolsn yardımı çok dokundu önceki postunuda denk gelmdm
(1,358 puan) tarafından
Valla canım yardım etse dediğin doğru ama yok asla bişey yapmaz anca bizden ilgi bekler yol boyu da herşeye laf söz eder
(288 puan) tarafından
yok ya benm ki çocuğu alırdı bakar ya kaynanam ALLAH razı olsun yardım eder her konuda hakkınızda hayırlısı cnm
(1,358 puan) tarafından
Keşke kız yardımı geçtim bana sıkıntı olmasa yine bişey demem inan yediğimiz içtiğimiz durdugumuz herşeye laf edecek bide o kadar kendini naza çekiyor daha o yol bitmez tansiyonum çıktı der durur
(288 puan) tarafından
peki ne yapacaksinz
(1,358 puan) tarafından
Eşime dedim sen demezsen ben diycem açıp uygun bir dille araba sıkışık çocukla o kadar yol sıkışık gidilmez diye eşim tamam ben ararım sen bişey dmee dedi
0 oy
(3,403 puan) tarafından
Postu görmedim yorumlardan okudum 

Neden işine gelmeyince herkese yalancı muamelesi ediyorsun ki kesin giderler vs ben iki kere 18 saat 3 kerede 6 saat gittim üstelik kalk anne sende gel diyen bendim kucağımda gitmeyecek sonuçta adı kaynana olunca böyle oluyor yazık kadınlara 
(1,358 puan) tarafından
Valla senin kayanan iyi demekki gidebilri bişey demiyorum ama insan biraz empati kurar bin tane açıklama yapmışım bana hala senin gibi gelinim olmasın diyor bu normal ni cevap mi
(3,403 puan) tarafından
E sende beddua ediyorsun bu normalmi
(1,358 puan) tarafından
Beddua sayılmaz ki kendileri meraklı gitmeye gidin o zaman bende diyorum

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 341 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,110 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Doga_DVM (4,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,866 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masel (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 870 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu

380,723 soru

11,399,018 cevap

34,923 kullanıcı

...