0 oy
1,863 göst.
Diğer kategorisinde (1,119 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar deminki İstismar postu kapandi ekran fotoğrafını da alamadim cimere şikayet edecektim nu kadın bişey yapmıyor bari biz yapalım ne olur o küçük çocuk için biz bişeyler yapalim herkes susuyormuş baksanıza off

23 Cevaplar

+4 oy
(4,309 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Bu birinci sayfa başa sabitle
(2,033 puan) tarafından
Evet evet ben yazmadım ama inşallah bulunur sallamamıştır toto korkusundan inşallah
tarafından
Küçücük çocuk neler yaşamış hala kendini düşünüyor ya valalhi burda çeşit çeşit insan var tamam da bu insanlık dışı
(6,251 puan) tarafından
Oha yanliz postu paylasan nurcannur burda aktif biriydi
tarafından
Ciddi misin
(6,251 puan) tarafından
Baksana doğanın attığı ssde gözüküyor
Ismi sürekli yorumlarda görüyordum aktifti yani
-Reklam-
+5 oy
(3,713 puan) tarafından

Egm online ihbar var oradan şikayet edebilirsiniz. Hatta içişleri bakanlığının da var online şikayet yeri. Lütfen şikayet edin.

Şikayeti batman il emniyet müdürü olarak seçin
(2,033 puan) tarafından
Batmanda mı hanımefendi
(4,492 puan) tarafından
Teşekkür ederiz arkadaşlar + layım izlememiz gereken yol
(3,713 puan) tarafından
5 dakikamı almadı. batman yazmış postta
(2,033 puan) tarafından
Okuduklarımdan sonra batman falan valla görmedi gözüm
(334 puan) tarafından
Ilçeye neyi işaretledin acaba
+4 oy
(4,309 puan) tarafından

Bu da ikinci sayfa.  

image

(5,669 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ki bilen biri aydınlatsın bizi
(4,309 puan) tarafından
Hafsa bak aşağıda fkolgun ekran görüntüsü atmış oradan bak canım
(5,669 puan) tarafından
Tamam çok sağol
(3,098 puan) tarafından
İnanmıyorum yâ bitine takmış kafayı yazık yâ yazık
(5,669 puan) tarafından
Yazık ki ne yazık :-(
+2 oy
(3,713 puan) tarafından

image

Ben şikayet ettim.
(334 puan) tarafından
Merve çelik yazıyorum ozaman
(3,713 puan) tarafından
Kendi adımı soyadımı yazdım
(3,713 puan) tarafından
Açıklamaya yazmış doğa siz kendi adınızı soyadınızı yazın
(334 puan) tarafından
Tamam ihbarda bulundum
(119,342 puan) tarafından
kizlar ihbar edenleri egm aradimi simdi nolcak cimere yazdimizmi
+1 oy
(933 puan) tarafından
Bak bende alıp sikayet edecektim o anda corba yapıyordum bakamadım keske alsaydım keske 
tarafından
Yukarıda var almışlar ekran
+1 oy
(1,975 puan) tarafından
AP.tal kızının saçındaki 4 tane bitin derdine düşmüş. Bir de bahsettiği olaya bak. Tövbe yarabbim kendi çocuğunun başına böyle bir şey gelse ortalığı ayağa kaldırır bitten bahsediyor. 
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Kapattı tam alırken eşim aradı alan varsa atson mutlaka yazacağım.
(8,331 puan) tarafından
Şikayet edenleri görünce köıl olabilir lütfen ihbar etmeyin diye yazıyordu. Ya hikayeyi uydurdu ya da korktuğu birşey var. Bizi de hapse atarlar diyo ne alakaysa.
(2,092 puan) tarafından
Belkide uydurmasyon gene biri hikaye atti.
Umarım öyledir
(4,309 puan) tarafından
Kızlar yukarıda var ekran görüntüsü
(2,033 puan) tarafından
Uydurmasyon da olsa bu hikaye de olsa kabul edilemsz. Bizi ihbsr etmeye mecbur bıraktı. Ki hiç sanmıyorum sustuğu için ortak olduğu için kaçtı gitti. Öleceğimi bilsem bir çocuğun hayatının mahvolmasına göz yumamam. Ben de bir anneyim.
(8,331 puan) tarafından
Adres kısmına ne yazdınız
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Kime ne olmuş 
(1,119 puan) tarafından
Başa sabitledim
(1,093 puan) tarafından
Rabbim kahreylesin o kadını
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Ne olmus canım ben görmedim
(1,119 puan) tarafından
Başa sabitledim canım oku şikayet et cimere sen de
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Yazık günah bu kadar duyarsız nasıl oldun sen ve annen hala içim soğumuyor
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Ben gozum gormedikce gercekten cogu postlara inanmiyorum 
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Oturdum ağlıyorum nasıl susmuş buna nasıl yapmış yarabbim kafayı yiyecem ben yaa o çocuğu döverken yapma diye bağırmıştır yapma anne demiştir ayy hayır yaaa çok kötü oldum :/

(2,698 puan) tarafından
Gördüm kanka ayyy çok kötü oldum ben bi elimi yüzümü yıkayım :/
(1,119 puan) tarafından
İlerde diyecek ki sesimi duyuramadim en çok bu beni üzüyor
(2,698 puan) tarafından
Nasıl bir insanlık bu yarabbim Allah ın laneti üzerlerine olsun delirecem
(1,119 puan) tarafından
Amiin.Orda kizin yaşadığına bak bu kadın da sanki çok normal bi olay gibi ayrıntı gibi bahsediyo
(2,698 puan) tarafından
Sildirmiş  hesabı korkak köpk
0 oy
(790 puan) tarafından
Büyük ihtimal bu postu atan kişi ıp adresinden bulunup yarın birgün şahit olurumda adamla kadın gelir benim evimi basar diye korktu mahkeme kayıtlarında kişilerin açık adresleri yazılır çalıştım ordan biliyorum bir yandan hem derdini anlatmak istemiş bir yandan ya kişiler bana tebelleş olursa demiş ki adam kanıtlansa bile çok yatarı yok taş çatlasın 20 yıl ki anne kızının anlattıklarını inkar eder ha kız yetiştirme yurduna verilecek anne çaba gösterirse geri alabilir ben birini görmüştüm kızın annesi sevgilimde suç yok yapmışsa bile benim kızım suçludur diyordu dışarıda öyle kadınlar çok malesef herkes anne olmamalı yada annelik eğitimi okulları olmalı bilmiyorum anne babalık doğurmakla biyolojik olarak olmuyor 
(1,119 puan) tarafından
Allah o küçücük çocuklara yardım etsin.Ne olursa olsun olayı bi ayrıntı gibi anlatması çok kötü
(790 puan) tarafından
Benim arkadaşımında babası 7 yıl boyunca taciz etmişti kız 18 ine günler kala okuldaki rehberlik hocasına anlatmış kızı yetiştirme yurduna almışlardı annesi adamı boşadı ama adamın yaptıkları sadece yeltenmek olduğu ve kanıtlanmadığı için adam denetimli serbest bırakıldı adam sarhoştu sürekli liseden arkadaşımdı sonra 3 4 hafta sonra kıxa ulaşabildim kız biraz bahsedebildi adamın 2 kızı vardı büyüğe yelteniyormuş süreklide küçüğe birşey yapmamış sanırım küçükte ilkokuldaydı daha şok olmuştum kıza destek partisi vermiştim abur cubur ve arkadaşlarla kızlar bilmiyodu sadece okul bitiyo moral partisi deyip kızın evinde toplanmıştık allahtan annesi kocam yapmaz demedi direk boşandı tek celsede hatta adam karısına iftira atmaya kalkmış ksrım beni aldatıyor kızımla beraber beni aradan çıkarmak istiyor diye laf etmiş mahkemede ama sonuç denetimli serbestlik
0 oy
(1,119 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
İnşallah sonuç alırız.Çok üzgünüm 
(2,475 puan) tarafından
Olay ne yaa beynim durdu
0 oy
(185 puan) tarafından
Ben ne okudum ya yemin ediyorum agzım açık okudum bir çocuktan bahsediyoruz oyun çağında ve neyin ne olduğunu bilmeyen herşeye oyun ve oyuncak gözüyle bakan  nasıl yemek yiyip nasıl nefes aldınız bunu bildikçe nasıl uyudunuz bunu ben duysam koynuma alıp uyuttugum uçan sinekten bile korudugum evladım gelir aklıma ya aynı şey o yaşasaydı ne olurdu dünyalar yıkılırdı adalet aranır dı peki neden susmak? Neden bu zamana kadar bu şeylere maruz kalması nerde şimdi o çocugun geleceği bu zamana kadar ayaklarınızın aşınması lazımdı karakola polise gidip şikayet etmeniz lazımdı bir bit geçer bacım ilacı var spreyi var hiç olmadı kazırsın çocugun saçını yenisi çıkar ama o çocugun yaşadığı lekr çıkmaz o psikoloji çıkmaz madem sen yardımcı olmamıssın bırak yardımcı olanlara karışma çocugun hayatını kurtarıp umutları tekrar yeşersin. 
(1,119 puan) tarafından
Ya hala lütfen şikayet etmeyin diyo saçını başını yolmak istiyorum.Madem.sen bişey yapmiyorsun yapmak isteyene yapma deme
0 oy
(2,828 puan) tarafından
Allah herkese merhamet versin ama bu kadın istismarı, şiddeti değil de biti dert ederken bir de şikayet etmeyin diye millete yalvarıyorsa ya kendisinde de birşeyler var ya da yine troll bir post. Hesabını bile kapatıp kaçmış resmen.
(1,119 puan) tarafından
Bu konu trol değildir bence.5 yaşındaki bebeğe istismar sözkonusu.Ama inşallah bizimle  kafa bulan biridir
(2,828 puan) tarafından
inşallah kafa buluyordur ama iyi oldu en azından böyle kişiliksiz postlar açmamayı öğrensinler sırf yorum almak için..
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Hesabını kapatmıs nasıl bulacaklar ki
(2,033 puan) tarafından
Admin ip görebiliyor silinse de bulunur. Silinince her şey silinmiyor geri getirilebiliyor.
(1,931 puan) tarafından
İnsallah bulunur
0 oy
(185 puan) tarafından
Eğer bu olay gerçekse Allah belalarını versin inşallah ama sadece post açıp yalan yanlış bişey anlattıysa ki bu denli şeyler söyleyip anlayılan olaylara bakılırsa ben o kadının psikolojisindende şüphe ederim o kadın çocuk falan bakamaz 
(2,033 puan) tarafından
Yalana benzemiyordu ya öyle bile olsa araştırılsın ceza alsın bir de yalan söyleyip bizi ihbar etmek zorunda bıraktığı için. Her türlüsü de suç.
(185 puan) tarafından
Bildiğin suç silsilesi zincirleme suç bildiğin ya nasıl uyudular o küçük bedenine dokunurken ben bile toplu taşımaya bindiğim zaman 3 nü birden kucağıma alıyorum kimse dokunmasın ellemesin kötü bir çağda yaşıypruz kimin içinde ne düşündüğünü bilemeyiz hiç kimse benim çocuguma bakıp bu denli kötü düşüncelere girmesin nasıl bir hastalıktır bu inanamıyorum pedofili denilen illet aslında insanın karakteri sadece bunun arkasına sığınıyor lar onlar hasta fslan değil bildiğin ş. Erefsiz
(2,033 puan) tarafından
Bir de yalan söylüyor de olabilir diyor 5 yaşındaki çocuk ne bilsin be yalanı ezilen çocuk bildiğin. Hanımefendinin tek derdi çocuğunun saçı. Aynısına kendi maruz kalsa yakardı yıkardı her yeri. İşte ana olmayınca başta anaya da ana denirse tabi. Allahım yardım etsin o çocuğa kurtulsun inşallah. Biz söylemesek kafasına dank edeceği yoktu halvarıyor etmeyin diye. Şref yoksunlarından farkı yok inşallah o da gerekli cexayı alsın. Suça sessiz kalmak birnevi suça ortaklıktır
0 oy
(3,402 puan) tarafından
Doğrumu yalanmi  insan bilmiyor  cnn
0 oy
(3,027 puan) tarafından

Hadi insallah

image

(3,713 puan) tarafından
Ellerine sağlık

İlgili sorular

+13 oy
28 cevap 1,107 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,110 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Doga_DVM (4,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 382 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 870 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,659 cevap

34,871 kullanıcı

...