0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (933 puan) tarafından

Şarkı biraktim dinleyin :)

12 Cevaplar

0 oy
(5,669 puan) tarafından
Mutfağı topladım kahvaltı hazırlayacam ama ilham perilerini bekliyorum onlarında gelmeye niyeti yok pek :-(
(933 puan) tarafından
Vallahi bende soğuk algınlığı olmuşum hal 0 ama mecbur kalktım çamaşır katılıyorum.  Evde iş olunca çok agresif oluyorum :D  kahvaltı hazırlamayı hiç sevmiyorum ya :(
(5,669 puan) tarafından
Ben hiç bir işi sevmiyorum :-):-):-) havada yağmurlu iyice halsizlik çöktü hiç bir şey yapasım yok
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ya kız akşama misfir var nohut yapacagim ama evde yoktu gidip alacağım nasıl erkenden yumuşar yaa
(933 puan) tarafından
Bimin o beyaz nohutundan al sıcak suya köy bir kaç saat sonra dudukludude hasla en son kavur :)
(1,219 puan) tarafından
Nasıl beyaz canım hangisi yani
(933 puan) tarafından
Iki cesit nohut var üstünde beyaz iri nohut yazıyor efsane oluyor tadi kocaman kocaman
(1,219 puan) tarafından
Aldım canım bakalım hayirlisi
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Sabah sabah enerji falan kalmadı bende evdeki pandayla accuk atıştık sonra çıktı gitti :)

(933 puan) tarafından
Ahaha 3 erkek anası olunca ben :) masalllah
(761 puan) tarafından
Hahahha :D güldüm yorumuna ya
(2,698 puan) tarafından
Hahaahah ama öyle kız :=)
(761 puan) tarafından
Ayı falan duydum da panda ilk kez duydum :D
(2,698 puan) tarafından
O bir panda :=))
0 oy
(1,253 puan) tarafından

Enerjiiii zıkkımın köküü :Dd taşınacagım evi temizlemeye gidecektim yağmur yağıyor modum yerlerde :(

(933 puan) tarafından
Vallahi su enerji bize ugrarken az görünüyor gidiyor :)  icten temizlersin sorunlu olur mu yağmurlu ةط
(1,253 puan) tarafından
Ya  ev inşaattı sıfır daire camlar falan hep jelatinli benimde yükseklik korkum var anneme sildirecektimbugün izinliydi birdaha izin aldırıp sildirememde naısl yapacagımı şaşırdım napsamki ay :(
(933 puan) tarafından
Çok mu yağıyor yağmur
(1,253 puan) tarafından
Çok değil ama full yağmurlu gösteriyo  bugün yarın
0 oy
(9,007 puan) tarafından

Bebelere kahvaltı yaptırdım onlara öğlen için çorba koydum eşim gelecek ona ne hazırlanan diye düşünüyorum :D haftasonu mutfaktan çıkamıyorum :D

(933 puan) tarafından
Ay es evde olunca ne yemek derdi bitiyor ne iş:D
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Geç uyanmisiz bugün aceleyle oğlanı doyurdum bi kahve içtim şimdi namaz kilcam dün temizlik yapmıştım sadece yemek derdim var bi de valiz hazirlicam 
(933 puan) tarafından
Kadınların işi hiç bitmiyor ya benim kızla suan yapışık geziyoruz banyoya giriyorum güm güm kapiya vuruyor daha 9 aylik yapışık ikiz gibiyiz yemek yapacaktım ağlıyor ya
(7,041 puan) tarafından
Kız çocuğu bırakıp nasıl banyoa giriyosyn ben uyutmadan giremiyorum mecbur kalırsam banyonun kapısını açık bırakıyorum Hole mama sandalyesi getiriyorum bağlayıp çizgi film açıyorum anca öyle
(933 puan) tarafından
Esim evdeyken giriyorum tek bırakamam tabi :)
0 oy
(761 puan) tarafından
Kahvaltı yaptık çay içiyorum kocişimi ikna etsem bime gitcez de dün akşam dan beri tüm abur cubur laf gozumun önünden geçiyor :D
(933 puan) tarafından
Ay markete pazara hep esim gidiyor arada gidiyim diyorum çocuklardan fırsat yokk
(761 puan) tarafından
Biz beraber gidiyoruz da çocuktan sonra ne olur Allah bilir :D
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Sağol kız bayadır şarkı dinlemiyordum iyi oldu
(933 puan) tarafından
Ne demek cicekim
0 oy
(1,502 puan) tarafından
İyi geldi :)) :D
(933 puan) tarafından
Sevindim cicekim
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ilk defa dinledim bu sarkiyi , ne kadar güzelmiş. Teşekkürler ☺️❤️
(933 puan) tarafından
Evet ya bi ikili ses birleşimi harika olmuss
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Bende çocuk uyanınca anneme gideceğiz aksam mevlut var babannemin 7si var burnum da tıkalı acayip hastayız iki haftdir kizimla babasina da geçirdik bide yetmez gibi isten geldi uyuyorlar biraz kalkarlar gideriz öğleden sonra onlari bekliyorum bende 
(933 puan) tarafından
Babaanneme Allah'tan rahmet diliyorum çok geçmiş olsun
(1,202 puan) tarafından
AllahRazi olsunAmin
0 oy
(16,001 puan) tarafından

Bebemi sallıyorum uyusun yastık yorgan çıkaricam Adana'dan babam ve amcalarim geliyor :) sonra yemek yapacam onlar için 

(933 puan) tarafından
Kolay gelsin kuzumm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 576 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 368 göst.
26 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 237 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,169 soru

11,380,878 cevap

34,873 kullanıcı

...