0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
tarafından kapalı
25 mart kızım doğumlu. Oturuyor baya onundekileri aliyo ama kendini salladikca düşüyor fakat kalkamıyo başını kaldırıyor ayaklarını uzatiyo ama kalkamıyor ben desteklersem bacağını kalkıyor. Artık ayaklarından şüpheleniyorum tutmuyo diye Sürünüyor kollarının üstüne. Odaları geziyor Ama emeklemiyor.  Konuşma yok arada de falan diyo alkış bay zaten hiç yok o kadar öğretiyorum ama yok. Sürünürken oturma pozisyonuna ben getirirsem gelmeye calisiyor kendi kendine yapmıyor.  Koltuk başlarına falan koyuyorum bir iki 2 dk duruyor bazen atiyo yere kendini. Çok huysuz hiç bsey yapmayı sevmiyor . Otururken sürünmeye geçiyor. Yatarken kalkamıyo yüz üstü oturur pozisyona geçemiyor. Bunlar normal mi 10 ay olacak neredeyse.  Herkes bisey diyo.  Kollarini aTuttuğum zaman adım atıp gidiyor . Artık adım mı ayağını mi sallıyor onu da anlamadım kafamı iyce bulandırdılar.  Birde bi post okudum çocuk sma hastasiymiş ayni böyleymiş yapabildikleri. Sma topuk kanında cikiyomu olablrmi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(675 puan) tarafından
Canım neredeyse bir yaşına gelecek oturmamasi bana normal gelmedi bir doktora goturmedin mi 
(99 puan) tarafından
9 aylıkken sormuştum kaç dakika oturuyor dedi yarım saat kadar oturuyor dedim normal dedi ama bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
En doğru teşhisi doktor yapar muayene edilmeli 
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Kız küçük daha benimksi bır yaşını geçti öyle atım atı her çocuktan çocuğa değişiyor canim endişelenme gorumcemin kızı bir buçuk yasinda oda yürümüyor daha 
0 oy
(1,133 puan) tarafından
En doğrusu doktora göstermek canım umarım birşeyi yoktur

İlgili sorular

+4 oy
6 cevap 293 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 157 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aytn42 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.