0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Orta okuldayken çok yakın arkadaştık ama ünv teden sonra  siyasi bir suçtan dolayı 7 yıl   hapiste kaldığını söyledi sizce gorusmelimiyim bir huzursuz oldum sanki

7 Cevaplar

+1 oy
(2,709 puan) tarafından

Asla asla sakın erkekse ama kadınsa yinede emin olmadan karar verme 

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hangi siyası suç mesela çünkü kendi görüşü olmayan herkesi siyasi suçtan atıyorlar içeri ne gazeteciler ne subaylar var içerde … 

Yani saçma bir soru bu bence adam mı kesmiş tecavuz mu etmiş ki onlar bile o kadar yatmıyor be çok yazık üzüldüm arkadaşın adına 
(575 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm onun için çok güzel hatiralarimoz var ama şuan evliyim eşimde adliyede megmur onun başına bir iş acqrmiyim diye korktum yoksa  bekar olsam sorun degil
tarafından
Canım feto filan sa eğer yanı eşine zarar gelebilir
(575 puan) tarafından
İşte bilmiyorum sadece. Siyasi deyip gecti
(2,887 puan) tarafından
Bnm kuzenim kız ve erkek olan ikiside deriden 1 sene yattılar valla hayatları mahvoldu eğitimleri faln çevreden bakışları değişti
(788 puan) tarafından
7 yılsa fetodan yatmıştır yatarı o kadar siyasi suçlululara indirimde yok tecavüzün adam öldürmenin cezası farklı oluyor ağır cezada staj yapmıştım ordan biliyorum tecavüzcünün mesela içerde yattığı hergün 2 gün olarak sayılıyo diye biliyorum yani cezasının yarısında dışarı çıkıyor ama siyaside özellikle fetoda affetmiyorlar ben pkk lı polise molotof kokteyli atan üniversite öğrencisi kızın ki pişmanlığın p si yoktu kızda onun tutuksuz yargılanmasını gördümde diğerini görmedim ki adliyede çalışıyorsa eşin fazla tavsiye etmem zira kişinin eniştesi gazete aldı diye işten atılanı gördü bu gözler
0 oy
(807 puan) tarafından
7 yıl ne demek bence fetöden hapis yatmış olabilir yerinde olsam hiç istediğini fln kabul etmem belli mi olur yarın bir gün buluşur seni birileriyle tanıştırir ağrımaz başını ağritir 
tarafından
Fetoculerı içerden çıkarmıyorlar canım ki
(807 puan) tarafından
Çıkarttılar canım benim kuzenim de öğretmen olmuş nasıl olmuş kimse çözememti bile bir duyduk fetöden içeri almışlar 3-4 yıl yattı çıktı şuan iş bile bulamıyor
tarafından
Aaa hadi ya hiç bilmiyordum o zaman bu arkadaş ta fetocudur 7 yıl başka kimse yatmaz
(575 puan) tarafından
Geri oldugunu sanmam doğulu bir kızdı
(807 puan) tarafından
Yani 7 yıl görünce zaten direk aklıma o geldi hiç bulaşma bile benim çok çevremde alındı içeri hatta o dediğimin eşini de aldılar o da 1-2 ay durdu çıkarttilar örgüt oldukları için aynı yerden bulmuştu eşini bekar olanları hep örgüt içinde evlendiriyorlardi
0 oy
(753 puan) tarafından
Hiç görüşme basın agrimasin
0 oy
(538 puan) tarafından
Ben olsam gorusmezdim üstelik evlisin erkek arkadaşı pek hoş karşılamaz esin
(1,804 puan) tarafından
İstek atanın erkek olduğunu nerden anladin kız :)
0 oy
tarafından
Tabiki hayır öyle insanlarla arkadaşlık kurulmaz canım suçsuz yere sen de yanarsın Instagram'da orda burda bile konuşma yıllar önceki darbeden ders alınması gerekiyordu kimle arkadaşlık kurulacak kimle görüşülecek insan bilmeli çünkü sucsuzds yanıyor malesef 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Ben olsam görüşmem. .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 106 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 690 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
11 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde clk38 (1,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,673 puan) tarafından soruldu

385,607 soru

11,529,642 cevap

35,200 kullanıcı

...