0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından

Kızlar arkadaşım bu sabah doğum yaptı herşey erkek için Ken kız doğdu şok icindeler:unsure: bende dahil çünkü yakın olduğumuzdan  baya şey aldım ve mavi eşyalar almıştım :'(

Nasıl olur bu doktor soyleidkten sonra kız veya erkek nasıl değişir hepimiz şok içindeyiz başına gelen varmı doktoru özel doktor du nasıl yanılır anlamadi kimse 
:'(yazarken bile hala şok um 

17 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Özel doktoru yanılmaz diye bişey yok :D hayırlı olsun 
(1,897 puan) tarafından
Yani özel ilgisi fazla ya hani devlet desek tamam iki saniye ultrason koyup kaldırıyor görmemiş güzel dersin özel giriyorsun on dakka ultrason bakıyor
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Olabiliyor demekki  hic basima gelmedi iki oglum var ucuncu gebeligim buda erkekmis oyle diyorlar ama bende hic inanmiyorum dogumda ne olur bakalım. 
(1,897 puan) tarafından
Ay kıyamam canım insan üzülüyor aşırı ikisinden de istiyor kurban olduğum Allah'ım ne diyim vermiyor
(1,238 puan) tarafından
Evet hayirlısi hepimiz icin. Arkadasininda baska cocugu varmiydi mutlu oldumu bari
(1,897 puan) tarafından
Kız hüngür hüngür ağladı neden kız deil diye cinsiyet öğrenince hep rüyasında kız görmüş hanfendi bide bütün belirtisi kız mış diye diye kız doğurdu ama ben olsam doktoru rezil ederdim neden yanılıyor tonla para alıyor boş boşuna
(1,238 puan) tarafından
Rabbim yuzune gulmus darısı basıma. :)
Tabi canım 9 ay boyunca erkek demek ne bilim tuhaf
0 oy
tarafından
Detayli ulrtason icin bir radyoloji uzmanina en az 1 saat detayli muayne olmadi mi? Ben orda kizimin çenesindeki gamzeye kadar gordum
tarafından
Allah allaah cok ilginc ya. Ben ozel bi dr a gittim muaynehanesi olan 1 saatten fazla surdu hatta cd ye cekti videoyu banada verdi doktor demesede herseyini gordum kendim. Ki doktorda anlatti uzun uzun
(1,897 puan) tarafından
Her hastane ve doktor aynı muamele deilki bacım
tarafından
Haklisin canim
(3,823 puan) tarafından
Dediğin gibi kuzu bende üniversite hastanesine gittim detaylı için herşeyini gördüm cinsiyete kız demi dedi evet kız dedim herşeyin bakıyorlar
tarafından
Vende ozelde bi radyoloji uzmanina gittim tek tek anlatti adam sagolsun
0 oy
tarafından
Olabiliyor canim dayimın esine de kiz kiz dediker erkek doğmustu 
(1,897 puan) tarafından
Bu kızın kuzeni de kız dediler erkek doğdu oda oğlana pembe pembe giydirdi napsin;)
0 oy
(859 puan) tarafından
Ahsjsa komik bi durum olmuş artık mavi giyecek :) 
(1,897 puan) tarafından
Kıyafeti geç oda mavi oda:))))
(859 puan) tarafından
Mecbur boyayacaklar artık
0 oy
tarafından
Olabiliyor 

Demekki kordonla karştrmş doktor 

Rabbim kime neyi layık gördüyse onu nasip ediyor
(1,897 puan) tarafından
Ben şoku atlatamiyrum bide zenginler ne masraf yaptılar :))))))
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Benim ilk çocuğum oyle oldu hep kiz kiz dediker özele bile gittim kac kere devlette kac ayrı doktor hepsi kiz dedi dogurdum kendime heldigimde hayatinin şoku oğlum olmuş jsjsjajsjan tabi şimdi 8 yaşında ve atlamış sayilmam animiz oldu..
(1,897 puan) tarafından
Şaka yapıyorsun okadar doktor nasıl aynı şeyi der hepsi gözü kör mü
Yok arkadas hep aynı doktor da muayene oldu farklı gitseydi belki gene görürler di
(4,662 puan) tarafından
Valla daha şok olmak için bir neden daha jsjsjjaja Allah'tan annem tanıdık magazadan alışveriş yapmıştı hersey pembis pembis değiştirdiler sağolsunlar yine oğlum çok şanslıydı hem erkek hemde kiz kiyafetleri vardi
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Bizde olmuştu. Teyzemin gelinine kızınız olacak demişler hep erkek doğmuş. Doğumda herkes şok tabi sizin gibi. Nadir de olsa olabiliyor böyle şeyler. Rabbim hayırlı uzun ömürler versin. 
(1,897 puan) tarafından
Ben olsam benim değil derdim herhalde:)
(3,041 puan) tarafından
Çıkar çıkmaz kucağına vermişlerdir. Benim başıma gelse çok sevinirim heralde aylarca kız yada erkek bekliyorsun seviniyorsun sonra bi doğuyor anam baska bir sevinç daha
(1,897 puan) tarafından
Evet valla hayatın şoku dedikleri olsa gerek
0 oy
tarafından
Mavi renk erkeğe özgüdür diye birşey yok ki :)
(1,897 puan) tarafından
Kız isimli künyesi isimli.perde su halısı yastığı yorganı hediyelik süsleri de mi kıza verilir napsin gitti çöp hepsi:)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yanı teknolojinin böyle geliştiği zamanda şaşırmakta haklisiniz bencede.. doktor da mahcubiyet falan varmı? 
(1,897 puan) tarafından
Kendi tercihi doktor u çok iydi
Yani altın kunyeden yastık yorgana isimli hediyeler herşey hazırlanmıştı yani aşırı ağır bişey gerçekten ben bile hala atlatamiyorum:)
0 oy
(964 puan) tarafından
Cinsiyetin rengi olmaz hayirli uğurlu olsun mavis mavis giysin kizce :))))
(1,897 puan) tarafından
Kız kıyafet alınır
İsimli altın künye den tut isimli yastık yorgan perde hediyelikler hangisini değiştirsin durumu iyiydi çok masraf yapmıştı
(964 puan) tarafından
Anaaaa kizzz isimlimi yaptırdı napsin artik kizina kullansin helsini
0 oy
(11,093 puan) tarafından

Şu an benim bebeğim de belli değil detaylıda da göremediler, doğumda öğrencem galiba:) 

Arkadaşına üzüldüm gerçekten ama hayırlısı olan buymuş. Rabbim ne verirse en güzelini verir diye teselli et onu. Demek ki hepimize ders olsun eşyalarda ortak renk almak yoğun olarak daha iyiymiş 

(1,897 puan) tarafından
İsimli altın kunyeden tut hediyeliklere isimli yastık yorgana kadar yaptılar durumları iydi herşey yaptılar hiç eksik etmediler benim bile için sizliyor
(11,093 puan) tarafından
Abooo demek ki neymişşş hazırlığı da abartmadan yapıyormuşuz. Üzüldüm inan ki ama ne yapabilir ki artık. Hayırlısı olsun haklarında
(1,897 puan) tarafından
Valla işin içinden çıkalamayacak zor bişey
Masraf konusunda size katılıyorum gerçekten bende öyle düşündüm yazık oldu
0 oy
(580 puan) tarafından
Olan olmuş ama acıdığım şeyler alınan eşyalar ya. Ayy Allah kimseye yaşatmasın bence. 
(1,897 puan) tarafından
İsimli altı künye den tut isimli yastık yorgan perde hediyelik gri beyaz isimli süsler ne bilim durumları iyiydi aşırı masraf yaptılar
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ay cok kotu bisey yaa artik mavi giyer sanki nolcakta yine de cok sasirtici 
(1,897 puan) tarafından
Valla gerçekten ağır travma yani ne diyim kız sanki kıyafet tek mi dünyanın masrafi isimli altın kunyeden tut isimli halı lerde yastık yogran süsler hediyelikler yarabbim ya valla zor
0 oy
tarafından

Ablamın arkadasi. Kız için hazırlık yapılmış. Sonra erkek çocuğa doğum yapmış. 

Ortalık karışti mahkemeye verdiler hastaneyi.   Çünkü son zamanlara kadar kız denmiş ölü doğum yapmış erkek bebek getirilmiş.   Benim kızım olacak ti yanlış bebek getirdiniz diye mahkeme sonucu bekleniyor. Şimdi. Tahliller filan verilmiş.   Örnekler almışlar. 

(1,897 puan) tarafından
Kıyamam ona verdikleri çocuk mu ölü ayy :(((
tarafından
Evet cnm.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benim başıma gelse ciddeen bende şok olurdum hayırlısı böyleymiş demekki sağlıkla sihatle büyütmeyi nasip etsin Rabbim
0 oy
tarafından
Bi kaç kişide de duymuştum :) ama sen hediye ni götür belki ilerde erkek bebeği olur 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 380 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 320 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 300 göst.
0 oy
59 cevap 1,522 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu