0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (6,171 puan) tarafından
Az önce eve gelirken gördüm, çevre yolunda 1 adama çarpmış biri, çarpan yok kaçmış herhalde. Adam da ışıkla üst geçit ortasından karşıdan karşıya geçmeye kalkmış. Şoför ne kadar kurallara uymadan gitmiş bile olsa üst geçit varken yola atlayan kişi suçlu olur ve çarpan az ceza alır ya da belki almaz. Lütfen siz de dikkat edin, çocuklarınıza da öğretin 

5 Cevaplar

0 oy
(11,095 puan) tarafından
Yaa çok korkarım trafik kazalarından ben :( Allah korusun gerçekten, dikkat etmek gerek... 
(6,171 puan) tarafından
Biz geçerken adamın üstünü örtüyorlardı, çok tuhaf oldum. Bir eve ateş düştü bu gece
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ayy bende çok korkarım yaya geçidi yoksa ışık yoksa arabaları beklerim asla yola atlamam bazıları çok rahat lak diye atlıyorlar yola 
(6,171 puan) tarafından
Zaten yaya geçidinde bile bazen yol vermezler, çevre yolu gibi işlek yerlerde valla yolumu uzatıp ışıklardan geçiyorum
(3,097 puan) tarafından
Bende öyle yaparım bir de çocuk olunca insan 2 kat dikkatli oluyor
0 oy
(263 puan) tarafından
Gelsinler şimdi karabasan gördüm dedim diye linç edenler hamileler etkileniyor diye . 
(6,171 puan) tarafından
Valla linç eden etsin, can bu dikkatli olmak lazım. O adam da amaan geçerim dedi büyük ihtimal. Hava karanlık ve yağmurlu. Ben de emziriyorum.
(263 puan) tarafından
Hayatın gerçekleri bunlar ne yapalım yani bizde hamile değiliz diye etkilenmiyor muyuz sanki ama yaşamın içinde olan şeyler . Adama da Allah rahmet eylesin
(6,171 puan) tarafından
Depremde 13 haftalık gebeydim o korkuları yaşarken valla, hayatın gerçekleri hamilesin, hassassın demiyor.
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ayy gece gece Allah rahmet eylesin , bende çok korkarım burda da gecen yaz anneyle bebegine carpmisti kaldirim da , 5 6 aya yakin tek cikamamistim travma olmustu Rabbim korusun 
(6,171 puan) tarafından
Allah gelmeden esirgesin, çok dikkatli olmak lazım. Şimdi ben de kolay kolay çıkamam etkisinden.
(1,119 puan) tarafından
Kaldırımda mı çarpmış vah vah
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Eskiden ben de yola atlardim ne kadar aptalmışım.Bir gün kardeşimle beraber yola atlarken bir araba hızlıca önümüzden geçti.Burnumuzu teğet geçti.O gün anladım hatamı.Kaza videolarındaki ölenlerin haline de bakınca aslaa dedim 1 saat gideceğim yere gecikirim yine de yola atlamam dedim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 422 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,580 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
0 oy
21 cevap 756 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,127 puan) tarafından soruldu