0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (15,304 puan) tarafından
Tasinacagimiz evde çocuk odası için 2 seçenek var. İlki Yatak.odasinin yanında. Güneş çok görmüyor. Bir tık küçük. Bir de salonun yanında bir oda var. O daha büyük. Ve güneş görüyor. Ama yatak odasına daha uzak. Bebeğim 7 aylık. Oğlum 3.5 yaşında. Odaları sonra değiştirmek zor olur bizim için . Sizce hangisini çocuk odası yapalım. Siz olsanız hangisini yapardınız. 

8 Cevaplar

0 oy
(3,285 puan) tarafından
Her türlü büyük olanı seçerim. Çünkü büyüyecekler uzak olmaları daha mantıklı bence. Büyük oda ve güneş görmesi yeterli sebep
(15,304 puan) tarafından
Ay kız unuttum senin ınstagramin yoktu ya. Ama belki linke tıklayınca görünür
(6,112 puan) tarafından
Ona takılma canım, bebeği görecek yere koyarsın kamera, odayı falan çekmez. Zaten üst değiştirme vs durumlarda çek fişini tamam. Bendeki kamera hep açık değil. Sadece yerine yatırdığımde fişe takıyorum
(3,285 puan) tarafından
Açıldı evet ilk kez okudum ben de doğru olabilir dikkat wtmekte fayda var
(15,304 puan) tarafından
Bakalım gözde duruma göre ayarlarım artık teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(9,022 puan) tarafından
7 aylık olan kendi yatağına yatırmaya alistirdiysan büyük olan. Ama benim o şekilde içim rahat etmezdi sanırım o yüzden yatak odasına yakın olan daha mantıklı 
(15,304 puan) tarafından
Doğduğundan beri kendi yatağında yatar zaten. Brn de duyamamaktan korkuyorum
0 oy
(2,214 puan) tarafından
Yaa ben Kendi adıma konuşayım rahat edemem yakın odayı seçerdim 
(15,304 puan) tarafından
Öyle mi diyosun
(2,214 puan) tarafından
Evet canm birde bebeğin küçük daha ne bilim ağlar bişey olur Allah korusun uyku sonuçta herşey olabilir
(15,304 puan) tarafından
Allah'ım korusun
0 oy
(11,085 puan) tarafından
7 aylık olan da çocuk odasında yatacaksa, yan odanız olmalı bence daha küçük yaa.. 

Ben olsam salonun yanındaki odayı çocuk odası yapar, küçüğü de kendi odamda uyuturdum. 2 yaşında falan da onu da çocuk odasına taşırdım. 
(15,304 puan) tarafından
Agsadsa çok tatlı ya. Dediğin gibi istediği nevresimi falan alcaz ama şimdi ayiramam
(11,085 puan) tarafından
Hiç de tatlı değil valla sinir bozucu oluyo bazen :D
Sen odayı yap taşınınca ama aynı düzen devam edin bi iki hafta bence. Eve alışınca da odasını ayırmayı teklif edersin. Zaten kendisi heveslenir sen söylemeden, güzel bi oda görünce. Hayırlı olsun eviniz hocam ☺
(15,304 puan) tarafından
Sağolasın hocam aslında eve tasindiktan sonra gidip eşyaları alsak o şekilde de olabilir .  Eve de odasına da alışmış olur dediğin gibi
(11,085 puan) tarafından
Hayırlısı olsun artık halledersin bi şekilde ❤
(15,304 puan) tarafından
Aynen sağolasın dostum ⭐
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Valla depremdem  sonra yanımdan ayırmıyorum ne yazık ki 
(15,304 puan) tarafından
Allah'ım korusun
0 oy
(303 puan) tarafından
Küçük olan yanında uyusun bı sure daha en azından ayaklanana kadar benim buyukte 3.5 küçük te 14 aylık hâla ikiside yanımda uyur
(15,304 puan) tarafından
Bizimkiler de hala bizimle aynı odada uyuyolar..ama.ayrilma vakti geldi oğlumun . Kardeşimi yanınızda yatiriyosunuz beni buraya attınız diye düşünmesinden korkuyorum
0 oy
(6,112 puan) tarafından
Büyük ve güneş göreni. İlk başlarda zor olur ama birkaç seneye çocuklar büyüdükçe daha iyi
(15,304 puan) tarafından
Aynen öyle düşünüyorum ben de ama duymazsam diye korkuyorum
0 oy
(2,988 puan) tarafından

Tabi ki güneş gören, büyük oda. Duyamamaktan endişe ediyorsan, bir bebek telsizine bakar :) Nefesini bile dinlersin.

(15,304 puan) tarafından
Aslında bizde bir telsiz var..ama pek iyi değil sanırım. İyice çığlık çığlığa ağlayınca duyuluyor. Tavsiye ettiğin telsiz var mi
(2,988 puan) tarafından
Aventin görüntülü olanını kullanıyorum. Son sese getirince nefesini bile duyuyoruz :)
(15,304 puan) tarafından
Hadi ya hemen araştırayım. Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 209 göst.
0 oy
17 cevap 338 göst.
0 oy
27 cevap 579 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.