0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Hanımlar benim 5 yaşımda kızım var 24 hafatalık gebeyim bebeyime ve kızıma oda kurmayı düşünüyorum ama kararsızım kurmak istiyorumda akşamları ayrı odada yatmalarında sakınca olurmu korkarlar mı bana yardım edin

9 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
5 yaşında ve hala yanında mı yatıyor 
(26 puan) tarafından
Evet korkuyorum ayrı yatıramadım daha doğrusu bizim burdakiler korku girer üstğne musallat olulsr filan dediler bend eayıramıyorum bir türlü
-Reklam-
0 oy
tarafından
5 yaşındaki kızının odasını zaten ayırmadın mı? Doğacak bebeğin için erken tabi ben emzirdigim sürece yanımda yatiracagim herhalde
(26 puan) tarafından
Yok daha ayıramadım
tarafından
Bence geç kalmışsınız
0 oy
(226 puan) tarafından
Kuzum 5 yaş küçük değil şimdiye kadar ayırman gerekirdi benim oğlum 11 aylık evim küçük yerim yok diye benim odam da beşikte uyuyo huzursuzum yerim olsaydı 6 aylıkken ayırmayı düşünüyodum süt emen bi çocuk değil tayinimiz çıkacak 7 8 aya o zaman direk ayıracam sen şimdiye kadar yanında yatırmanla hata yapmışsın çocuk artık alışamaz bile
(26 puan) tarafından
Evet korkuyorum ayrı yatıramadım daha doğrusu bizim burdakiler korku girer üstğne musallat olulsr filan dediler bend eayıramıyorum bir türlü
0 oy
tarafından
5 yaşındaki çoktan ayrılması lazım oburude sana en azb1 yıl ihtiyaci var
(26 puan) tarafından
Ayırayım en iyisi
0 oy
tarafından
5 yas gec degıl mı 4 gun oldu oglumun odasını ayırdım 3 yasında daha erken ayırmak ıstıyodum nasıp olmadı ama 5 cok gec yanı bırde sımdı su olacak kardesım geldı annem benı odadan attı onu yatırdı gibi dusunecek 2 yasında falan ayırmıs olsan kndı odasını benımserdı ve kardesı senın yanında besıkte yattıgı ıcın kıskanmazdı smdı onun yerıne konuldugunu dusunecek 
(26 puan) tarafından
tarafından
yahu ne alakası var asıl boyle yaparsan zamanla tek kalmaya korkar olur tuvalete bılr gıdemez
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Aynı odada mı yatıyorsunuz hala ayırmakta çok geç kalmışsın ben 2 yaşından sonra ayırdım bu bile çok geç 
(26 puan) tarafından
Eveyt korkuyorum ayrı yatıramadım daha doğrusu bizim burdakiler korku girer üstğne musallat olulsr filan dediler bend eayıramıyorum bir türlü
0 oy
(800 puan) tarafından
Benim oğlum 5 yaşinda 6 aylikken ayirdim odasini geç kalmişsin şimdi ye odasi olup alismasi gerekiyordu 
(26 puan) tarafından
Çok haklısınız
0 oy
tarafından
5 yaşındaki kızını ayira bilirsin. Zaten yeni doğan bebek içi  odaya gerek yok. Emzieecwgizn içi  surekli uyanacaksın baş ucu beşiği daha mantıklı:) 

.

.

.

.
(26 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ben bir yaşından itibaren ayırmıştım. Gecikince zor oluyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.