0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Ben eşimle bazı sorunlardan  dolayı ben babamın ailemin yanındayım  dün oğlumun doğum günüydü  görümcem durum atmış tamam kutlamış bişey demem bide eşimle atmış oğlumla ikisi altına da yazmış birgün baban ve senin için herşey bambaşka olacak sadece zmaan o devran dönecek yazmış benden sinirlendim ne devrani felan dedim oda sen büyüt şimdi dedi bende büyütüyorum dedim böyle konu uzadı bana eğer kardeşim seni seçerse bizi silsin dedi bende buna sen karar veremezsin bizim meselemiz dedim böyle konuşmaya devam edin yazdım eşim bana yazmış ki sen ne yapmaya çalışıyon nasıl konusuyon ablamla bende böyle böyle dedim böyle mi konuşman gerekiyo o benim hassas noktam böyle konusamazsin dedi sonra da sen alistin ben alıştım artık ayrılık vakti geldi bosanalim dedi tamam dedim bidaha yazmadı bu durum olana kadar iyidi ablası geldi karıştırdı yine

Ben şu yüzden ailemin yanındayım eşim köye geldi kaynanam kaynim kayinbaba görümce de vardı 1 sene durdum ayıracam dedi biz ayrilcaz diye ev yani kimse biyere gidemez dedi bende öyle mi gittkm aileme gelince dedi hep evi ayıracam falen dedi hep bekletti kandırdı yani

image

13 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Aile demeye bin sahit ...ben anlamiyorum bu insanlarin eline kotulukle ne geciyor ya ben kardesimin yuvasi dagilmasin isterim duzelsin diye her seyi yaparim.mesela insanlar kotu gercekten bazilari boyle mutsuzluktan beslenuyor iste 
(17 puan) tarafından
Amin canım eden bulur illaki
(13,824 puan) tarafından
Esinde de is bitiyor sahip cikacak kimseyi konusturmayacak cogu bu sekilde postlarda este zaten sorun
(17 puan) tarafından
Umursamiyo ben onds onu gördüm bana köye gel 2 ay idare et dedi ev buluyum tasicam dedi 2 ayı da geçti şimdi param yok diyo
(13,824 puan) tarafından
Ya insanin huyu suyu onemli inanki bak yani beni ezdirdikten su duruma dusurdukten sonra yatlar katlar alsaa ne fayda huzurum olsun benim once bu konuyu halledin bence gelip sana sen ne diyosun diyecegine ortaligi karistiranlara hesap sorsun normalde ikibtarafa da saygi olmali esin yeri baska ailenin yeri baska ikisine de saygi olmali
(17 puan) tarafından
Ben hiç saygısızlık yapmadım bu zamana kadar ama onlardan çok gördüm neler neler şimdi bitiyor boşanıyoz
-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
*t ürümeye devam etsin. Pislik engelle durumlarını görme ablasının götünde gezmeye devam etsin. Yalnız kalınca görürüm ben o kocanı 
(17 puan) tarafından
Ben ona 1 hafta süre veririm bak nasıl geliyo
0 oy
(3,303 puan) tarafından
Görümce amacına ulaşmış. Prim vermeyin muhatap almayın böyle tipleri. İşi gücü yok onun bunun hayatına burnunu sokup ben mutlu değilim kimse de olmasın kafasıyla yaşıyorlar farkında değiller. 
(17 puan) tarafından
Ama onun evliliği de rayında değil inşallah oda bu durumu yaşar da görür
(3,303 puan) tarafından
Belli zaten tövbe yarabbim ne biçim insanlar var ya. Birinin mutsuzluğuyla nasıl mutlu oluyorlar. Kendi huzurlu, ruhen sağlıklı biri olsa abisinin yuvasını bozmaya uğraşır mı.
Allah yardımcınız olsun. İnşallah eşiniz gerçekleri görür.
(17 puan) tarafından
İnşallah diyorum ama hakkımı gerçekten helal etmiyorum
0 oy
tarafından
Ablasının şu paylaşımında yapıcı olan en ufak bırsey yok resmen ayrılmanızı ve çocuğu senden almayı bekliyor buna rağmen gelip sana mı kızıyor esın sen yıne çizgini bozmamışsın ben agzına sıçardım net hayırdır kımı kımden aşıyo o devran evırır cevırır sokarım münasip yerlerıne fışkıya bak sen ya anlamıyorum neden o koca burunlarını herkesın aile meselesıne sokarlar ablası hassas noktasıymış malın birinin de tövbe yarabbim başka nokta kalmadı hassas olunacak 
(17 puan) tarafından
İnsanın karısı olur ama benim kocamın ablası işte ben ağzımı bozardim ama kendimi tuttum saygimi bozmak istemedim Allah onları onlar gibilerle karşılaştırsın
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ona b.ok yemek duser ne şirret insanlar var sende kocandan daha disli dur daha diret ben boşanacam diye korkut gözünü ozaman o secsin tarafini bakalim kimi secicek 
(17 puan) tarafından
Ben çok dedim sonra kendisi döndü hep bosansin bakalım hakkım olani nasıl veriyomus goruyum
0 oy
(1,599 puan) tarafından

Keşke hiç muhattab olmasaydın cnm rabbim eşine doğru yolu göstersin 

(17 puan) tarafından
Kız öyle yazınca duramadim
(1,599 puan) tarafından
Haklısın ama durman gerekiyor du
(17 puan) tarafından
Olsun içimde kalmasın en azından
0 oy
(3,102 puan) tarafından
O kocadan hayır gelmez Malesef canım ya hani derler ya bir erkek evlenmeden önce ailesinden boşanması gerekiyor diye aynen öyle 
(17 puan) tarafından
Çok doğru lafmis zaten beni hep son plana onun için değerli ablası ailesi
(3,102 puan) tarafından
Keşke evlenmeden önce görebilseydin canım görücü usulü mü evlendin
(17 puan) tarafından
Yok aşkım biraz karışık o mevzu
0 oy
(4,441 puan) tarafından
Hassas noktası eşi ve çocugu değil kardeşiymiş öylemi uğurlar olsun 

Sakın sakın canım mesajları ve whatsap durumunu silme avukatlardan sor ne yapabiliiz diye gerekirse görümcen için uzakşlaştırma al çocuğuna  terbiyesiz kadın sen kimsin be annesiyle evladının arasına girme haddını kendinde buluyorsun valla ben sinirlendim burdan 
(17 puan) tarafından
Bana ortak velayet ver dedi verir miyim şimdi sana onu
(4,441 puan) tarafından
Zaten süt çocuğu 7 yıl annede tartısmasız
(17 puan) tarafından
Daha benden alamazlar demi ben buna inanıyorum ama almalarını istemiyorum
(4,441 puan) tarafından
Öyle bir şey yok kimse alamaz
(17 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Ya pislik resmen kocanı kışkırtıp boşatiyorlar.Bacım aynı durumdayim kaynanam eşime seni silerim diyor .Hepsi eşim arkamda olduğu için ona küstüler.Bu insanlar neden bu kadar şeytanlaşıyorlar aileyi yıkmak üstelik ortada çocuk varken yıkmak nasıl da günah.
(17 puan) tarafından
Hakkımı helal etmiyorum benim yaşadığımı onlar da yaşasın
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Pislik niyeti iyi olsa o sözü yazmaz zaten Allah böylelerine fırsat vermesn
(17 puan) tarafından
Amin bacım aminn Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(933 puan) tarafından
Bir insan ailesini ve eşininin  yerininiyi bilmeli ablası hassas noktasiysa  sen sert noktasimisin  hayret birsey 
(17 puan) tarafından
Ablasına verdiği kadar bana değer verdiğini görmedim annesi bişey derken beni korucana oda üstüme gelir öyle bı yorgunluk var öyle bı ağlamak geliyor ki içimden
0 oy
(656 puan) tarafından
Pislikler insan abisinin yuvasını yıkınça eline ne geçiyor çocuğunu o pislik görümceye asla gösterme
(17 puan) tarafından
Allah'tan ki farklı sehirdeyiz olsa da göstermem hele bu saatden sonrs

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 400 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 497 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 267 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Zalimfelek (43 puan) tarafından soruldu