0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (1,943 puan) tarafından
İyi geceler kızlar küvözde olan yavrum için süt sağıyordum babası yarın götürecek uykuda tutmadı benim eşim doğum yaptıktan sonra davranışlarına daha bir dikkat etti o kadar iyi davranıyorki maşallahı var hamileykende çok iyiydi normal dede zaten çok iyi iyiki evlenmişim sixin eşler nasıl davranıyor hem sohpet olsun sıkıldım 

12 Cevaplar

+2 oy
(604 puan) tarafından
Ay bence postu sil nazar değmesin burda çok mutsuz insan var :D 
(1,943 puan) tarafından
Yüzümüz görünmüyor ya nazar değmez bence :) :) :)
-Reklam-
+1 oy
(257 puan) tarafından
Bnmkide altın taktı :))
(1,943 puan) tarafından
Yaa ne güzel benimkide düşünüyordu dr eşime doğumdayken krize girme riskimin olduğunu söylemiş bana söylemediler tsbi haberim eve geldikten sonra oldu onun korkusundan stresinden bir çiçek bile almadı çünkü bebekte bende riskliydik o yüzden hak veririm ona
+1 oy
(12,779 puan) tarafından
Lohusalığa özel bir şey yapmadı normalde de iyidir zaten hamilelikte ev işimi hep gördü yardım etti 
(1,943 puan) tarafından
Benimkide aymı şekilde ilk 4 ay yardım etti sonrada kayınvalideme geçtik hala oradayız sağolsumlar görümvem olsun kayınvalidem olsun yormuyolar beni hiç iş yaptırmazlar
(1,943 puan) tarafından
Bide jocamda öyle
+1 oy
(2,674 puan) tarafından
Benim eşimde yazın sıcaktı diye kaç defa nemli bez ile ayaklarıma kadar ıslattı yıkadı. Duş alınca yine terliyordum sağ olsun hep yardım ediyordu. Annesi de yanındaydı ona rağmen her şeye yetisiyordu. 
(1,943 puan) tarafından
Helal olsun
+1 oy
(1,062 puan) tarafından
Çok destek oldu hep yardım etti hâlâ ediyor depresyona girdim ne zaman çıkarım belli değil çekiyor kahrımı şimdilik ama bende biliyorum ki bir gün pes edecek
(1,943 puan) tarafından
Lohusa deprasyonumu
(1,062 puan) tarafından
Bilmiyorum ki iki aydır iyi değilim hep mutsuzluk var hiç bişey zevk vermiyor gezmek sohbet dizi izlemek yediğim içtiğim bile.mutlu eden tek şey oğlumun bana gülmesi
+1 oy
(933 puan) tarafından
Tabiri iyi davraniyordu benim psikolojim bozuktu adama habire bagiriyordum sen nasıl kocasin beni anlamıyorsun diyordum halbuki benim psikolojim bozulmuştu kimsenin beni anlamadığına  inanıyordum şükür o günler geçti 
+1 oy
(1,480 puan) tarafından

Olduğu gibi kalsın yeterli bana çünkü sadece lohusalık ta değil normaldede bana göre 4x4 lük goncam var ben razıyım Allah ım  da razı olsun hayatımdaki en büyük şansım 

(1,943 puan) tarafından
Kesinlikle bende aynı şeyi düşünüyorum
+1 oy
tarafından
Benimkide hamilelik ve lohusa zamanı bal dök yalaydi herseye koşar ilgilenirdi çocuk gibi simartirdi gece 1de dışarı çıkıp yemek yemisligimix var yürüyüş yapmışlığımız var 
(1,943 puan) tarafından
Şuan nasıl
tarafından
Şuanda normal ama öyle lohusa hamilelik zamanı gibi değil hiç birseye hayır demezdi şimdi herseye hayır diyo sjsjs
+1 oy
(796 puan) tarafından
Maşallah bacım ınsallah hdp öyle gder
(1,943 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(221 puan) tarafından

"Sana inanılmaz saygım arttı" demişti. Çok da iyi davranıyordu. Ama ama ama.. 

Maalesef unutuluyor. Hatta maalesef çocuktan dolayı tartışmalar da çok oluyor, tecrübeli insanların dediği gibi.

0 oy
(3,462 puan) tarafından
Benim ki anası doğum yaptı sanıp onun üstüne titriyodu benle alakası yoktu 
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Hamilelikte de çok iyiydi lohusalıkta ben depresyona girdim o halimi çekti 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 473 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde sevdakr (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.