0 oy
140 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (223 puan) tarafından
Bir gün canlı gül yolda yürürken solmuş  gülü görür ve sen ne kadar da bakımsız cirkin bişey olmuşsun der ben  asla senin  gibi olmam demiş halbuki solmuş gül onun geleceğiydi  bir süre sonra kırmızı canlı gül evlenmiş cocuk sahibi olmuş  eşi okadar ilgisizmiş ki Gül'ün yaprakları solup düşmeye başlamış ve anlamış solmuş Gül'ün neler cektiğini ne yolardan gectiğini 

Güller evlenmez cocukta yapmaz hahaha mesaj bize

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayatımda okuduğum en saçma şey 12 yıllık evli 2 çocuk annesıyım  solmadım da ölmedım de fıstık gibiyim kendınızı başta siz değersizleştirirsenız kimseden değer görmezsiniz
(223 puan) tarafından
Ahahahah canım sıkılınca bulduğum maks bost

Ben zaten  bir kadının bir erkeye veya cocuğa bağlayıp kendinden vazgecmesine karşıyım
(1,217 puan) tarafından
Artiliyorum yorumu
(472 puan) tarafından
Herkesin evliliği karşısına çıkan kişi aynı değil . Yaşam şartları . Heleki çocuğun varsa . Defalarca ameliyat olmuşsa özel bir çocuksa o zaman . Bunun degersizlestirmeyle alakası yok . Annelik çok farklı bişey kendinden önce çocuğunu dusunuyorsun evini aileni
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bence çok anlamlı bir şey zaten bir insan bir insanın yaşadığı şeylerin aynısını yaşamadığı için bu kadar rahat konuşabilir ve kınaya biliyor takı rabbim onu konuştuğu şey ile imtihan edene kadar işte o zaman anlıyor karşı tarafı...
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Biz kadınlarda hepimiz birer Gülüz zaten ama bazı kadınlarımız öküze rastlayinca soluyor ayni gül gibi 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Solan gül bi böcekle evlenmiş bence  :D kan emen cinsinden. 
0 oy
tarafından

Ayıya gül vermişler burnuna tutmak yerine gö.tüne tutmuş derdi ebem:Dtabi bazı ayi olan herifler için geçerli 

tarafından
Tövbe tövbee sjsjsj
tarafından
Sjsjsjsjsjsjsjsj

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 287 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 373 göst.
9 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,680 puan) tarafından soruldu

379,603 soru

11,363,646 cevap

34,840 kullanıcı

...