0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Merhaba kizlar kizim 10 aylik ve aşiri sinirli elleri yumruk yapiyor ayaklari geriyor agzini yanyan sıkıyor en ufak seyde babannesine gittik dün neyse evde degildi sonrada geldi ellerine poset birakim alaym dedi kizimi allah başladi sinire agiz sıkmays el yumruk ayaklar geriliyor agladi en son alsn diye simdide oynuyorduk babasiyla taklit sarkli gene sinir ayni harrketler  normalmi ya bu yeni cikti bu huyu bazen diyorum tam koç burcusun ayni sinir

1 cevap

0 oy
(435 puan) tarafından

Dur daha yeni başlamışsınız sinirlenmelere :) benim kız da başını bir yerlere vururdu kendini geriye doğru atardı az darbe almadı kafasından sonra sonra öğrendi canının yandığını farkedince yumuşak vurmaya kendini yumuşak yere bırakmayı öğrendi :) şimdi de hiçbirini yapmıyor sadece bağırık ve çığlık var bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak şuan 16 aylık

(435 puan) tarafından
:)) valla bana hükmediyor bu yaşta her dediğini yaptırmaya çalışıyor bağırarak çığlıklar atarak dediği oldugu an susuyor çok fena bu bebekelr :D
(252 puan) tarafından
Yaa:))) ne bilelim bizde bizdenmu kaynakli diyoruz ne bilek ögrencez:) kaynanm babasi yapili diyor hatta sinirlendikçe gülüyoz biz harrketlerine okadar kiziyorki sinire bak diyoz ama demekki normalmis sevindim buna baska bsymi var diyoruz daha yolumuz çok yeni arkadaşim ozmn
(252 puan) tarafından
:)) yanliz degilmişiz
tarafından
Benimkide kendini sıkıyordu yumruklarını hatts geçen haftada kafasını duvara vurmalar mi dersin tepki vermeyerek unutturduk
(252 puan) tarafından
Evet bende oyle dusunuyorum canm istedgi olsum istyor mantar kadar boyuyla:))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 322 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,673 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,673 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,436 cevap

34,874 kullanıcı