0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (387 puan) tarafından
Hanımlar ben normalde şal takan birisiyim ama eşarp almak istiyorum 1 kere taktım herkes eşarp daha çok yakışıyor dedi Armine alacağım tesettürlü bayanlar bilir ki biraz uçuk fiyatı 900 dü baktım eşimi nasıl ikna edebilirim sizce neler demeliyim biraz tüyo verin sizler eşinizden birşey isterken neler söylüyorsunuz 

19 Cevaplar

+4 oy
(8,288 puan) tarafından
900 e 4 tane eşarp alırsın kız eşin haklı şu devirde bir eşarba 900 TL vermem, ☺️
(387 puan) tarafından
Eşim paraya acıyan birisi değil kendine verir bana gelince hesap yapınca kızıyorum o yüzden kendine veriyorsa bana da versin
(8,288 puan) tarafından
Öyle bile olsa o parayı alır yinede 5 tane eşarp alırdım canım 1 tanesine vermek sinir bozucu ☺️
(2,357 puan) tarafından
Kesinlikle bende 4 tane alırdım:))
-Reklam-
+1 oy
(2,011 puan) tarafından
bir esarp 900 baya cok yaa muadilleri var alabilirsn
(387 puan) tarafından
Nereden bakabilirm
+1 oy
(2,699 puan) tarafından

900 mü kocan haklı bence o parayı ben versem evde kıyamet kopar üstelik o paraya çok fazla eşarp alabilirsin tabi durumun iyiyse bilemem de iyi bile olsa çok fazla 

(387 puan) tarafından
Eşim kendine gelince paranın hesabını yapmaz bana gelince hesap yapar kendine alan karısına da alır değil mi
(337 puan) tarafından
Tabi öyle ama sen yinede Uygun'a al kendine adam onca çalışıyor kendine bişey olsın pahalı ama eşin herşeye ucuz bişey almana bile karışıyorsa pinti o zaman sana karşı
0 oy
(2,319 puan) tarafından
Neden armıne????? 
(387 puan) tarafından
Armine eşarp yapımı diğerlerine göre daha kolay yapılıyor diye bir de etrafımda kullananlar var hiç bozulmuyor
(4,170 puan) tarafından
Aynn bunu soyle iste. Bunu begendim bunu aldim. Kiyafetlerime uygunu begendigim desen modeli buydu. Yani adam neden bunu aldin diye sorgularmiki esin yani.  Benimki sahsen anlamaz bile yenimi aldim eskiden varmiydi nerden ne aldim ne nedir bilmez acıgim da hani kapali da olsam anlamaz yani
(387 puan) tarafından
Benim eşim çok dikkat eder afedersiniz pijama bile alsam yeni olduğunu hemen bilir
(2,319 puan) tarafından
Ercaneymen  e hazır çok güzel eşarplar var yuvarlak takıp hazır. 900 tl ne bılım bır tane alacagına 5 tane cesıt al
0 oy
(3,319 puan) tarafından
Niye illa armine 
(387 puan) tarafından
Armine eşarp yapımı diğerlerine göre daha kolay yapılıyor diye bir de etrafımda kullananlar var hiç bozulmuyor
(3,319 puan) tarafından
Ben vermezdim o parayı açıkçası çok daha uyguna taş gibi eşarplar var sadece adı için vermem yani
(387 puan) tarafından
Sizin kullandığınız nasıl onlara bakayım
(3,319 puan) tarafından
Ben eşarp kullanmam pek şal takarım ama trendyola bakabilirsin tafta kullanıyordum bi ara onlar hiç bozulmuyor
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Canım daha uyguna bulabilirsin çok pahalı yani 900, de verilmez bana göre 
(387 puan) tarafından
Eşim kendine birşey alırken parasına bakmaz ama ben birşey alacağım zaman hesabını yapar ona kızdığım için kendine veriyorsa bana da versin hem de yapımı kolay canm
(1,752 puan) tarafından
Ben de tesettuluyum cnm biliyorum çok güzel modeller de var pahalı tabi durumunuz iyiyse inşallah eşinde ikna olur diyeyim:d
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Vallahi kuzu 900 da verilmez a levidor ne kadar ona bak yada Armine ama dolap uygulamasından fiyat bak 
(387 puan) tarafından
Dolap uygulamasnda var mı bakayım bi
(1,075 puan) tarafından
tabiki vardjr elden çıkarmak isteyeker satıyor
0 oy
(93 puan) tarafından
900 TL verip bir eşarp alacağıma 300 e çok ta güzel eşarplar var ondan üç tane alır farklı farklı takarım .. sonuçta aldığın o Armine eşarbı sürekli bir tane olarak takmak istemeyeceksin yine farklı bir tane almak isteyeceksin . Ben öyle düşünüyorum 
(387 puan) tarafından
Genelde şal taktığım için hangi eşarp güzel olur bilmiyorum var mı tavsiye ettiğiniz
(93 puan) tarafından
Tuwil eşarplar var onlar önü de çabuk oluyu ben de hep şal takıyorum sıkıldım artık kendime iki tane aldım on seneden fazladır hep şal takan biriyim ben de arada esarba basladim
(387 puan) tarafından
Twiller güzel oluyor mu yaparken falan kolay mı
0 oy
(271 puan) tarafından
Çok pahalı ya 
(271 puan) tarafından
Ozaman al gıtsın kız napacaz mezaramı götrcez:) paraları bakma bende arada oyle şeyler yaparım nadiren de olsa
(387 puan) tarafından
4 yıllık evliyiz daha hiç bu kadar pahalı birşey almadım ama yinede iyi demiyor alsın bir kere de kendine sürekli alıyor
(271 puan) tarafından
Valla kendini ödüllendir arada ben yapıyorum çok iyi de geliyor tabı cocuklar dan sıra gelırse :))
(387 puan) tarafından
Aynn kız valla çoğunlukla ben kendim vermezdim o parayı ama baktım kendi hiç acımıyor bende acımam artık 14 Şubat'ta evlilik yıldönümü alsın
(271 puan) tarafından
Aldır kız :) bende 18 yıllık evliyim neredeyse sayılıdır kendime aldığım pahalı şeyler valla
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Vala ben hiç öyle pahalı bişey istemem ama bişey istersem de eşim alır hiç hatir demez Allah için ben iptalim bu konuda 
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Canım eğer eşinin durumu müsaitse tatlı dil güler yüz yılanı deliğinden çıkarır :) 

(387 puan) tarafından
Evet istese alır aslında inşallah:)
0 oy
(1,075 puan) tarafından

image

bunun gibi örneğin 

(387 puan) tarafından
Bakayım bi
(6,245 puan) tarafından
Armine trend ile orjjnal armine bir değil tabikide
(387 puan) tarafından
Armine trend daha uygun ama yapımı falan nasıl ki
(6,245 puan) tarafından
Berbat ;)
0 oy
(323 puan) tarafından
900 çok bence 3 4 eşarp alır farklı farklı takarım...
(387 puan) tarafından
Bakacağım şimdi dolap uygulamasnda
0 oy
(47 puan) tarafından
Neden illaki marka markaya olmayan güzel esarplarda var 1 tanesi için 900 çok fazla kendinde biliyorsundur para kolay kazanılmıyor esin çok haklı 
(387 puan) tarafından
Çalıştığı paranın kiymetini bilse haklısınız ama kendine gelince hiç hesap yapmaz
(47 puan) tarafından
Bana cok geldi acikcasi o paraya 2 3 tane alıp çeşitli kullanmak daha iyi gibi durumunuz iyiyse birşey diyemiycem
0 oy
(995 puan) tarafından
Ben anlamıyorum Armine olunca ne oluyor. 900 e eşarp mi alınır Allah aşkına 
(387 puan) tarafından
İlla Armine değil yapımı kolay duruşu güzel diye normalde hiç eşarp takmam kolay olsun die
0 oy
(48,681 puan) tarafından
daha uygunlari.yok mu
(387 puan) tarafından
Bakacağım bulabilirsem hoşuma gidenlere
(48,681 puan) tarafından
esarp satan yerlere git orda tavsiye verirler ben acigim bilmiyorum da illa vardir uygunu
0 oy
(6,245 puan) tarafından
Armineye değilde 

Levidor olur silkhome tarzı markalara veririm arminenin kalitesini artık begnmiyorum
(387 puan) tarafından
Levidor güzel mi duruşu yapımı falan bir de ona bakayım
(6,245 puan) tarafından
Tabi levidor silkhome bunlar Armine kalitesinde
0 oy
(12,633 puan) tarafından

Canım sen bilirsin çok beğendiysen ama pahalı:(

Ben dip boya tamam kuaföre gideceğim deyip ayırıyorum para vazgeçip kendim boyuyorum 
0 oy
(881 puan) tarafından
Çok pahalı okadar verılmez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 407 göst.
0 oy
5 cevap 272 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Pelinsu (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Busenur (44 puan) tarafından soruldu