0 oy
711 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından

Bebegim artık dogsa ya eşim işe gidiyor ben yalnız kalıyorum evde çok sıkılıyorum akşamları kayinvalideme  gidiyoruz öyle oturmaya falan ama evin içinde bunaliyorum ne bir arkadaş var ne bir komşu 

9 Cevaplar

+1 oy
(432 puan) tarafından

Ben sıkılamıyorum malesef oğlum beş yasında kreşe götür gel ev toparla yemek yap o bu derken dörtte alıyorum sonrada onunla ilgileniyorumm sıkıldığınız günlerin kıymetini bilin sonra vaktiniz olmicak :)

(26 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun :)
(432 puan) tarafından
Kesinlikle canım 34 haftalıkta hamileyim :)
-Reklam-
+1 oy
(330 puan) tarafından

Evet yaşamayı unuttum resmen yalnız kalınca çok uyuyorum. Bebişim doğsa da yaşamaya başlasak :) 2 hafta sonra kız kardelim gelcek 1 bumuk aylık bebeği var evimize ilk defa bebek gelicek bu bile heycanlı kaldı ki karnındakinin doğmasının heycanı :) 

(26 puan) tarafından
Evet cnm hayırlısı bakalım :)
+1 oy
(78 puan) tarafından

ayy canım bende öle ya gidecek yer yok gelen yok akraba var gidip geliyoruz ama süreklide olmuyoki evde sürekli tel tv bi süre sonra ondanda sıkılıyor insan hamileyim suan daha yeni dogsada onla bari vakit gecirsem diyorum calışmamada izin vermiyor esim

+1 oy
(645 puan) tarafından

Bende aynı eşim sabah gidiyor akşam geliyo sıkılıyorum bol bol el işi yapıyorum zaman geçsin diye bazen korkuyorum konuşmayı unutursam falan diye:)

(26 puan) tarafından
El işi yapıyorsan  daha ne ne güzel
+1 oy
(817 puan) tarafından

Ben de işten çıktığım ilk zamanlar o kadar bunalmıştım ki depresyona girmiştim şimdi bakıyorum alıştım baya çok şükür bi şekilde geçiriyorum vakit elişi falan da yapıyorum doğum yaklaştı onun heyecanı da var .

+1 oy
(545 puan) tarafından

Ayni durumdayiz kuzum.bide bizim bulundugumuz sehirde hic akrabamda yok oturmaya gidebilcegimiz. Hamile olmadan once calisiodum riskli g3belik grubunda oldugum.icin hafta sonlari bile.gezmeyr gidemirouz heo evde yalniz basima oturup duruorum. Yabanilesmekten cok korkuyorum bende. Esimden baska insan yuzu girdugum yok sayilir.komsularda kendi havasinda hic gorusme yok ay boyle kisir dongu icinde gecip gidio iste zamanlar allah hayirlisiyle saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallahta cocuk biraz palazlaninca hergun bebek arabasina atip yuruyuse cikicam diorum kendi kendime

+1 oy
(1,204 puan) tarafından

Aynen bende senin gibiydim döner dolaşır dururdum evde. Şimdi kizim oldu yine hamileyim bir iş tutamıyorum hem bebeğim yoruyor hemde hamilelik etkisi. Sende de geçer o günler sonra benim gibi elin kolun bağlanır ;))

0 oy
tarafından

Ayy aynen beni anlattin arada annemlere gidiyorum sadece onun dışında heppl evdeyim doğuma yakın kayinvalidem gelecek o zaman canimin sıkıntısı geçer mi daha mi artar bilemiyorum :D

(26 puan) tarafından
Biz yakınız zatende ben yinede sıkılıyorum ya hergün aynı şeyleri yap dur
tarafından
Benimde öyle evliliği hiç böyle hayal etmemiştim
(127 puan) tarafından
Canının sıkıntısı geçer onun sıkıntısı başlar bu seferde :)
tarafından
Benden bundan korkuyorum ışte:) ilk torun oldugu icin köyden geliyor 2 3 aylik olana kadarda gitmez kesin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 249 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 446 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.
28 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ▪• |Tuğbaa| •▪ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.