0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızım 3yasinda. Bana çok bağlı olmuş baba zavallı hep işte. Bebeğim doğduktam sonra böyle oldu kızım bebeği mi kıskanır yoksa ona vakit ayırmadığım icinmi bilemedim. Aşırı bağımlı oldu bana olsunda bu kadar olmamalı :(:(

4 Cevaplar

0 oy
(13,291 puan) tarafından
Bebekten olabilir mi? Benim kız uç gün görmezse beni aramazdı. Haftada 10 günde bir babaannesinde kalırdı çok da eğlenirdi. Şimdi kalmak istemiyor bizi arıyor bebek ikimizi evdeyken sorun yok normal yemeğini yiyor gidiyor kendi kendine oynuyor uykusu gelince odasına git uyuyor ama oradayken uykusu giriliyor yemek yemeye red ediyor. Kardeşi henüz 1 aylık sanırım onunla alakalı geçici bir durumdur inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,072 puan) tarafından
İhmal mi ettiniz? Sıkıntılı bir durum var. Bence söyle bi davranışlarınızı gözden geçirin. Söylediklerinizi yaptıklarınızı
tarafından
Hayır ihmal değil bebek doğunca o biraz ilgisiz kaldı bir iki ay. Ben bebeğe yönelince o da ilgisiz kaldı üzüldü..doğumdan sonra bebekle eve gelince kızım bi şaşırarak ağladı o anı unutamiyom hem üzülmüş hep sevinmis hem şaşırmis öyle gülüp ağladı ben nasıl oldum gözlerim doldu a anı kafam da halen
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Eskiden tum ilgin ondaydi. Suan bu ilgi bölündü malesef o da daha küçük. Sanırım seni kaybetme korkusu yaşıyor paylasmak istemiyor o yüzden olabilir
tarafından
Valah Ayn öyle cnm
(3,324 puan) tarafından
O daha cok küçük bak sende oyleydin. Ama ben suan cok sansliyim sende öyle sanslisin. Sen varsin diyip ufak bakim işlerinde mesela kardesinin bezini getirirmisin falan diyip sahiplenmesinde yardimci olabilirsin. Cok video var bunla alakali mutlaka izle canim. Benim ki tek cocuk arkadaslarin çocuklarından dolayı biliyorum. Umarim hızlı atlatırsin bu surecu
tarafından
Aynen bugün diyodum kardeşinin bezini getir ıslak mendili getir yaptı dediğimi kuzumm. İnslah hızlı atlatirim yoksa üzülüyorum ya
(3,324 puan) tarafından
Hani minikle ilgilenirken o da olayin icinde olursa seninle de vakit geçirmis olur. Onun için daha yeni ama kabullenince minikte biraz daha büyüdükce cok iyi olacak. Sen olabildigince sakin kal bu tarz durumda. Bol bol sarıl sev. Canim evladum seni cok seviyorum direk duysun bunu. Hırçınligini alir hem
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bnim ikiside aynı :))

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 178 göst.
31 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 169 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,030 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 529 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,040 soru

11,875,402 cevap

35,990 kullanıcı