+4 oy
1,642 göst.
Diğer kategorisinde (499 puan) tarafından

Merhaba herkese önceden göbek ustu giyen sacini renk renk boyayan bir kızdım

5 gun once en yakinimi kaybettim sirdasimi herşeyimi ve o kapanmami cok istiyordu goremedi ama kapandim 3 gun once 

Yani ölümün bir nefes kadar yakinimizda oldugunu anlayabildim 

İnsallah namazada baslayacagim kuranimi ilerletecegim 

Kizlar nasil olmus yakismismi 

image

44 Cevaplar

+1 oy
(768 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Elhamdülillah ilk adımı atarak kapanmissin insAllah zamanla bekletmeden namaz Kur'an da rayına oturur hakkıyla örtünmek de nasip olur. 

Ölüm her an bir nefes otemizde bazen bunu anlamamız için birşeyler yaşamamız lazım.

Rabbim pişman etmesin ve içine daha çok bu aşkı serpsin insAllah herşey bir vesiledir unutma.
(499 puan) tarafından
İnşallah canım gercekten ben ölümün bu kadar yakinimizda oldugunu anlayamamistim heralde
(768 puan) tarafından
En sevdiklerimizi kaybedince anlıyoruz ama sonra yavaş yavaş unutuyoruz dünyaya dalıyoruz.
Sana tavsiyem lütfen dini ondan bundan dinleyip yol alma tek yolun Kur'an ve sünnet olsun. Elhamdülillah okumamız yazmamız var bir meal al bir hadis kitabı zaten herşey p kadar ince ve güzel anlatilmis ki
-Reklam-
+3 oy
(2,922 puan) tarafından
Güzel olmuş evet ama ilerleyen günlerde tam anlamıyla tesettürün getirilerini de yaparsın inşallah canım mesela makyaj özellikle ruj olmamalı, bu şekil  yakışsın diye kapandıysan tamam ama tam teslimiyet içinde makyaj asla diyorum seni kırmak için söylemiyorum ama kapalı birine makyaj olmamalı 
(499 puan) tarafından
Evet cok haklisin ama yavas yavas hallolacak kapanmak benim icin en buyuk adimdi onu attim cok sukur insallah digerleride sonra duzelecek❤️
+1 oy
(7,842 puan) tarafından

Allah banada nasip etsin<3çok güzel olmussunuz<3

(499 puan) tarafından
Aminn cok teşekkür ederim ♥️
+1 oy
(11,086 puan) tarafından
Maşallah Allah tam tesettür nasip etsin, daim kılsın.. Çok yakışmış hayırlı olsun 
(499 puan) tarafından
Ayy cokk tesekkur ederim insallah❤️
+1 oy
(2,916 puan) tarafından
Rabb'im daim etsin canım inşallah çok sevindim senin adına❤️ tesettüre yakıştığı için girilmez farz olduğu için girilir ama madem soruyosun çok yakışmış canım ❤️
(499 puan) tarafından
Evet cok haklisin teşekkür ederim❤️
+1 oy
(132 puan) tarafından
Cok yakimis ama bir tavsiyede bulunmak isterim ben kapali degilim ama kapali olup makyaj yapinca dikkat cekiyo enazindan gunluk hayatta makyaj olmamali.bari buna.dikkat et istersen kapanmak süsü kapatmak icin bazıları sirf yakisiyo kiyafet beğeniyo diye kapaniyo hos olmuyo 
(499 puan) tarafından
Yok canim ya bu benim ilk fotografim kapali halimle biraz özendim ❤️
(132 puan) tarafından
Allah daim etsin insallah
+1 oy
(402 puan) tarafından
Okadar guzelsinki okadar yakismiski masalh subhanallah çok iyi yapmışsın cnm bu dünya boş insan bir anda gidebiliyor vaktimiz varken sağlığımız yerindeyken tövbe edeip Rabbimize teslim olalım insallh.namazinada başlarsan ozaman gör huzuru.rabbim daim etsin insallh
+1 oy
(3,139 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Çok güzel ama makyaj yapma olur mu :)

Hemen namaza başla belki de kilmiyorsan kiliyorsan bu cümlemi mazur gör :):) Teheccüd kremini tavsiye ederim manevi makyaj mümin kadın zaten güzeldir o sıbgatAllâh / Allâhın boyasiyla boyanmıştır ve Allâh tan daha güzel kim boyayabilir kiii. Bizim kendimizi boyamamız Allâh ile muhalefet etmek olur. Rabbim senin boyanı beğenmiyorum demek gibi muhafazanAllâh. Diyorlar yâ hani eşlerinize yapabilirsiniz diye yâhû evde dahi boyanmaya lüzum yok günde beş kere belki daha fazla abdest alarak zaten yüzümüz nûrlanıyor. Hatta ahirette bu abdest azalarımızdaki nûrdan tanınacağız.

MaşaAllâh lâ havle velâ kuvvete illâ billâh rabbim utandırmasın örtünü gögüslerinin üzerine sarkıt omuzların kapansın:) rabbim muvaffak eylesin çok sevindim. Rabbim arkadaşına cennet-i âlâ cennet-i Firdevs nasib etsin. Ruhuna hediye et 313 Ayetel Kürsi okumuştum bugün nasib arkadaşınınmış :)

0 oy
(2,698 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ayy çok güzel olmuşsun Rabbim daim etsin inşallah bi ara bende kapanmıştım ama yapamadım biliyorum çok günah geri açılmak Rabbim sana nasip etmiş ne güzel bir duygu buda benim eski kapalı halim 

(499 puan) tarafından
Aminn aminn çok teşekkür ederim ❤️
(2,698 puan) tarafından
Bak eskiden bende kapalıydım :/
(499 puan) tarafından
Yaa cokda yakismis neden acildin ki
Benim esimde kapanmami kabullenemiyor:(
(2,698 puan) tarafından
Açıldım ne bilim işde çok üzüldüm ama biliyorum günah da oldu zaten inşallah tekrar nasip olur
(499 puan) tarafından
İnsallah canim benim❤️
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş çok yakışmiş hayırlı olsun canım ama beni yanlış anlama ne olur niyetim kötülemek değil şu boya olmasaydı daha da güzel olurdun 
(499 puan) tarafından
Evet cok haklisin ama birden olmuyor yavas yavas❤️
(3,139 puan) tarafından
İslâmiyetin bir seçtin mi yavaş yavaş diye bir şey yok samuray kılıcı misâli tek hamlede kesip aticaksın sen deki yanlışı ❤️
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Yakışmış kuzum Rabbim daim etsin örtünun kimseye yakışmadığını görmedim ben inşallah daim olur da geri acilmazsn nefsini şeytan zorlayacak bir süre sonra geri acil diye beğenmeyeceksn kendini çoğu kez keşke kapanmasaydima duseceksn bir müddet sonra hepsi geçecek ❤️
(499 puan) tarafından
Evet insallah canım eşim biraz tuhaf karsiliyor onun disinda iyiyim
(1,118 puan) tarafından
Bende de başlarda öyle olmuştu şeytan dürttü dürttü baktı devamdayım tamam alamadı sonra gittti :D
0 oy
(370 puan) tarafından
Maşallah canım çok yakışmış.esinin tepkisi nasıl oldu?
(499 puan) tarafından
Esim cok tuhaf karsiladi galiba kapanmami istemiyordu:(
(370 puan) tarafından
Gözü alışır bir zamandan sonra ne.derse dinleme şeytana uyma:)
(499 puan) tarafından
İnşallah zaten acilmak gibi bir dusuncem yok boyle mutluyum
(370 puan) tarafından
Allah daim etsin canım
(499 puan) tarafından
Amin canim teşekkür ederim
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Allah daim etsin
(499 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim ❤️
0 oy
(16,116 puan) tarafından
Kapalı halin nasıldı bilmiyorum ama çok çok yakışmış 
(499 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(27,415 puan) tarafından

masAllah sevindim senin adına küçük bir tavsiye tesettürü çok güzel araştır ve öyle devam et başında nasıl başlarsan öyle gider çünkü <3

(499 puan) tarafından
Tavsiyen icin cok teşekkür ederim canim ❤️
(27,415 puan) tarafından
Rica ederim:)
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Çok yakismis canim. Rabbim daim etsin. En yakın arkadaşının da mekani cennet olsun inşallah.
(499 puan) tarafından
Amin amin canim elden birsey gelmiyor:(
0 oy
(287 puan) tarafından
Maşallah gerçekten çok yakışmış Rabbim daim etsin 
(499 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(334 puan) tarafından
Tü tü Maşşallah Allah daim etsin çok güzel olmuşsunn 
(499 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(3,290 puan) tarafından
Tesettür setr den gelir gizlemek örtmek anlamındadır. Rabbim hakkıyla yaşamanı nasip etsin güzel bi araştırma yaparak başla nefsini değil Rabbimin istediği şekilde olsun inşallah. Rabbim muvaffak eylesin bu yolunda 
(499 puan) tarafından
Evet haklisin ❤️
0 oy
tarafından
Yaaa çok yakışmış bende namaz kılıyorum ama kapanamiuorum ❤️
(499 puan) tarafından
İnsallah sanada nasip olur❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 344 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy