0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından

Doğum sonrası hemoroid memeleri oldu dışarıda. ne ilerledi ne geriledi. Öyle duruyor. 3 yıl geçti üstünden ama ağrı yapmıyor. yediğime içtiğime dikkat ediyorum ama kadın genel cerrah bulsam gideceğim. Erkeklere oramı açmak istemiyorum. Aynı durumda olan var mı ne yaptınız? kötü bir görüntü valla :(

1 cevap

0 oy
(1,518 puan) tarafından
Aynı durumdayım bende de öyle duruyor ve açıkçası korkuyorum doktora gitmeyi ve şuan hamileyim büyük ihtimalle daha da kötü olacak da bakalım neler olacak yaşayıpp görücez
(15 puan) tarafından
ayyy valla aynıyız. aynıyız. erkek doktor değil de kadın olsa yine giderim. ben şimdilerde araştıryorum olmadı ankaraya gdip kadın doktora göstereceğim. sana da yazarım bir şey öğrenirsem
(1,518 puan) tarafından
Kadın dogum birşey yapmıyor ki cerahiye gitmen lazım

Geçen afedersin kabız oldumm ay perişan oldum 2 gün oturamadım birde hamilelik de tetikliyor bakalım ne yapacak bilmiyorum
(15 puan) tarafından
yok kadın genel cerrah doktor olsa gideceğim dedim. genel cerrahlar hep erkek bizim burda. Oramı açmaktan çok utanıyorum :(
(1,518 puan) tarafından
Evet haklısın gerçekten kadın cerrah bulmak çok zor ya Allah'ım yardımcımız olsun inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
0 oy
34 cevap 466 göst.
0 oy
25 cevap 331 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde iyidiler1 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu

381,010 soru

11,406,690 cevap

34,944 kullanıcı

...