0 oy
465 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (19 puan) tarafından
Ben önceden çiçek seviyordum. ☺️ Şimdiyse mutfak eşyası alınca mutlu oluyorum. ☺️ Renkli kupalar, fincanlar, çaydanlık setleri. Rengarenk! ☺️

34 Cevaplar

0 oy
(930 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

3 aylık Bi nişanlılık dönemi geçirdim her gelmesine bir gül yada yapma çiçek getirirdi ben çalıştığım için anneme bırakırdı artık yeter getirme derdik yazık paraya derdik her kezin ilgisini çekmişti ve evlendik 11 senedir görmedim :Dşimdi kim suçlu bilmiyorum 

-Reklam-
+2 oy
tarafından

Önceden gümüş altın şimdi ise bakliyat:D

(19 puan) tarafından
Yaaa bak bu çok iyiydi. :))
tarafından
En iyi cevap sec sende hahahaha
+1 oy
tarafından

Evlenmeden önce eşimden markete girince bir çikolata bile istemeye utanıyordum. Şimdi bana ev al diye başının etini yiyorum :Ddd

tarafından
Ağzımı şapırdatıyorum ahahahah :D
tarafından
Hahahaha ne yapak köprüyü geçene kadar AHAHAHAH
tarafından
Kız ne güldüm akşam akşam :Ddd
tarafından
Hahahaha bende bende ❤️
(129 puan) tarafından
Ben hala utanıyorum 3 yıl olacak nerdeyse hiçbişey istemek istemiyorummm
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Çiçeği hala seviyorum nedense:) 
(19 puan) tarafından
O arada, beklenmedik zamanda hep lazım da... :))
0 oy
tarafından

Çiçek oldum olası sevmezdim hiç aldirmadim. Kitap severim ben bu hiç değişmedi. Birde boncuk cincik sevemeye başladım sonradan :D

(19 puan) tarafından
Evlenince boncuk cıncık sarıyor insanı. ☺️
tarafından
Valla aynen ya :D
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Hediye istenir mi ? :) bilemedim ben istemem. Özel günlerde birbirimize alırız ama istek üstüne değil.
(3,099 puan) tarafından
Ben gelmisim ucuna artik yakinda bir suru kendi isleri varken heran dogum yapcagimi bile bile gitti ta anasinin orekesine kaynim bile dedi daha 16 yasinda abi sen uzaklasma yengem rahatsizlanir falan ablam dunyanin seyini yazdi yok ben ev alacam edecem isinden onemli degilmis o is bitti nerde ev daha evine erzak almaz bide ev alcakmis ay patladim kusura bakma:D
(1,580 puan) tarafından
Ay yok önemli değil de 16 yaşında olan kim onu anlayamadım.
(3,099 puan) tarafından
Kaynim canım demek istedigim o bile esimden anlayisli yani esim hamile diye dusunmez kaynim dusunur
(1,580 puan) tarafından
Ha anladım. Haklısınız doğru valla. İşte düşüncelilik ayrı bir şey herkeste yok ne yazıkki. Umarım bundan sonra size karşı daha ince olur.
(3,099 puan) tarafından
Zannetmiyorum valla kuzum
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce hiç almadı şimdide aynı odun adam 
(19 puan) tarafından
Sen hatırlatan yine mi almaz. ☺️
tarafından
Yok be almaz bende alıştım artik hiç beklemem sadece iki yıl önce akraba nişanı vardı eltimler takip manyağı aaa senin hiç yok dedi bende sevmem zaten taki bende esime anlattım oda kalk dışarı gidiyoruz dedi bi baktım kuyumcuya gittik bana bi tane bilezik aldı o kadar
(19 puan) tarafından
Bazı adamlar değişmiyor. ☺️ Canın sağolsun. ☺️
tarafından
Aynn öyle canım
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Onceden cicek bocek isterdim simdi direk para :D

(19 puan) tarafından
Yaaa. ☺️ Sen kendine hediye alıyorsun o zaman. :)
(2,556 puan) tarafından
Evet daha cok mutlu oluyorum :)
0 oy
(800 puan) tarafından
Değişmedi eve alinan ortakdir bana değil bizedir tabi hala çiçek ve özel hediyeler alir☺️
(19 puan) tarafından
Allah, daim etsin. ☺️Sevgiyi, saygıyı, heyecanı her daim korumak lazım. ☺️
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Yoo bir maydanoz bile alsa bile iyi:D

(19 puan) tarafından
Helal olsun. Ufak şeylerle mutlu olan kadınlara. ☺️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla görücü usulüydu 3 ay tek nişanlı olduk o zaman da bişey istemezdim ama bir çiçek bile alınca çok mutlu olurdum :) şimdi çiçeğe boşa para verme başka şeyler al derim mutfak eşyası parfüm falan favori yani 
(19 puan) tarafından
Klasik hatun türü. ☺️ Genelimiz böyle mi olduk evlenince naptık? :)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben çiçeği evlenmeden önce de sevmezdim simdi de sevmem vazoya koyarım bir süre sonra çürür atarım sonra gönül koyar çiçeğini naptın attım diyince kurutsam dökülür eder pislik olur ☺️ bende sen gibi mutfak eşyasına bayılırım hele ki bardak kupa resmen aşığım ❤️ bir süredir kahvaltı seti istiyordum geçen gün ben uyurken alıp gelmiş bak sana ne aldım diye uyandırdı görünce ben mest ne değişik kadınsın başkalarınin karıları çiçek böcekle mutlu olur benim karım tabak çanakla dedi ☺️
(19 puan) tarafından
Kendimi gördüm. ☺️ Bende öyleyim ya. ☺️
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Değişmedi ya hep istediğim beğendiğim şeyleri alır ☺️
(19 puan) tarafından
Ne güzel. ☺️
0 oy
tarafından

Ben pahali hediyeler asla sevmiyorum bana yiyecek hediye alsin hep yiyim ben agzim bos durmasin :D

0 oy
(1,066 puan) tarafından
Hediye istemem yüzüme gülsün huzurum olsun iki güzel laf yeter 
(19 puan) tarafından
Helal olsun. ☺️
(1,066 puan) tarafından
Bana helal de bunların yarısına bile sahip değilim şuan :)
0 oy
(353 puan) tarafından
Valla hediye istemiyorum :D kredi kartımı ödesin ben kendime alırım :D ara sıra da çiçek alırsa memnun oluyorum tabiki 
(19 puan) tarafından
Var mı öyle eş. ☺️
0 oy
(42 puan) tarafından
Evlenmeden önce herşey alırdı şimdi de öyle bna Bi dondurma getirsin ona bile mutlu oluyorum özel günlerde altın alır incecik bile olsa ev eşyasını Bi hediye gibi görmez evde olması gereken şey der ve alır 
(19 puan) tarafından
Maşallah. ☺️
(42 puan) tarafından
Evet çok cömert parası oldumu öyle gerçekten hakını yemek olmaz biraz sinirli ama o sinirlenince kahkaha atıyorum daha çok sinirleniyor sonra susuyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evet değişti artık hediyeleşmiyoruz :DD 
0 oy
(176 puan) tarafından

Evet çikolata isterdim şimdi altınnn  :devil:

0 oy
tarafından
Kız bana bir çikiletta bile alsa ben mutlu olurum ama sağolsun ne istersem alır 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 388 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.
0 oy
36 cevap 438 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu