+1 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Balkonda oturuyodum arabanın sesini duydum geldiğini anladım bi sevindim hemen otomatik kapıyı açtım <3:)

20 Cevaplar

+2 oy
(8,272 puan) tarafından
Eşimi değilde eşim evdeyken çocuklarla ilgilenmesini özlüyorum ☺️ ve çok şükür gelmesine 10 dk kaldı, ☺️
(1,062 puan) tarafından
Aynen bende :d
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Özlüyorum tabi ya o gelince evin havası değişiyor ☺️❤️
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Haaa iste ben ama özleme nedenim kızla ilgilenmesi ve bu akşam mesaide burnumda tütüyor şuan
0 oy
(933 puan) tarafından

Ay valla özlüyorum evde çok durunca da artık gitsene diye kovuyom:D

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Eşimi ozleyecek zamanım olmuyo :))) iyice kanka moduna geçtik ha bunu fark ettim :)
0 oy
(1,638 puan) tarafından

Tek değilsin KOCAMDA KOCAM KOCAMDA KOCAM 

0 oy
(2,699 puan) tarafından

Yooo öyle bir heyecan yok içimde zaten 11de gidiyor gece 12 yada 1 de geliyor ben çoğunlukla uyumam ama uykum olmadığı için yoksa onun anahtarı var giriyor 

0 oy
(2,832 puan) tarafından

Yok ya ne özlemesi işi gitmesini dört gözle bekliyorum :angel:evliligimizin ilk iki yılı çok güzeldi heyecan özlem filan ama bebek doğduktan sonra her şey değişti maalesef hep kavga tartışma..

0 oy
(746 puan) tarafından
Eşi haftada bir gün eve gelen ben hüzünle posttan cıktı
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Bnde çok özlüyorum:))☺️☺️
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Biz de pencerede bekliyoruz çocuklarla birazdan gelecek inşallah canım kocam ♥️
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Yeni evlisin galiba 
(4,983 puan) tarafından
Umarım
tarafından
Niye böyle birbirini seven özleyen çift görünce sasiriliyor anlamiyorum. Asıl tam tersine şaşırmak gerekirken. Yeni evli olanlara iki yıldan sonra gör diyolar altı yıldır evliyim demişsin bu seferde on yıldan sonra gör demişler şaka gibi :D
Etrafımda çok tanıdığım var yaşlı başlı insanlar hala birbirine aşık olan şaşılacak bişey değil insanlar kendisi mutsuz diye herkesi öyle sanıyor sözüm meclisten dışarı. :D
(1,214 puan) tarafından
Sebebini biliyorum da neyse :)
(9,583 puan) tarafından
Öyle de şaşırıyor böyle de cümlende hata var :)) şahsen 10 yıla gerek yok biz 4 yıllığız öldük bittik yani. Bu kişiden kişiye değişir. 6 yıldır böyleyse değişmez daha.
(4,983 puan) tarafından
Tek çocuk sebebini bende merak ettim açıklar işin sana zahmet
Cilekreceli ya herkes kendine göre yorum yapar yaşantısı hayatı na göre ya Allah aşkına yorumunu git ayrı yap yani surda insanın canını sıkmayın bee
0 oy
(142 puan) tarafından

özlemez olur muyumm bende senin gibiyim :)

0 oy
(5 puan) tarafından
Ben napiyimmmmmmmmm 

Gidiyor 2 gün yok şimdi 20 gün yok :(
0 oy
tarafından

Bende çok özlerim yüzüne bakarım doya doya gozlerine bakarım <3

0 oy
(3,097 puan) tarafından

Bende özlüyorum ama geliyor biraz sonra bilgisayar oynuyor sinirim bozuluyor :( 

0 oy
(583 puan) tarafından
Daha 4saati var niye ozlemimi deprestiriyon kız kocamda kocam herifim çok özledim ya
0 oy
(31 puan) tarafından
Bn özlüyorum ahaha bazen resimlere bile bakarm 
0 oy
(646 puan) tarafından
İçimden özledim dmeek gelmiyor özlüyorum ama çocuktan sonra hep kavga gürültü tartışma hayattan bikmisim Allah affetsin 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 461 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 529 göst.
24 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevgim04 (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 948 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

379,739 soru

11,367,780 cevap

34,849 kullanıcı

...