0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından
Kızlar merhaba napmam gerektiğini bilemedigim için sizden akıl almak istedim kızım 27 aylık tuvalet eğitimine tam baslamasakta ben uzun zmandir sürekli lazimliga getirip götürüyorum ama şükür son 4 gündür kızım asla bez istemiyor ve tuvaleti gelince kendi başına oturup yapıyor müzikli olanlardan aldm ve ilgisini çektiği için hiç zorlanmadk gündüz asla bez takmiyrm artık ama gece nasıl yapacağımı bilmyrm sizler nasıl bı yol izlednz acaba

4 Cevaplar

0 oy
(4,935 puan) tarafından
Gecede takma yataga alez ser. Bir iki kaçırıyorlar ama ıslak kalkmak onların hosuna gitmiyor sonra zamanla alisiyorlar
(94 puan) tarafından
Gece kaldrmam lazimmi acaba bazı yerlerde 1 saatte bir kaldırın yaziyor ama bu seferde uykusu çok boluncek ondn sizlere sormak istedim
-Reklam-
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Gece de takma. Uyumadan önce götür ve gece de bir kez götür. Bak bakalım yetiyor mu. Yetmiyorsa bir kaç kez daha goturursun. Zamanla alisiyolar kendileri rahatsız olup söylemeye başlıyorlar. Sıvı geçirmez Alez şer üzerine alt değiştirme örgütlerinden şer 2 tane yan yana. Onu üzerine çarşaf. Yatağa bişey olmaz öyle 
(15,041 puan) tarafından
Deneyerek öğreneceksin. Benim oğlumun gecede 4 kez yatağını islattigini bilirim. Genelde 2 kez diyorlar. O da uyuduktan 1-1.5 saat sonra ve sabah 5 6 gibi götürmek iyi oluyormuş. Sen çocuğunu deneyerek takip ederek çizeceksin. Bazı çocuk kuru kalkar. Bizim gece alt ıslatma 4.5 ay sürdü. Şükür geçti. Gece 3 4 kez götürurdum çoğu zaman
(94 puan) tarafından
Tamam ben ozman bu akşamdan itibaren bez takmiyaym bı bakaym kacirirsa artık yapacak bişi yok böyle böyle aliscaklar kakasını hc yapmadi ama çişini hep kendi gidip yapiyo müzik çalınca alkislamaya basliyrm hoşuna gidiyo kendi kabi cikartip bana veriyo sonra ellerini falan yıkıyoruz 4 gündür boyleyiz inşallah alışırım geceyede
(15,041 puan) tarafından
Maşallah çok iyi. Hızlı alışmış devamı gelir inşallah merak etme
(94 puan) tarafından
Şükür cnm alıştı birazda olsa iste 3 aydır sürekli göz önündeydi lazimligi oyun saniyodu üstüne oturmayı sürekli oturuyodu ama yapmiyodu bebeklerini koyuyodk falan smdi 4 gündür sadece geceleri bez takıyorum baklm bugün takmicam hakkımızda hayırlısı :)
(15,041 puan) tarafından
Gazan mübarek olsun ☺️
0 oy
(16 puan) tarafından
Akşamlarida  bez takma geceleride  tuvalete götür    saat 2 bucuk gibi alarm kurup götürüyordum  artık  kendisi kalkıp  kaka diyo götürüyorum tuvalete  ama kış oldu her akşam çiş yapıyor  yazın  yapmıyordu  heralde soğuk  diye  uşeniyorlar   kalkmaya normalde geceleri kalkar cişi  geldiğinde  bu aralar altına  yapiyo tuvalete kaldırdığım  halde
(94 puan) tarafından
Şükür evin içi sıcak bizim lojmandayiz lazimligi 2 yere koyuyorum sabah kalkınca direk oraya yapıyor akşamdan getiriyorum odaya geceleri kaldırmayı hc denemdim baklm bugün gece alarm kurup ilk adımı aticam inşallah çok sağolsun yorumunuz icin
(16 puan) tarafından
Rica ederim  valla bende kimseye sormadım  kendim düşündüm  bizim nasıl  tuvaletimiz  geliyo  geceleri kalkıyoruz  e bu çocuklarında  öyle alışmaları  lazım  tuvalete kalkmaları  lazım benimde ilk gebelgimdi  ben alaturka tuvaletine alıştırdım  ben tuvalete  gittiğimde  onuda götürüyordum  oda karşımda  yapıyordu  lazimliga alıştırmadım  bide  klozetin  üstüne  çocuklara göre  oturmalik  var gotune gore kış  oldu diye ben klozete  götürüyorum  bir kaç  hafta geceleri  alarm 2 buçuk   krup götürüyordum  taki  gece öğrenene  kadar artık  öğrendi  alarm kurmuyorum kendi kalkıyor alıştı ilk gece ağlasada  götür  ikinci günde  öyle  yapar yavaş  yavaş  alışır
(94 puan) tarafından
Klozete alistirmak istedim ama ayakları yere degmediginden ayağının altına merdiven koydum ama genede korktu smdilik baklm buna alissinda zmanla inşallah klozetedede alışır
(16 puan) tarafından
Kiz bizimde ayağı yetişmiyor  1 bucuk yaşındayken  bezi kestirdim öğrendi  şuan 2 yaşında klozete koyuyom tuvaletini yapıp  aşağı  iniyor  her cocuk  aynı  değilmiş  demekki bizim kiz aynı  tarzan gibi bir oraya bir buraya çıkıyor
0 oy
(2,998 puan) tarafından
Saat 5 gibi bi kere götür canım bir iki ondan sonra yatmadan tuvalate gitmeye alışır 
(94 puan) tarafından
Yatmadan kendi yaptı zaten battaniyesini aldı uyudu ondn sonra baklm gece 2 gbı kaldrcam sonrasında sabah 5 gbı bı daha kladrcam cnm inşallah güzel bı yol izleriz bu sekilde
(2,998 puan) tarafından
Canım bi kere kaldırsan yeter

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yosi (1,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 429 göst.
0 oy