0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Çok kırıcı konuşuyor emziren bı anneyim hiç düşünmüyor

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bi karpuz yiyemedi diye mi üzdü seni zalimm adam kalkıp kendi keseydi karpuzunu

-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
B.ok yesin karpuz yerine terbiyesiz
(1,556 puan) tarafından
İstiyor ki bekarlik zamanındaki gibi gezsin tozsun ben karışmıyim
(788 puan) tarafından
Canım benim öyle yaptığında aç kapıyı hadi git arkadaşların sana karılık yapsın de öyle bir dünya yok ama bekarlık zamanındaki gibi yaşamak istiyorsa ömür boyu bekar kalacaktı öyle elin kızını alıp ta rezil etmeyecekti beyefendi
(1,556 puan) tarafından
Dedim öyle bı gün gelmem iki gün gelmem üçüncü gün eve gel die yalvarirsin dedi benim kalcak çok yerim var dio
(788 puan) tarafından
Ya ukala terbiyesiz adam ya sen kim k.opeksin de yalvaracam deseydin nefret ederim kendini bir halt zanneden adamlardan
(1,556 puan) tarafından
Benle tanıştıktan sonra adam oldu işi parası bereketlendi hayatı yoluna girdi işte böyle teşekkür edio sagolsun
0 oy
(3,836 puan) tarafından
erkekler düşünmüyor genelde. kafanı dağıtmaya calis 
(1,556 puan) tarafından
10 aylık olucak test yaptırdık ama doktor detaylı kan testi ve idrar testide istedi
(3,836 puan) tarafından
deri testi yapildi mi peki canım? bizde de alerji sorunu vardı. Cok şükür geçti. inşallah senin evladın da geçer
(1,556 puan) tarafından
Bizim deri testi yapıldı inek sütüne kesin alerjisi var buğday,soya,yumurta,sığır eti,fıstık alerjiside sınırdaymis o yüzden detaylı kan testide istedi
(3,836 puan) tarafından
anladım canım. bazen degerler düşük olunca süt ve yumurta gibi alerjilerin yas büyüdükçe geçme durumu oluyormuş. kuruyemis ve balık daha sıkıntı diye biliyorum. inşallah iyi olur evladin. esine bakma eşler hiiiiç birseyden anlamıyorlar. kendini düşünmeyi dene oyle oyle alışıyor insan
(1,556 puan) tarafından
İşte diyet yapıyorum dikkat ediyorum yarın kan testi sonuçlarına bakicak doktor ne dicek Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin çok zor gerçekten bıde böyle kalp kıran bı koca cabasi
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ya böyle kendini adam zanneden şahısları gördükçe şükür diyorum ben geç evlendim maddi manevi ailelerden destek olan olmadı üstüne düğün öncesi bi pislik tarafından dolandırıldık kredi ödedik hiç almadığımız paraların ama ne eşim ne ben birbirimizi hiç kırmadık allah yolumuzu açtı ikimizde çalışıyoruz ben yeni işten ayrıldım doğum izni diye adam gece çalıştı 11 re kadar uyudu ve annemle konserve yapıyorduk domates kalktı bize yardım etti birinizin ayağı ağrıyo biriniz hamile günah dedi yazık 4 saatlik uykuyla işe gitti ALLAH her şeyin hayırlısını versin ama malesef bazı erkekler erkekliği kadını köle görerek oluyor sanıyorlar 
(1,556 puan) tarafından
Benimki asla uykusundan fedakarlık edemez bı çocuğun doktor randevusu için kalkiyo onuda diyip duruyo bı çocuk için kalkarım die yok bide kalkmasaydin
(1,021 puan) tarafından
Yok birde kalkmasaymış eşim uykuyu çok sever normalde ama gece yanımdaysa of desem uyanır 5 sene bitecek ama ben yemek yapar sofrayı kurar onu beklerdim yemekten sonra sofrayı toplar kahvemi yapar sonra derdi aşkım ben 1 saat uyusam sonra nereye istersen gidelim o zaman gündüz işindeydi 6 da kalkıyodu akşam 5 te 6 da gelirdi
(1,556 puan) tarafından
Benimki bı bardak su istesem zehir eder suyu kırk tane laf söyleyip getirir
(1,021 puan) tarafından
Biraz sal sende canım her dediğini yapma mesela çocuk durmadı yemek yok bu gün çaymı istedi mutfak orda
(1,556 puan) tarafından
Baksana bı karpuz koymadık demedigini birakmadi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 386 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 625 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 372 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu