0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından

Çocuklarına şiddet uyguluyorlar kız annemlerden kendi evlerine gitmek istemiyor artık bu kız napacak Yarabbi daha yeni 4 yaşına girdi 

Abim annemlere geldi kızı eve gelmiycem burda kalacam sen git dedi oda giderken yiğenim kapıyı kapatıyordu oda 2_3 tokat atmış ablam çekmiş kızı kenara sonra gitti annemlerde yiğenim
Abime abi yengeme yenge demek istemiyorum vallaha kızı çok korkutmuşlar napacağız 

19 Cevaplar

0 oy
(10,878 puan) tarafından
Annen baban konusacak bacım başka çare yok.olur mu boyle
(215 puan) tarafından
Konuşmuyorlar mı sanıyorsunuz anlamıyorlar ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Umarım başka çocukları yoktur manyak mi bunlar nefret ediyorum şu masumlara eziyet edenlerden 
(215 puan) tarafından
Hayır yok başka çocukları
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Ben olsam şikayet ederim onları geçen ki post gibi oldu bu postta istismar olayı vardı buda bir istismar işde çocuğa şiddet kör olasıcalar 

0 oy
(933 puan) tarafından
4 yasind akı kızı nasıl döverler o denli, benim oğlumda benden babasından aslaa ayrılmıyor. Babası kızmaz bile ben kızarım arada totosuna  acıtmadan yapistiyorum . Yani yazık gerçekten bence onları korkut bidaha görürsem sizi şikayet ederim de
(215 puan) tarafından
Vurduğunu görmedim görseydim görürdü gününü pislik
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ailen aile ve sosyal politikalar bakanliginí arayip oğlum ve gelinim torunuma şiddet uyguluyor diye şikayetde bulunacaklar çocuk koruma altına alınacak 
(215 puan) tarafından
Aslında en iyisi böyle olur ama ben burda yaşamıyorum başka şehirdeyim bende annemlere misafirliğe geldim
(1,783 puan) tarafından
Başka türlü olmaz onlar anlamaz çocuğun alınması lazım
(215 puan) tarafından
Alınması lazım evet insanın elinden bişey gelmeyince çok zor
(1,783 puan) tarafından
Üzülüyorum gerçekten böyle çocuklara Allah korusun yardımcınız olsun çok zor
0 oy
(949 puan) tarafından
Sosyal hizmetleri arayın net. G.t korkusu herşeye bedel. Belki elleri kalkmaz. Küçücük çocuğa. Boyle insanlar anne baba olmasn kusura bakma ama
(215 puan) tarafından
Olmasın valla o kadar evlat hasretiyle yanıp kavrulan insanlar var rabbim onlara nasip etsin inşallah onlarında 3_4 sene çocukları olmadı o kadar istiyorlardı ki sonunda rabbim nasip etti onu da kıymetini bilmiyorlar
(949 puan) tarafından
Yazık ya biz biraz bağırınca vicdan azabı duyuyoruz bunlar nasıl kafalarını yastığa koyuyor anlamıyorum Allah vicdan merhamet versin
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Abinde mi vuruyor hem anne hem baba mı vuruyor 
(215 puan) tarafından
Evet malesef
(2,701 puan) tarafından
Annen baban bişey yapmıyor sa sen yap git konuş eğer olmaz sa şikayet et yazık günah oda senin yiyenin
(215 puan) tarafından
Çok üzülüyorum
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Çocuklarına demissn kaç çocuğu var bunların gerekirse vermeyin çocuğu annen baban bu duruma el atsın yazık günah yahu
(215 puan) tarafından
Çocuğuna işte canım bir tane var Allah'tan
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Uzmandan destek alacaklae kendileri sıkıntı bu şekilde devam ederlerse evlatları da böyle olacak. Sevgiyle büyüyen çocuk sevgi, dayakla büyüyen çocuk dayak meyilli olur maalesef 
(215 puan) tarafından
Çocuk birşey yaptığında annem bana kızacak diyor hiç birşeyi rahat yapamıyor en basitinden su içerken üstüne su döküldü biraz diyor ki annem bana kızacak
0 oy
(655 puan) tarafından
Ya yazık, okurken çok kötü oldum gerçekten bide kız çocuğu. Bazıları anne baba lik fasfini tasiyamiyor. Bence o çocuğu onlara bırakmayın.  Büyüyünce hepsi onda travma olur. Psikolojisi bozulur ya evden kaçar yada kendince bişey yapar. Hiç bir çocuk böyle bir hayatı haketmiyor. Sahip çıkın o yavrucaga . Daha kötüsü olmadan 
(215 puan) tarafından
Nasıl sahip çıkacağım çok istiyorum ama nasıl olacak ben bakayım desem vermezler aile ve sosyal politikasına şikayet etmek istiyorum aslında ama bir yanımda sen birşeyler yap diyor
(655 puan) tarafından
Yani aile sosyal politikalar muhtemelen çocuğu alır Bu sefer sizden uzaklaşır küçücük yaşta anne baba yok yabancı yerlerde belki de Rabbim gönlüne bu merhameti verdiyse çocuğa o eli senin uzatmanı istiyordur.
(215 puan) tarafından
Yemin ederim bana hala gitme gidersen benide götür evine diyor keşke götürebilsem
0 oy
(1,460 puan) tarafından

İçim cız etti nasıl ya :angry: inanki sosyal hizmetleri arar şikayet ederim gelir ellerinden aldirrim tehdit ederim 

(215 puan) tarafından
Valla vurduğunu ben görmedim görseydim görürdü gününü şe..ref..siz...ler
0 oy
(1,214 puan) tarafından

Nasil kiyip vuruyolar ben ogluma bagirdigimda bile zoruma gidiyo hemen pisman oluyorum :(

(215 puan) tarafından
İnsan olsalar vicdanları sızlar zaten
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Şikayet edin dayak yemesinden iyidir bence 
(215 puan) tarafından
Evet öyle ama küçücük yaşta annesiz babasız büyüyecek var oldukları halde Allah onları bildiği gibi yapsın
(3,470 puan) tarafından
Allah gerçekten bildiği gibi yapsın bi parça cocuk rabbim merhamet versin ikisinede
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Şikayet edersrniz uyarı alırlar en azından çekinirler kontrol altında olur.  öbür türlü sende hakka giriyorsun,bilipte engellemediğin için
(215 puan) tarafından
Bence uyarı almazlar çocuğu alırlar canım
(1,205 puan) tarafından
Bulunduğum yerde iki yada 3 uyarıda sosyal hizmetler alıyor. Bi üveyanne vakasında dövdüğü için şikâyette bulunuldu uyarı aldı çocuk hâlâ baba ve üvey anneyle
0 oy
(3,283 puan) tarafından
Kol kırılır yen içinde kalır demeyip şikayet edeceksiniz 
(215 puan) tarafından
Bilmiyorum valla canım çok kararsızım
(3,283 puan) tarafından
İlk seferde çocuk alınmaz bildiğim kadarıyla uyarı alırlar gözleri korkar belki Allâh böylelerine aratacak o yavruyu da vardır Rabbimin bir bildiği
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Annen ile baban konuşsun gerekirse akrabalara kadar duyur baktın şiddete devam ediyorlar korkutmak amaçlı sosyal hizmetleri ararım de belki dururlar 
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Ilk çocugumu kaybettim o kadar üzüldüm ki aylarca kendime gelemedim 1 kere mezarina gittim bir daha cesaret edemedim , sonra Rabbim 1 evlat verdi gozumun nuru oldu 3 yasina geldi suan ona bir sinirlensem kızsam kendime okadar kiziyorum ki sonradan oyle pisman oluyorum ki kaybettigim bebegim geliyor aklima kimisi bulamaz o kadar ister ki kimise de ah böyle masuma gunahsiz yavruya kalkar eli , vermesin annenler yahut tehdit etsinler bu cocuga birdaha bu sekil yaparsaniz direk polisi kendimiz arariz diye Ne deyimm yaa Allahh vicdan merhamet versin 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Şikayet edeceksiniz, yedi yabancının çocuğuna bile kıyamazken kendi yeğeninize kıymayın. İleride o çocuk sizi de suçlayacak unutmayın..
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ay Allah belasini versin ya kucuck cocuga tokat atmak hangi kitapta yaziyor elleri kirilsin mal abinde yengende pislikler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde Seherkzll (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 713 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 607 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 462 göst.