0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (141 puan) tarafından
Dün gece rüyamda iki kez tacize uğrayacağım sırada aklıma gelen bütün dualarımı okuyup allahım sen iffettimi koru siye dua ediyodum be o sırada her iki defada da görünmez oldum allah tarafından bu sırada eşimi aratıp gelmesini istedim ve eşim gelene kadar da görünmezdim eşim bi motosikletle geldi ve beni aldı arkasına bindim ve biri silah sıktı sortımdan dört kurşun yedim normal kurşunda değildi yaramıda görüyorum sırtımda olmasına rağmen ve eve getiryo beni o halde evimde de görümcelerim kaynanam filan bi kalabalık var o kalabalıkta kaynanamlara vurulduğumu söylüyorum ve kaynanamda sırtımdaki kurşunları eliyle çıkarıp bişi olmaz diyo ve kanamam filanda yok kurşunlarda normal kurşun gibi değil bozuk 1 liradan daha büyük ve kalınlığı bir parmak kadar şeklinde daire onlarda sırtıma yapıştırılmış gibi sırtımda duruyoşar sırtımdan normal bişi alınırcasına  kaldırıyo kurşunları kaynanam vurulurken hafif acı hissediyorum başka da bişi hissetmedim  sizce psikolojik mi işaret mi bu rüya ne anlama geliyor 10 haftalık hamileyim

3 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Kan görseydin rüya bozulmuş oluyor derler ama görmemişsin galiba hamilelikte kötü rüyalar görülür ben hep bu tarzda görüyordum
(141 puan) tarafından
Açıkçası kanda gördüm sadece kurşun yerlerinde ama azdı yani kurşun çıkarıldığında yeri koca delik ve kanlıydı
(1,253 puan) tarafından
Hayra yoralım biz canım ama çok düşünme dediğim gibi hamilelikte böyle rüyalar görebilirsin yatmadan önce bi ayet'el kürsi oku her zaman o zaman rahat uyursun
(141 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım yorumlayıp tavsiye verdiğin için sağol
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Bir oğlun olacak hayirlisiyla
(141 puan) tarafından
Ne alaka peki açıklayabilirseniz sevinirim iki oğlum var da bu da kız olsun diye umut ediyorum
(137 puan) tarafından
Cnm rüya tabirine  göre silah ve kurşun erkek çocuk bicakta buna dahil
(141 puan) tarafından
Herkes erkek diyo zaten psikolojik olarak kabullenemiyorum kız olur inşallah diye ama en hayırlısını allah biliyor da ona göre veriyor kısmet teşekkür ediyorum yorumlsdığın için
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Kuşum silah kurşun hz yusuf un yorumuna göre haber demek. Sırtından vurulmussun. Arkandan konuşan birinden haber alabilirsin. Kaynanan çıkarmış kurşunu ya o ortaya atacak yada teselli verecek sana tam bilemedim
(141 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah bakalım teşekkür ederim yorumun için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu