0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
Kızlar ben tam bir aydır hiç dışarı çıkmadım hava soğuktu falan filan derken dün eşim bana markete gidip bir şeyler almamı istedi içimde anlam veremediğim bir şeyler oldu dışarı lafını duyunca sinirlendim çıkmak istemedim daha doğrusu dışarı çıkmaktan korktum sizce ne yapmalıyım normal mi böyle olması 

5 Cevaplar

0 oy
(3,090 puan) tarafından
Depresyona mı giriyorsun acaba. Benim teyzem de bir ara ağır bi depresyon geçirmişti dışarı çıkmak insan görmek istemiyordu sürekli de perdeleri kapatırdı 
(348 puan) tarafından
Kurs alsan senin için çok iyi olur ben kursa gidemedim şuan zorlanıyorum
(2,069 puan) tarafından
Eşim ayarlayarak bakiniyoruz canım inşallah kısmetse
(348 puan) tarafından
Mümkünse size yakın bir yerde olsun daha rahat olur
(2,069 puan) tarafından
Evet o yüzden bakınıyoruz çevreden teşekkür ederim siz de canınızı sıkmayın ve dışarı çıkmaya çalışın psikolojiniz çok etkilenir zamanla geçecek hepsi
(348 puan) tarafından
Tşk ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bence psikolojik tir ben bir ara 2 ay boyunca dışarı çıkmadım perdeleri açmadım hiç bir şekilde insan yüzü görmek istemiyordum o zaman psikolojik olarak iyi değildim bu yüzden 
(348 puan) tarafından
Ne yapmalıyım peki
(1,185 puan) tarafından
Eşinizle mutlu musunuz
(348 puan) tarafından
Allah'a şükür aramız çok iyi ama o da saat 5 te işe gidiyor akşam 8 de eve geliyor yorgun oluyor en fazla iki üç saat yan yana kalıyoruz evde kalmakta problem yok ama dışarı çıkma lafı geçti mi kötü oluyorum
(1,185 puan) tarafından
O zaman bunu eşinizle paylaşmalisiniz o size psikolojik destek olsun  hafta sonu evdeyse beraber çıkın hava alın evde kalarak daha kötü olursun
(348 puan) tarafından
Söyledim diyor ki sen evde tek kaldığın için böyle oluyorsun gel gidelim dışarıya Parka gidelim açılırsn çıkamıyorum kapının eşiğine çıktığım gibi tekrar içeri gidiyorum
0 oy
(530 puan) tarafından
2 gün cikmasam gecm gündüzum karisiyor nasil  durdun canim insanin nefes alamya ihtiyaci var egerki bie kac gun ckmaszam cikmak bende isyemiyorum ve mutsuz oluyorum
(348 puan) tarafından
Var da tanımıyor bir de nerde oturuyorlar bilmiyorum ama çevirici var onunla çevirdiğin zaman sıkıntı olmuyor ben hastaneye giderken hep öyle yapardım
(530 puan) tarafından
Bilemdim ya eşinle beraber aksam bir ciksan acilirsn aslinda oylr uyor
(348 puan) tarafından
Bu akşam gelince bir deneyeyim zorla da olsa
(530 puan) tarafından
Evet canim bir ciksan gercekten açilirsin
(348 puan) tarafından
Tşk ederim yardımlarınız için
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Bende tam tersi iki çocukla aksama kadar evde bunalım kocam ne aman gelsede üstüne atıp bi markete gidip hava alsam bende dışarı çıkamama korkusu var ya cikamazsam ozman sinirleniyom:))) yardim al tabi iş ciddiyete gitmeden
(348 puan) tarafından
Bende nasıl oldu bilmiyorum ki iş güç derken akşam oluyordu öyle öyle bu hâle geldi
(5,234 puan) tarafından
Olmaz öyle çıkmalısın hastalık haline gelir
(348 puan) tarafından
Bende ilerlemesinden korkuyorum daha kötü olur sonra
(5,234 puan) tarafından
O yüzden çık cnm
(348 puan) tarafından
Tmm cnm saol
0 oy
(9,366 puan) tarafından
Canım normal değil. Depresyon olabilir ya da bir şey mi yaşadın. Dışarı çıkman lazım 
(348 puan) tarafından
Hiç bir şey yaşamadım hava burda çıkılmayacak kadar soğuktu yağmurlu falandı bide kızımla ilgileniyordum iş güç akşam olurdu dışarı işlerim de yoktu öyle gelişti
(9,366 puan) tarafından
Bebekten dolayı böyle olmuş olabilirsin. Giydir bebeğini sıkı. Sar sarmala onu da çıkart kendin de çık. Evde otur otur bu şekilde bunalıma girersin
(348 puan) tarafından
Zombi gibi olmuşum ya resmen evde üstümü değiştirmeye bile üşeniyorum ama haklısın inşallah düzelecem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 150 göst.
14 Eylül 2024 Aile kategorisinde Fatma1112 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 272 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 484 göst.
11 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu

396,470 soru

11,859,492 cevap

35,956 kullanıcı

...