0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Merhaba kızlar.Dünden beri çok sinirliyim paylaşmak istedim.Kuzenim 2.evliliğini yaptı birkaç yıl önce. Izmir'den geldiler buraya yemeğe çağırdım.Hem  bebeğim var hem hamileyim.Sabahın köründe uyandim çeşit çeşit yemekler mezeler yaptım.Önceki gün de temizlik fln yapmistim.Her şeyi dört dörtlük yapmak istedim.Çok yoruldum ama misafir bizim için çok önemlidir böyle gördük.Neyse geldiler evliliğiniz tekrar hayirli olsun bebeğiniz hayirli olsun dedim.Hep güleryüz gösterdim.Kadin gelir gelmez modunu düsürdü.Suratı beş karış.Ne yemek yedi ne çay içti ne kahve içti.Su bile içmedi evimde.Midem kötü dedi sürekli.Çocuğu bırak oynasinlar diyorum sinirli bir şekilde alip içeri gidiyordu.Biz yemek yerken o çocuğu uyutcm deyip 2 saat içeride durdu.Herkesi huzursuz etti ***** kadın.Çok sinir oldum halam da oğlu da utandılar bu davranislarindan.Halam tlfnda bir durum gösteriyordu.Baktim gelini paylasim yapmis.Bazı insanlar şanslı doğarlar.Sinir oluyorum her şeyi dört dörtlük yaşayanlara yazmiş.Hamile halimle bebeğimle bu kadar yorulmaya mi yanayım aptalca kıskançlığına mı?

13 Cevaplar

+1 oy
(4,492 puan) tarafından
Muhtemelen eşine kaynanasına yaptığı kapristen sende payını almışsın canım kafaya hiç takma terbiyesizlikten başka birşey değil
(442 puan) tarafından
Ne olursa olsun saygısızlık o kadar emek verdim su bile içmedi
(4,492 puan) tarafından
Öyle zaten olgunlaşmamış daha o
(442 puan) tarafından
Ya yaşi da küçük değil daha önce evlenmis,bosanmis 2 kızı var
(4,492 puan) tarafından
Canım yaşla alakası yok cahillik hanlık başka birşey
(442 puan) tarafından
Aynen haklısın bir cacık olmaz bu kadindan.Kocasi çocuklari boşuna almamiş velayetine
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Kuzenini en oyi sen tanırsın hep mi böyleydi yoksa depresyonda olabilir mi
(442 puan) tarafından
Çok huzursuz oldu halam.Hamile olduğumu halama yeni söyledim halam da oğlu da tebrik ettiler sevindiler .Ağzini bile açmadı kadin.Nasıl bir karakter ya hiç çekilmez
(8,936 puan) tarafından
İnşallah sadece depresyondadir böyle Bi insanla ömür geçmez çünkü kuzenine yazık
(442 puan) tarafından
Ya dedim uzaktan gelmisler 2.evliliği ilk kez gelmisler memlekete.Güzelce ağirlaym sinirimle kaldim.O kadini evime bile sokmam .Insan gibi davransaydi keşke yorgunluk fln umrumda olmazdı.Her geldiğinde de çagirirdim hiç sorun değil ama yaptiği saygisizlikti
(8,936 puan) tarafından
Terbiyesizlik derler buna bidaha muhatap olma bosver sen insanlığını yaptib
(442 puan) tarafından
Olmam asla
0 oy
(427 puan) tarafından

En nefret ettiğim misafir tipi . O kadar hazırla et emek ver karşılığında böyle bi tavır :angry:

(442 puan) tarafından
Sinir oldum işte.Hem sabah sabah hamile halimle uyanayim bir yandan bebeğimle ilgileneyim bir yandan hazirlik yapayim karşiliğina bak.
(427 puan) tarafından
Senin gadanı alsın boşver sen canını sıkma hamilesin bebiş etkilenmesin
(442 puan) tarafından
Ister istemez sinir oluyor insan o kadar hazirlik yap su bile içmesin
(427 puan) tarafından
Çok haklısın ama değmez sen canını sıkma
0 oy
(426 puan) tarafından
Sende bir daha çağırmazsın canım. Ayhh nefret ediyorum fesat insanlardan
(442 puan) tarafından
Çağirmam zaten kuzenim ve halamın hatiri için laf sokmadım.Onlar da çok huzursuz oldu
0 oy
(1,505 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Var onda bir bit yeniği belli 
(442 puan) tarafından
Elbet duyariz bir sekilde
(1,505 puan) tarafından
Normal değil aynen
0 oy
(250 puan) tarafından
Kadın fesat canım belliki birdaha evine çağırma acaba halan ve oğlu o kadının biseyini almadimi veya eksikmi bıraktı da öyle surat yapyo ne yani
(442 puan) tarafından
Bizim aile aşırı cömerttir canım genetik yani öyle bir sey imkansız
(250 puan) tarafından
O zaman kadın kiskanc biri uzak dur
(442 puan) tarafından
Evimdeyken yaptiği davranislarindan ve paylasimindan belli zaten.Iceri girer girmez bir sey oldu kadina
(250 puan) tarafından
En nefret ettiğim tip
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Ay O ne öyle be zorla getirilmiş gibi davranmış Koca kafalı
(442 puan) tarafından
Hiç sorma ya
0 oy
(2,902 puan) tarafından
Düpedüz kıskanmış , onlar için uğraştın diye sevineceği yerde kıskançlık yapmış koyduğu durumdan da belli 

Kendilerinin maddi durumu falan kötü mü ki acaba ondan mı 
(442 puan) tarafından
Orta halli bizim ev  ve konumu fln gösterisli .Ne olursa olsun ya insanlar senin için o kadar uğrasmis emek vermis bir saygi göster ya.Herkes şık bir evde oturmak zorunda değil insan ol yeter
(2,902 puan) tarafından
İşte herkes senin gibi değil malesef fesat insan denen de bir şey var sanki surat asinca evi yaşantısı değişecek
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Belki size gelmeden önce siniyliydi morali bozuktu o yüzden öyle davranmıştır 
(442 puan) tarafından
Hayir sordum ben bizim gelinle birlikte geldiler keyfi yerindeydi midesi fln da agrimiyordu dedi
0 oy
(13,136 puan) tarafından
Ay dötüm diyesim geldi yemezse yemesin halan için yapmışsın boşver seni tanımıyor sen de onu sende kuzen hatrı var onda eş o düşünsün bir daha da hiç bir zaman çağırma muhatap olma 
(442 puan) tarafından
Asla çağırmam e bebekten bebeğine hediye için kart almıstim istediğini alsın diye.Sinir oldum hak etmiyor dedim vermedim.
0 oy
(224 puan) tarafından
Seni mi kıskandıgını düşünüyorsun yani o durum sözüyle belki bir derdi vardı eşiyle tartıştı belki onun yerine sorsaydın bir sıkıntı mı oldu diye yiyen yer yemeyen yemez kimseyi zorla tutamayız hiç te takmazdım valla yer içer otururdum oda suratıyla otursun dursun napim yani 
(442 puan) tarafından
Defalarca sordum rica ettim midem kötü dedi surekli.Yalan çünkü bizim gelinle geldiler siteye gelene kadar iyiydi dedi .Eve gelir gelmez surati beş karis oldu gidene kadar da ayniydi.Herkesi huzursuz etti
0 oy
(557 puan) tarafından
Belki tartistilar esiyle fln yada duzenini fln kıskanmistir ictn ice bosver
(442 puan) tarafından
Bilmiyorum ilk defa böyle misafir gördüm
0 oy
(256 puan) tarafından
Bence kıskançlıktan böyle davranmış ben olsam uzak dururum artık 
(442 puan) tarafından
Zaten çok uzağız birbirimize.Memlekete ilk kez geldiler eşiyle.Kuzenim için halam için çağirmak istedim hem de tanismis oluruz dedim
(256 puan) tarafından
Anladım canım ama baya kıskançlık hareketler yapmış boş ver sen elinden geleni yapmışsın takmaya bile değmez
(442 puan) tarafından
Halama daha sonra sorarım ama neymis derdi bileyim içimde kalmasın

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,055 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
2 cevap 294 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy