0 oy
1,053 göst.
Diğer kategorisinde (1,013 puan) tarafından
Kızlar geçen gün eşimin tarafından akrabaları geldi 4 kişi daha dogru su yemege gelcez dediler hadi dedim kırılmasınlsr kabul ettm. Yemeğe çorba islim kebabı pilav cacık salata sulu yemek ve tatlı yaptım. Cayın yanına sadece kuruyemiş koydum çaydan sonrada meyve koydum anca bunları yapabıldım bebeğim daha 2 aylık ve hıc durmuyor kucak istiyor. Arkamdan demişler Kı eşimin Bı akrabasına bekar işi gbi kuruyemiş koydu önümüze demişler  buda geldı bana soyledi bnde kızdım gelmesinler bir daha dedim eşimde trio atıyor boyle dedim dye. o kadr sey yaptım Cayın yanına poca borek yapsam sankı yencek zaten yemek yaptm daha ne yani mısafr umduğunu değil bulduğunu yer bıde zaten ben yemege gelın demedim kendı kendılerni davet etrırdıler bıde boyle demişler. Eşim bu yuzden trıp atıyor gelmesinler dedim dye her zaman arardı bugun aramadı  ben aradım artık nabıyorsun dye şimdi ben haksız mıyım acaba ben uzatmadm eşim uzatıyor acaba boyle diyerek uzdum muonu? ama onların oyle yapmasıda benı uzdu sankı millete benı iş yapmaz bnı anlatmaları

46 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ben olsam o.misafirle bir daha muhattap olmam çok biliyorsa kendi seni evine cagirsin da kendi koysun pasta böreği hemde ne güzel yemek yapmışsın daha ne yiyecek ki öyle insana b*k boğaz derler 
(1,013 puan) tarafından
Dimi ama canım hadı sadece caya gelmış olsalarda kuyemıs koysam anlıcam ama yemek yedın nerene yicen onu
-Reklam-
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Misafir umduğunu değil bulduğunu yer bu lafı söyleyen de terbiye görmemis. Ne bekliyordu yani ne kadar ayıp evime bir daha asla almam ele insanı eşim de tavır trip yapıyorsa yapsın misafir gelir umduğunu değil yapılan hizmetin kadir kıymeti bekler karnini değil 
(1,013 puan) tarafından
Aynen canım tatlı dil güler yuz olduktan sonra hersey boş ama işte Kımseye yaranılmıyor 2 aylık bebekle yaptım bıde kımse dee yok tek başıma
0 oy
(406 puan) tarafından
Zıkkım yesinler 
(1,013 puan) tarafından
Agzına sağlık valla öyle deseydım de keşke de bu sefer de eşim küser :)
(406 puan) tarafından
Küserse küssün canım sen millete halil İbrahim sofrası kurmak zorunda değilsin heleki küçücük bebeğin varken edepsizler
0 oy
tarafından
Kesinlikle haksızlık yapmışlar hem gelip yiyip içicekler üstüne laf edecekler yok ya
(1,013 puan) tarafından
Haksızlık yaptılar ama gelmesinler deyince ben haksız gbı oldum canım eşim oyle dedm dye trıp atıyor
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kimseye yaranamazsın canım boşver değmez dış kapının dış mandalllarına 
(1,013 puan) tarafından
Yaranamadım zaten canım daha ne beklıyolardı bılmıyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım insanlar konuşur hayal kurar bunları biz engelleyemez ne zaman ki cesaret edip yüzümüze karşı söylerler o zaman gerekeni yapmalıyız o onu demiş bu bunu demiş bunlarla uğraşmaya kalkarsak işin içinden çıkılmaz
(1,013 puan) tarafından
Tabıkı oyle canım. ugrasmıyorum zaten de ama gucume gttı dogrusu
(4,698 puan) tarafından
Canım gücüne gitmesin insanlar kimin ne olduğunu biliyor herkes herkesi takip eder
0 oy
(295 puan) tarafından
Daha ne istiyorlar acaba yapmışsın zaten yemek tatlı  falan cayi da öyle içsinler sanki kendileri her çay demlediklerinde poğaça börek mi yapıyorlar takma canım kafana uzatma konuyuda bi daha geliyoruz derlerse isim var de
(1,013 puan) tarafından
Yemek yıcez dıye yapmadım canım yemekden sonra nasıl yensın poça borek kalacak zıyan olcak zaten de anca yaptm
(295 puan) tarafından
Anlayışsız terbiyesizler işte boş ver
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Valla eşin ister küssün ister ağlasın onun sana hak vermesi lazım birsürü yemek yapmıssın ne AÇ GÖZLÜ insanlar böyle karakterli insanları evine bile alma bi dahakine 
(1,013 puan) tarafından
Gelmesinler dedm ya işte aklı sıra trip atıyor bende uzatmadm aradım ama yine ben haksız oldum.
0 oy
tarafından
Ne zamanà geldik ya insanlar artık maymun olmuş 
(1,013 puan) tarafından
Daha ne yıceklerse artık anlamış değilim
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Eşin sana teip atacağına o akrabalarına atsın Hiç bişey yapamasan bile anlayışlı olmaları lazımdı bebeğin vad sonuçta bence bidaha görüşme onlarla sinir oldum
(1,013 puan) tarafından
İlk defa geldiler zaten canım İlk gelısde bunu demişler arkamdan hemen daha ne beklıyolardı acaba yani bnde anlamadım
0 oy
(1,772 puan) tarafından
2 aylık bebeğimle ben kendi karnımı zor doyuruyorum ki  sen o açları doyurmussun ne güzel yemek yapmışsın dedikleri lafa bak nasıl insanlar ya
(1,013 puan) tarafından
Bide bana sor canım o yemekler yapıldı ama nasıl yapıldı ama işte millete gelde anlat
0 oy
(426 puan) tarafından
Bence eşin haksız canım benimde başıma şöyle bir olay geldi ben ramazanda eltimleri kayınvalidemlerş iftara çağırmıştım (iki yıl önce oldu bu olay) kayınvalidemler geldi eltimler tamam demelerine rağmen gelmediler düşğn o kadar hazırlık yapıyorsun bide gelmiyorlar bende o gün hem eşimin hemde kayınvalidemin yanıda daha da onları yemeğe çağırmam dedim o günden sonra da hiç çağırmadım kimse de bişey diyemedi haklıydım çünkü bence eşin haksız sen değil
(1,013 puan) tarafından
Aynen canım sen haklısın bu durumda o kadr hazırlık boşa gdıyor emek verıyosun sonucta o kadr kişiye yemek yapcam dye.
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Sen elinden geleni yapmışsın onca yemekden tatlıdan sonra çayın yanında ne yemeyi bekliyorlardı acaba eşini de kafana takma iyi demişsin boşver 
(1,013 puan) tarafından
Ya yemekden sonra poça borek yense yenmez kalacak ziyan olacak tek caya gelmış olsalar da kuruyemiş koysam haklılar dyecem
(3,282 puan) tarafından
Sen haklısın canım hiç sıkma canını boşver
0 oy
(141 puan) tarafından
Zıkkım yesinler kız daha ne olsun daha ne yapacan yemeye gelmişler belliki kimsenin aç karnını doyurmak zorunda değilsin elinden geleni yapmışsın zaten memnun kalmayan tekrar gelmesin o zaman esinde haksızlık yapıyor suçlu olan eşin sen yinede kırmamaya çalış alttan al
(1,013 puan) tarafından
Zaten alttan aldım canım ben aradım bugun her zamn o arardı uzatmadm nabaym aslında boyle bırı degıl ama nıye boyle yaptı anlamadm
0 oy
tarafından
Emin ol az bile demişsin. Ne nankör insanlar var ya yazık 
(1,013 puan) tarafından
İçimde daha neler vardı dıcek de  :) demedim eşim trıp atmakla kalmaz küser bu sefer de
0 oy
tarafından
Zukkumun kökünü yesinler pislikler daha ne olacakmış Allah aşkına bu insanların azınlıkları ne bilmiyorum ben önceden bi kahvenin kırk yıl hatırı bi tas çorbanın değeri varmış şimdi milletin önüne ziyafet çeksek çayım yanında niye börek yok diyolar Allah ıslah etsin hepsini öbür tarafta çıkarsın karşılarına
(1,013 puan) tarafından
Aynen valla canım bıde var mı yok mu demıyo lar da olmasa o kuruyemışi bıle koyamassn yanı şimdi hersey ates pahası
tarafından
İnan bugün misafirim gelse değil et tavuk bile koyamam önüne çerez de koyamam
0 oy
(537 puan) tarafından
Ne bekliyorlar daha anlamdm kuruyemiş. Tatlı  ..daha ne yiyecekler ayy sinir oldumm 
(1,013 puan) tarafından
Yemk tatlı kuruyems bıde meyve var ama daha doymamış lar galıba kuzum :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Onları bir daha misafir etmem lafımı da söylerim. Ayrıca eşin de yanii yuh diyorum ona, senin karın onları ağırlamış herşeyi yapmış sen karını savunup onlara laf edeceğine sana trip mi atıyor. Ne biçim kocalar var yaaa 
(1,013 puan) tarafından
Aslında oyle bırı degıl ama bu sefer niye boyle yaptı anlamadm bende uzatmadm artık bu seferde ben aradım her zaman eşim arardı
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Mantıken yemeğe gelen insan, çayın yanında birşey yemez. 

"MANTIKEN" yani. Gelenlerin mantiklari yok 
(1,013 puan) tarafından
Zaten yemek yemıssın cayın yanında bıda nasıl yıcen en guzeli atıstrmak kuruyems ıste daha ne olcak anlamadm bnde
(2,633 puan) tarafından
Böyle insanlardan nefret ediyorum. O yüzden çağırmam yani ne gerek var ya böyle insanlara. Esin de sana ayıp etmiş. Ay sanki o yemek hazırlayıp uğraşıyor gundi :@
0 oy
(598 puan) tarafından
Haram olsun de yaptıklarım :)) valla nefret ediyorum böyle insanlardan
(1,013 puan) tarafından
:) aynen bnde valla canım da işte akrabamı aman  aman

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 707 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 624 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde VB. (439 puan) tarafından soruldu